Samson srutvežiai - Žemtiekimas

Samson srutvežiai

TG serija

tg sv

Kokybė, aukštas našumas ir patikimumas yra naujosios SAMSON TG serijos srutvežių bruožai. Šios serijos modeliai sukurti universaliam naudojimui ir efektyviam srutų naudojimui.
Kuriant SAMSON TG serijos srutvežius, pagrindinis dėmesys buvo skiriamas efektyviam ir tiksliam pritaikymui bei minimaliai priežiūrai ir aukštam patikimumui. Pasirinkti priedai suteikia srutvežiui daugybę pritaikymo galimybių ir didelį funkcionalumą.
Cisterna gali būti derinama su keletu pirmaujančių SAMSON AGRO pripildymo sistemų bei padargų sistemų ir yra suprojektuota pagal aukštus SAMSON kokybės standartus.
Patvarus ir funkcionalus SAMSON TG modelio dizainas leidžia jį naudoti įvairiapusiškai. Turėdami platų pasirinkimą, galite sukonfigūruoti srutvežį tiksliai taip, kaip jums reikia.

tg sv lentele

PG II serija

pg sv

Srutų cisternos „PG II“ buvo sukurtos profesionaliems srutų paskleidimo įrangos naudotojams, kurie kelia griežtus mašinų našumo, efektyvumo, ilgaamžiškumo ir patikimumo reikalavimus, taip pat jiems svarbu naudojimo ir priežiūros paprastumas. „PG II“ serija siūlo daug naujų ir naudingų funkcijų, kurios sukurtos tam, kad tarnautų daugelį metų.
Srutų cisternos „PG II“ yra labai paprastos, bet tvirtos konstrukcijos. Papildoma įranga yra hidraulinė pakaba amortizuojanti vilkimo grąžulą slopina smūgius, kurie iš traktoriaus perduodami į srutvežį. Cisterna sumontuota horizontaliai ant dviejų tvirtų profilių. Cisternoje taip pat yra trys pertvaros, užtikrinančios didesnį stabilumą net ir gabenant mažesnius kiekius. Tokio tipo konstrukcija sudaro labai tvirtą ir stabilų srutvežio stabilumą, kuris leidžia greičiau važiuoti tiek lauke, tiek ir kelyje. Tokiu būdu palengvina ir pagreitina srutų transportavimą.

pg sv lentele

SG serija

sg sv

„SG“ serijos specialios konstrukcijos (vilkimo grąžulo) jungtis buvo sukurta tam, kad daugiau svorio perkeltų traukiančiam traktoriui. Pavyzdžiui, kai SG 28 transportuojama su pilna cisterna, daugiau kaip 10 tonų masė perkeliama ant traukiančio traktoriaus 110 mm traukiamojo rutulio. To pasėkoje padidėja traktoriaus sukibimas, pagerėja traktoriaus ir srutų cisternos svorio pasiskirstymas lauke.

Kaip ir visos SAMSON srutų cisternos, SG srutvežis yra labai kompaktiškas. Ašys išdėstytos toliau, tad visas sąstatas yra lengvai valdoma ir labai manevringas, net ir nedideliuose lauko plotuose galima gerai manevruoti. Prikabinimo jungtis yra reguliuojamo aukščio, todėl ją galima lengvai pritaikyti naudoti su skirtingais traktoriais, kai prikabinimo rutulys yra skirtingame aukštyje.

sg sv lentele