Servisas / Dalys - Žemtiekimas

Servisas / Dalys

„Žemtiekimo“ žemės ūkio technikos, miško ruošos darbų mašinų ir gyvulininkystės įrangos serviso tarnyba VISADA ŠALIA!

Traktorių remontas

„Žemtiekimas“ – pagalba tada, kai jos labiausiai reikia! Nors šiuolaikinė žemės ūkio technika yra labai kokybiška, jos gamybai naudojamos aukščiausios klasės medžiagos, o technologijos padeda technikai darbus atlikti kur kas greičiau ir paprasčiau, tačiau net ir pati tvirčiausia technika – genda. Traktorių remontas – mūsų specializacija. Iškilus problemoms – susisiekite ir kartu išspręsime net ir pačią sudėtingiausią gedimą!
Kodėl „Žemtiekimas“?
•    Traktorių remontas yra sudėtinga sfera, tad norint tinkamai atlikti tvarkymo darbus – būtina reguliariai mokytis, domėtis inovacijomis. Mūsų komandoje dirba tik patys geriausi savo srities profesionalai, kurie visapusiškai atsidavę darbo darbui, tad suras sprendimą net ir iš pačios sudėtingiausios situacijos.
•    Paslaugas suteikiamos konkurencingomis kainomis. Suprantama, kad geros kokybės detalės kainuoja, tačiau mes bendradarbiaujame su daugeliu garsiausių Europos bei pasaulio įmonių, kurios siūlo mums nuolaidas. Tuo pačiu pigesnes, tačiau kokybiškas prekes mes galime pasiūlyti ir savo klientams.
•    Sugedus traktoriui ūkininkai skundžiasi sustojusiais darbais. Taigi, remonto darbus atliekame labai gretai, kad įprasti ūkininkavimo darbai grįžtu į įprastas vėžes.
•    Atliktiems darbams suteikia garantija, kuri skatinama dar labiau pasitikėti specialistais. Jeigu norite, kad kartą sutvarkyta technika daugiau Jums netektų problemų – kreipkitės į mus!
•    Remonto darbams naudojame tik pačias kokybiškiausias medžiagas.
•    „Žemtiekimas“ paslaugas teikia visoje Lietuvoje! Nesvarbu kur gyvenate. Jeigu ištiko bėda – kreipkitės į tuos, kurie tą problemą gali išspręsti greitai ir paprastai.
•    Nepamirškite, kad paslaugos yra suteikiamos visą parą. Vasara – aktyviausias žemdirbystės ir gyvulininkės metas, tad suprantama, kad daugelis dirba visą parą. Reaguodami į klientų, poreikius paslaugas taip pat teikiame visą parą, septynias dienas per savaitę. Kad problema nesugadintų darbų!
•    Nemokamos konsultacijos leis paprasčiau įvertinti problemos mastą ir apsispręsti dėl remonto paslaugų bei galimybių!.
„Žemtiekimas“ traktorių remontas – greitas, pigus ir kokybiškas. Pasinaudokite specialistų paslaugomis, kurios prieinamos visiems. Net ir pati sudėtingiausia problema bus greitai pamirštama, kadangi geriausi savo srities profesionalai padės su ja susitvarkyti.
Tegul technika niekada negenda, o sugedusi būna greitai sutvarkyta!