Gyvulininkystės įranga - Žemtiekimas

Gyvulininkystės įranga

„Žemtiekimas“ prekiauja specializuota technika, kuri skirta karvių pamelžimui. Jeigu norite sutaupyti daug laiko ir džiaugtis ypač greitai atliekamu aukštos kokybės darbu, kuris padeda pasiekti didelį našumą ir garantuoti, kad gyvuliai nejus jokio diskomforto – melžimo įranga privalo būti kiekviename ūkyje. Dėl prieinamos kainos bei plataus funkcionalumo – tai galimybė kiekvienam ūkiui pasirūpinti greitesniu darbų atlikimu. Nuo mažiausio iki didžiausio ūkio, nuo kelių iki kelių šimtų karvių, kad gyvulininkės darbai būtų atliekami greitai bei paprastai.

„Žemtiekimas“ siūlo skirtingą melžimo įrangą pagal kiekvieno poreikius.

  • Melžimo aikštelės.
  • Robotizuoti melžimo aparatai.
  • Integruojamos kompiuterizuotos programos.
  • Apollo melžimo sistema.
  • IQ melžtuvas.

Nežinantiems, kokia technika jiems labiausiai tinka – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas bei atsakys į visus iškilusius klausimus, kurie yra susiję su melžimo įranga.

Melžimo aikštelės sukurtos taip, kad patenkintų ne tik žmogaus, tačiau ir gyvūno poreikius. Aikštelėse yra įdiegtos specialios technologijos, kurios pagreitina melžimus. Nors subalansuotos mažiems ūkiams, tačiau puikiai tinka ir didesniems. Aikštelės dažniausiai pasirenkamos tada, kai norisi vienu metu pamelžti visas karves nelaukiant tų su kuriomis darbai būna kiek lėtesni. Tokiu atveju uždėjus įrangą galėsite tuo metu atlikti kitus darbus, kol karvės be jokio diskomforto, greitai ir profesionaliai bus pamelžiamos.

Apollo melžimo sistema bei IQ melžtuvai yra pagaminti pagal naujausias technologijas, tad garantuojama, kad melžimas ne tik nesukels gyvūnui diskomforto, tačiau padės išvengti įvairių ligų, kurios dažnai atsiranda tinkamai nedezinfekavus spenių. Aukšto lygio higiena svarbi tuomet, kai norisi pateikti švarų bei tvarkingą pieną. O kai karvė jausis gerai – pienas bus ir skanesnis!

Melžimo sistemų technologijos įdiegtos taip, kad kiekvienas karvės tešmuo būtų melžiamas atskirai. Taip užtikrinamas pieno maksimumas, kurį galima išgauti. Įsigijus kokybišką įrangą ji Jums greitai atsipirks, kadangi pasieksite didesnį našumą, pavyks išspausti didesnį kiekį pieno. Trumpesnis darbo laikas ir didesnis efektyvumas – aspektai, kuriuos maksimaliai išnaudoti nori kiekvienas asmuo. Rinkitės kokybę, kuria džiaugiasi tiek dideli, tiek maži ūkiai tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje.

Papildomam funkcionalumui siūlome susipažinti su integruotomis kompiuterinėmis programomis, kurios padės pagal poreikius keisti melžimo technologijų efektyvumą bei padės reguliuoti kiekvieno ūkio poreikius. Siūlome visame pasaulyje puikiai pripažintas ir labai dažnai pasirenkamas sistemas, kurios nusipelniusios profesionalo vardo:  GEA DairyProQ, GEA, GEA DairyPro­View. Profesionalumas gali būti pasiekimas vienoje vietoje ir labai greitai. Dėl tinkamiausios įrangos pasirinkimo, kuri varijuoja nuo paprastesnės iki labai sudėtingos – visada verta pasitarti su specialistais, kurie pateiks Jums konkrečias rekomendacijas bei garantuos, kad kiekvienas investuotas centas į įrangą atsipirks Jums net kelis kartus.

„Žemtiekimas“ melžimo įranga – profesionalumui, kurio tikisi kiekvienas. Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų, įvertinkite savo galimybes ir rinkitės profesionalumą, kuris prieinamas kiekvienam. Užtikriname ne tik geriausios kokybės gaminius, tačiau ir garantijas, kad jie tarnaus ilgai bei patenkins Jūsų lūkesčius. Nes patys geriausi, kurie koja kojon keliauja su profesionalumu, renkasi įrangą, kuri palengvins ūkio darbus ir garantuos didesnį našumą už mažesnes investicijas!