Žemės ūkio technika, Krautuvai - Žemtiekimas

Žemės ūkio technika

Žemės ūkio technika

Ūkininkas – tai verslininkas, kuris dirba ne tik sau, tačiau žmonėms, kurie nori skaniai ir sočiai valgyti Lietuvoje užaugtiną maistą. Šiuolaikiniai ūkininkai dirba su profesionalia įranga ir tai jiems padeda pasiekti našiausią rezultatą investuojant mažiausias sumas. Pagalbininkas – žemės ūkio technika, tarp jų ir krautuvai, kurie ne tik palengvina darbus, tačiau sutaupo daug laiko, o tuo pačiu ir pinigų. „Žemtiekimas“ – Jūsų paslaugoms, tad rinkitės kokybę, kurią išbandė ne tik Lietuvos arba Europos, tačiau ir viso pasaulio ūkininkai. Pripažinti gamintojai – tik pas mus.

„Žemtiekimas“ prekiauja  pripažintais gamintojais, kurių vardas dažnai minimas kaip kokybės sinonimas. Didžioji dalis mūsų produkcijos – Deutz-Fahr gamintojo, kurio oficialus atstovas  Lietuvoje esame. Taip pat prekiaujame visoje Europoje puikiai žinoma Antonio Carraro produkcija, kuri dažnai pavadinama vienu inovatyviausiu sprendimu, kuris gali perkelti žemės ūkį į visai kitą lygį ir suteikti profesionalumo, kurio nusipelnė ne tik dideli, tačiau ir maži ūkiai. Plačiau siūlome įvertinti ir kitų gamintojų: „Regent“, „Vogel & Noot“, „Splendimo“, „Mengele“, „Lotus“ ir daugelio kitų su žemės ūkiu dirbančiu gamintojų produkciją. Svarbiausia, kad puiki kokybė nebūtinai turi   būti brangi ir įsigyti tai, ko Jums reikia, siūlo „Žemtiekimas“, kurio galimybės atviros kaip niekada!

 

Krautuvai

„Žemtiekimas” krautuvai puikiai tinka tiek žemės ūkio darbams, tiek miškininkystės darbams atlikti, tad pasirinkę inovatyvią įrangą, kuri pasižymi funkcionalumu bei tvirtumu – darbų atlikimas bus greitas, patikimas ir saugus.

Krautuvai padeda automatizuoti darbus, padaryti juos kur kas paprastesniais bei džiaugtis efektyvumu, kuris padeda per trumpesnį laiko tarpą atlikti daugiau darbų. Kokybiška įranga sėkmingai pakelia net kelių tonų svorius, tad tinkama labai skirtingo tipo darbams atlikti.

Priklausomai nuo to, kokio tipo darbus Jums reikia atlikti – rinkitės ir specializuotus krautuvus: teleskopiniai, šarnyriniai, frontaliniai.

 

Įrangos valdymas

Krautuvai

Automatizuota įranga valdoma labai paprastai, nereikalauja nei pastangų, nei specifinių žinių. Daugumoje įrangų yra įdiegta automatinė valdymo funkcija, kuri padeda darbus atlikti dar paprasčiau. Krautuvai yra manevringa įranga, tad detaliau susipažinę su jos  veikimo principu – galėsite atlikti sudėtingus darbus net ir sunkiai pasiekiamose vietose, keliant sudėtingus krovinius ir t.t. Galiausiai, jie pasiekia atitinkamą aukštį, papildomai integruojami specialūs priedai. Tiek pajungimas, tiek valymas – taip pat labai paprastas.