Mėšlo kratytuvai ir srutvežiai - Žemtiekimas

Mėšlo kratytuvai ir srutvežiai

Samson mėšlo kratytuvai
Samson srutų išlaistymo sijos
Samson srutų įterpėjai
Samson srutvežiai
Pishon MK45 Mėšlo kratytuvas
Pichon vienaašiai srutvežiai
Pichon dviašiai srutvežiai
Pichon triašiai srutvežiai
Pichon MUCK MASTER M2070/M2470 kratytuvai
Pichon MUCK MASTER M1655/M1855 kratytuvai
Pichon MUCK MASTER M1350/M1450 kratytuvai
Pichon MUCK MASTER M945/M1045 kratytuvai
Pichon MUCK MASTER M850/M1050/M1250 kratytuvai
Pichon BP-MIX 65/80/105 srutų maišytuvai
Pichon B-MIX 45/50/65/80/105 srutų maišytuvai
Houle mėšlo ir srutų šalinimo technika
Srutovežiai Meprozet

Mėšlo kratytuvai, srutvežiai

Net ir patys nemaloniausi darbai žemės ūkyje gali nesukelti jokių emocijų, jeigu jiems atlikti naudosite geriausios kokybės, inovatyvią įrangą, kuri valdoma paprastai, lanksčiai ir padeda pasiekti didžiausią našumą. Nepriklausomai nuo ūkio dydžio dažniausiai reikalingi mėšlo kratytuvai bei srutvežiai, kuriuos Jums gali pasiūlyti „Žemtiekimas“.

Srutvežiai

Srutvežiai

Didesniems ūkiams būtini srutovežiai, kurie padeda pasirūpinti gyvulių higiena ir užtikrina, kad patalpos visada bus

švarios, jose bus malonu būti. Srutovežiai yra gaminami iš specialaus plieno, papildomai cinkuoti iš vidaus bei išorės, tad ypač patvarūs – sulaiko kvapus ir išvengia aplinkos dirgiklių. Cisternos montuojamos ant labai tvirto rėmo, apsaugo cisternas nuo labai didelės apkrovos, taip pat kokių pažeidimų darbo metu.

„Žemtiekimas“ prekiauja Pichon srutovedžiai, kurie savo produkciją siūlo jau nuo 1950-ųjų metų, tad ilgaamžė patirtis leidžia pasiūlyti ne tik geriausios kokybės įrangą, tačiau ir inovatyvią, kurie darbus padeda atlikti dar greičiau ir švariau.

Meprozet įrangą sudaro inovatyvios dalys, kurios garantuoja našų darbą bei saugumą. Srutovežiai puikiai tinka skirtingo dydžio ūkiams, tad pasirinkite reikalingo galingumo sistemą.

Mėšlo kratytuvai

Mėšlo kratytuvai

„Žemtiekimas“ taip pat padeda tinkamai pasirūpinti ir pertekliniu mėšlu, kuris dažnai naudojamos žemės būklei

gerinti. Prekiaujame Pichon mėšlo kratytuvais, kurie pasižymi našiu darbu, produktyvumu, galiausiai, inovatymu, kuris padeda darbus atlikti tiksliai ir svarbiausia – švariai.

Pichon mėšlo kratytuvas yra pilnai cinkuotas, tad – ypač tvirtas, neveikiamas aplinkos dirgiklių, tad tarnauja ilgai. Konstrukcija – ne tik tvirta, tačiau ir manevringa, lanksti. Didelio skersmens sraigtai garantuoja našų mėšlo išbarstymą, taip pat sėkmingai pavyksta išvengti kratomų medžiagų stūmimo atgal į kratytuvą.

Konstrukcija parduodama su papildomais priedais, kuri suteikia darbui dar daugiau paprastumo ir svarbiausia – našumo.

Houle mėšlo ir srutų šalinimo technika

Galiausiai, „Žemtiekimas“ prekiauja mėšlo bei srutų šalinimo technika, kuri kuriama visame pasaulyje žinomo Houle gamintojo. Valymo technika – ypač patvari bei kokybiška ir užtikrina detalų tiek betoninių, tiek guminių, kitos dangos paviršių valymą. Puikiai veikianti sistema ne tik pašalina srutas bei mėšlą, tačiau ir yra saugi karvėms.