Apie mus - Žemtiekimas

Apie UAB Žemtiekimas

Lietuviško kapitalo įmonė UAB ,,Žemtiekimas“ jau skaičiuoja daugiau nei šešis įmonės veiklos dešimtmečius. Esame įmonė, galinti savo klientams pasiūlyti itin platų žemės ūkio technikos asortimentą, skirtą tiek augalininkystės, tiek gyvulininkystės, tiek miško pramonės ūkiams, taip pat siūlome technologinius sprendimus gyvulininkystės ūkiams.

Mūsų sėkmės formulė – platus parduodamos kokybiškos technikos asortimentas, darbuotojai, kurie yra savo srities specialistai, pasirengę konsultuoti ir padėti visais Jums rūpimais klausimais bei visą Lietuvos teritoriją aprėpiantis klientų aptarnavimo tinklas.
Įmonėje įdiegta kokybės vadybos sistema, kuri atitinka LST EN ISO 9001:2015 sertifikato reikalavimus žemės ūkio ir miškų technikos, gyvulininkystės įrangos pardavimo, montavimo ir aptarnavimo, atsarginių dalių ir ūkinių prekių prekybos srityse. Šio standarto atitiktis patvirtina, kad mes rūpinamės savo prekių ir paslaugų kokybe, taikome pažangią ir efektyvią kokybės vadybos sistemą.

Žemės ūkio technika

Šiai dienai mes galime pasiūlyti daugiau nei 20-ies specializuotų Europos žemės ūkio technikos gamintojų produkciją. Išskirtinai tik purkštuvų gamyboje besispecializuojančio HARDI gamintojo purkštuvus, pašaro ruošimo techniką KUHN (ritinių presai) ir SIP (žoliapjovės, grėbliai, vartytuvai), Junkkari bei Mzuri sėjamąsias, Bredal ir Bogballe barstytuvus, Deutz-Fahr traktorius ir kombainus, mini krautuvus Thaler, žemės dirbimo techniką Namyslo ir Quivogne, Logset bei Vimek miško mašinas ir eilę kitų gamintojų.

Savalaikė jau minėtos technikos priežiūra užtikrina ilgaamžį ir sklandų jos darbą, todėl ypatingą dėmesį skiriame parduodamos technikos garantiniam ir po garantiniam aptarnavimui, kitaip tariant – servisui.
Šiai dienai, mūsų žemės ūkio technikos serviso padalinį sudaro 11 mobilių mikroautobusų, kurių amžius nesiekia 3 metų. Jų buvimo vietos išdėstytos po visą Lietuvos teritoriją, o serviso darbuotojais aprūpinti diagnostine įranga bei būtiniausiomis atsarginėmis dalimis. Toks darbo organizavimas mums leidžia operatyviai reaguoti į gedimus ir juo greitai pašalinti. Mes suprantame, kad bet kokia technikos prastova trikdo ūkio veiklą.
Didžiausias mūsų serviso turtas – aukštos kvalifikacijos darbuotojai, kurie specializuojasi atskirose srityse ir nuolat kelia savo kvalifikaciją technikos gamintojų rengiamuose mokymuose. Unikalias žinias įgiję inžinieriai geba greitai nustatyti bei pašalinti technikos gedimus.
Serviso darbas organizuojamas vieno skambučio principu, tai reiškia, kad į Jūsų skambutį atsilieps kvalifikuotas serviso specialistas ir iš kart ims spręsti Jums iškilusią problemą. Jūsų patogumui veikia ir internetinė registracijos sistema, kur su Jumis per maksimaliai trumpą laiką susisieks mūsų serviso inžinierius ir detaliai aptars iškilusią problemą bei imsis ją spręsti.
Jūsų techniką galime remontuoti ir mūsų serviso padaliniuose Biržuose, Kaune ir Šilalėje. Darbai atliekami pagal iš anksto suderintą sąmatą. Remontuojame tiek originaliomis gamintojų detalėmis, tiek neoriginaliomis. Originaliomis detalėmis remontuojamai technikai suteikiame garantijas. Atsarginių dalių taip pat galite įsigyti šalia serviso esančiose parduotuvėse arba elektroninėje parduotuvėje.

Mūsų servise galime atlikti visų DEUTZ AG variklių diagnostiką ir remontą.
FPT variklių diagnostika ir remontas (DIECI, New Holland, Case traktorių)
Taip pat remontuojame SAME, Lamborgini, Hurliman traktorius. Tiekiame detales.

