Apie UAB Biržų Žemtiekimas

Per šešis veiklos dešimtmečius „Biržų žemtiekimas“ neprarado polėkio augti, kelti naujus tikslus, diegti inovacijas. O pastarieji metai mūsų kompanijai buvo ypatingi. Ne tik dėl to, kad patrigubinome Lietuvoje pamėgtų „Deutz-Fahr“ traktorių pardavimo kiekį, o įmonės rezultatai trečdaliu viršijo šalies rinkos vidurkį.

Didžiausias pastarųjų metų pokytis yra pranašumai, kuriuos suteikėme savo klientams

Pilnas asortimentas: nuo lauko iki fermos

Siekdami užtikrinti plačiausią augalininkystės, gyvulininkystės, miško pramonės ūkiams skirtų mašinų spektrą, „Biržų žemtiekimo“ produktų gamą papildėme dar trimis stipriais prekių ženklais: tai profesionalią žolinių pašarų ruošimo techniką tiekianti „Lely“, specializuota dirvos dirbimo agregatų gamintoja „Regent“ ir itin sėkmingas mini krautuvų gamintojas „Thaler“. Dabar mūsų atstovaujamų gamintojų sąraše – net 24 įmonės: pilna paletė mašinų ir technologijų, skirtų bet kokio dydžio ūkiui, bet kokios apimties darbams. Nuo lauko iki fermos – visur sieksime tapti pirmu Jūsų partneriu.

Modernios atstovybės

Jūsų patogumui Kaune, netoli vakarinio aplinkkelio, greta 9-ojo Forto, jau pilnu pajėgumu dirba naujasis „Biržų žemtiekimo“ padalinys. Čia pat veiklą pradėjo gyvulininkystės įrangos bei reikmenų parduotuvė, žemės ūkio mašinų servisas bei atsarginių detalių sandėlis. Biržuose esantis atsarginių detalių skyrius pastaraisiais metais taip pat neatpažįstamai atsinaujino.

Servisas, servisas, dar kartą servisas!

Kad pateisintų save, technika turi tarnauti Jums, o ne atvirkščiai. Dėl to didžiausią dėmesį skiriame būtent klientų aptarnavimo grandies stiprinimui: nuosekliai įgyvendiname serviso darbuotojų (jų gretos pastaraisiais metais padvigubėjo) kvalifikacijos kėlimo programą. Mūsų įžadas Jums ir patiems sau - profesionali mašinų priežiūra, spartus atsarginių detalių tiekimas ir ypatingas dėmesys operatyvinėms priemonėms, kad per kuo trumpiausią laiką būtų pasiekti net atokiausi Lietuvos regionai, eliminuota prastovų tikimybė ir kiekvienam konkrečiam atvejui rastas aukščiausius mašinų priežiūros standartus atitinkantis sprendimas.
UAB Biržų Žemtiekimas
UAB Biržų Žemtiekimas

Gerbiamas Ūkininke, ačiū už pasitikėjimą ir partnerystę. Esame pasiruošę padaryti viską, kad, nepaisant svyruojančių žemės ūkio produktų supirkimo kainų ir neramių vėjų pieno bei miškininkystės sektoriuose, kiekvienoje situacijoje rastumėte sprendimą ir būtumėte priekyje. Jūsų sėkmė – mūsų sėkmė!

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

UAB “Biržų žemtiekimas” siekia savo klientus informuoti apie asmens duomenų tvarkymo taisykles, įsigaliosiančias nuo 2018 m. gegužės 25 d., nes mums rūpi Jūsų asmens duomenų apsauga ir privatumas.
Su UAB “Biržų žemtiekimas” asmens duomenų tvarkymo politika galite susipažinti čia.

MŪSŲ TIKSLAS, VIZIJA, VERTYBĖS

Kokybės politika 2018, spausti čia