Traktoriai - Žemtiekimas

Traktoriai

Deutz-Fahr Agrotron 9 TTV serija 280-340 AG
Deutz-Fahr Agrotron 8 TTV serija 268 AG
Deutz-Fahr Agrotron 7 TTV serija 247 AG
Deutz-Fahr 6 serija 163 AG
Deutz Fahr 6C serija 120-136 AG
Deutz-Fahr 6 serija Powershift/Rcshift 161-217 AG
Deutz-Fahr 5 serija 95-126 AG
Deutz-Fahr 5D serija 95-106 AG
Deutz-Fahr – seniausias Europoje traktorių gamintojas
DEUTZ-FAHR LAND – išskirtinumais pasižyminti traktorių gamykla Europoje
Virtualus Deutz-Fahr muziejus

Traktoriai

Žemės ūkio, gyvulininkystės bei miškininkystės darbuose traktoriai yra pagrindinė darbo priemonė, kuri padeda darbus atlikti ne tik greitai, tačiau ir tiksliai, o tai užtikrina, kad per trumpesnį laiko tarpą atliksite ne tik daugiau darbų bet ir pasieksite didesnį našumą. Todėl labai svarbu pasirinkti tokią transporto priemonę darbams atlikti, kuri atitiktų Jūsų poreikius ir užtikrintų didesnes taupymo galimybes.

„Žemtiekimas“ traktoriai

Me Jums siūlome platų traktorių bei jiems reikalingų priedų pasirinkimą, tad esame tikri, kad kiekvienas mūsų klientas ras tai, ko reikia, kad darbų atlikimas būtų kuo našesnis ir kokybiškesnis. Atstovaujame tik žinomiausių bei pripažintų gamintojų produkciją, kuri pelnė patikimumo vardą ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje.

Galime pasiūlyti šių modelių traktorius: Deutz Fahr 5G serija 75-116 AG, Deutz Fahr 5 serija 110-126 AG, Deutz Fahr 6 serija(6120 6140) 126-143AG, Deutz Fahr 6 serija 156-226 AG, Agrotron 7 TTV 226 – 246 AG, Agrotron 9 TTV Serija 280 – 340 AG, ir kitus traktorių modelius.

Deutz-Fahr yra vienas populiariausių traktorių, kadangi tai yra seniausias traktorių gamintojas Europoje, tad ši ilgametė patirtis padeda sukurti tradicija paremtus kokybiškus traktorius. Žinoma, šie traktoriai džiugina ir inovatyvumu, kadangi yra nuolat tobulinami pritaikant juos šiuolaikinio ūkio poreikiams.

Traktorių funkcionalumas

„Žemtiekimas“ siūlomi traktoriai yra labai įvairūs turintys be galo didelį opcijų pasirinkimą

Prie jų galima priderinti įvairius priedus ir padargus todėl darbai atliekami šiais traktoriais bus dar našesni ir efektyvesni. Mūsų vadybininkai teikia nemokamas konsultacijas, kurios padeda kur kas greičiau rasti Jums reikalingą įrangą ir užsitikrinti jos funkcionalumo galimybes.

Traktoriai

  • Įsivertinkite kokio galingumo technika Jums reikalinga, kadangi ji užtikrina greitą ir sklandų darbų atlikimą priklausomai nuo ūkio poreikių.
  • Rinkitės įrangą, kuri atitinka šiuolaikinio ūkio poreikius, pasižymi inovatyviomis technologijomis, ir rūpinasi komfortabiliu darbu.
  • Šiuolaikiniams ūkininkams svarbu, kad kabinoje būtų visi svarbiausi įrenginiai, kurie užtikrina darbo patogumą, ir komfortą.
  • Rinkitės traktorius, kurie pasižymi mažomis degalų sąnaudomis.
  • Darbus atlikite ne tik su našiais, patogiais bet tuo pačiu ir stilingais traktoriais.

„Žemtiekimas“ – pagalba visada šalia! Susisiekite su vadybininkais, kurie įvertinę Jūsų poreikius pasiūlys tinkamiausią įrangą sklandžiam darbų atlikimui.