Gyvulininkystės įranga bei technologijos pieno ūkiams

Gyvulininkystės ūkiams siūlome pasaulyje gerai žinomos kompanijos GEA gyvulininkystės (pieninių bei mėsinių galvijų, ožkų bei avių) ūkiams skirtas technologijas, kurios pritaikomos pagal individulius konkretaus ūkio poreikius. GEA siūlo platų sprendimų spektrą ūkininkams visame pasaulyje, kad būtų maksimaliai padidintas ūkio produktyvumas ir galutinio produkto kokybė. Automatizuotas ūkis sumažina ūkio poreikį darbo jėgai, padidina produktyvumą. Itin paprastas įrangos valdymas ir aptarnavimas palengvina visą ūkio priežiūrą.

Mūsų klientai – tiek stambūs gyvulininkystės ūkiai, tiek nedideli šeimų ūkiai.
Mes konsultuojame visus besidominčius apie naujausius technologinius sprendimus gyvulininkystės ūkiams. Technologiją parenkame ir pritaikome pagal individualius kiekvieno ūkio poreikius. Galime pasiūlyti visą reikalingą įrangą bei paruošti pilną projekto planą bei užtikrinti jo pilną įgyvendinimą. Suteikiame garantijas. Atliekame garantinį ir po garantinį aptarnavimą, apmokome.
Ruošiame įrangos įsigijimo projektus bei padedame gauti paramą.

Vokietijos koncerno GEA gyvulininkystės ūkiams skirtų, realiai išbandytų naujų technologijų bei įrengimų kokybė vertinama, kaip viena geriausių ir pažangiausių pasaulyje!

Įrangos montavimo ir remonto darbus atlieka tik GEA gamykloje apmokyti ir sertifikuoti inžinieriai, kurie nuolat kelia kvalifikaciją gamintojo organizuojamuose mokymuose. Tai pat nuolat bendradarbiaujama su GEA koncerno pažangiausiais specialistais, sprendžiant iškilusius klausimus.
Gyvulininkystės įrangos serviso darbas taip pat organizuojamas vieno skambučio principu, tai reiškia, kad į Jūsų skambutį atsilieps kvalifikuotas serviso specialistas. Gedimą taip pat galima registruoti internetinėje registracijos sistemoje
Mes puikiai suprantame, kad melžimo įrangos gedimai turi būti pašalinami per maksimaliai trumpą laiką, tad mūsų servisas dirba 7 dienas per savaitę ir 24 val. per parą, o reakcijos laikas iki 4 val., o serviso mikroautobusai išsidėstę visoje Lietuvos teritorijoje ir yra aprūpinti dažniausiai pasitaikančių gedimų atsarginėmis dalimis, kad atvykus problema būtų iškart išsprendžiama.
Šiuolaikinės išmaniosios GEA technologijos leidžia apie beprasidedančias problemas sužinoti iš anksto, užkertant kelią didesniems gedimams. Įrangos diagnostinė sistema siunčia ūkiui ir mūsų serviso inžinieriui įspėjimus, vos tik pastebėjusi pirmus nukrypimus nuo normos. Tai leidžia išvengti didesnių gedimų, įrangos prastovų ir, žinoma, mažina remonto kaštus.
Nuolatiniams klientams sudarius sutartis, taikome nuolaidas.

Jau esame paruošę ir įgyvendinę daug įvairių pieno ūkio modernizavimo projektų. Tai:
• 5-ios didelio galingumo realiai veikiančios karuselės;
• daigiau nei 10 melžimo robotų sistemų;
• dešimtimis skaičiuojamos melžimo aikštelės;
• taip pat kiti gyvulininkystės ūkiams pritaikyti sprendimai: pašarų pristūmėjai, srutų šalinimo sistemos, išmaniosios gyvulių stebėjimo sistemos ir t.t.
Privalumas tas, kad visus šiuos įgyvendintus projektus galite pamatyti čia Lietuvoje

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

UAB “Žemtiekimas” siekia savo klientus informuoti apie asmens duomenų tvarkymo taisykles, įsigaliosiančias nuo 2018 m. gegužės 25 d., nes mums rūpi Jūsų asmens duomenų apsauga ir privatumas.
Su UAB “Žemtiekimas” asmens duomenų tvarkymo politika galite susipažinti čia.