Sprendimai prieaugliui - Žemtiekimas

Sprendimai prieaugliui

Tinkama telyčių mityba yra viena iš raktinių efektyvaus ūkio sudedamųjų dalių. Sveiki veršeliai yra viena geriausių investicijų į sėkmingą pieno ūkio ateitį. Deja, statistika dažnai parodo, kad veršelių praradimai, augimo sutrikimai, telyčių vystymasis ir vėlyvas veršiavimo amžius yra susirūpinimą keliantys aspektai. Dažnai reikia daug pastangų ir išlaidų šioms problemoms išspręsti ir pagerinti gyvulių sveikatą ir produktyvumą.

Įvairios infekcijos dažnai sukelia virškinimo ar kvėpavimo takų susirgimus, lemiančius veršelių praradimą. Tačiau yra būdų, kaip reikšmingai sumažinti infekcijų riziką. Prieauglio tvartų optimalus planavimas gali sumažinti laikymo sąlygų sukeliamas problemas – padidintą drėgmę, oro sudėtį, skersvėjus ar perpildytus tvartus. Šėrimo strategijos taip pat turi būti sudėliotos pagal amžių, išsivystymą ir stiprinti natūralų atsparumą bei pagerinti viso prieauglio sveikatingumą. GEA turi pasiūlymų ir šioje srityje.

Laikymas
GEA siūlo technologinius įvairaus amžiaus prieauglio laikymo sprendimus – nuo individualių veršelių namelių pirmosioms dienoms iki grupinių prieauglio laikymo tvartų. Mūsų prieauglio tvartų koncepcija siūlo daug erdvės, šviežio oro ir optimalias pašaro tiekimo galimybes. Tinkama aplinka turi didelės įtakos prieauglio vystymuisi.

Laikymas
Šėrimo sistemos
Jie yra tai, ką jie ėda! Tai galioja ir prieaugliui. Nuo pat pradžių palaikykite jų sveikatą ir kondiciją. GEA šėrimo sistemos užtikrina tinkamą prieauglio – veršelių, ėriukų ar ožiukų – priežiūrą. Pienas, pieno pakaitalai ar koncentratai – pasirinkite, kokią koncepciją norite įgyvendinti.
Šėrimo sistemos
Automatinis šėrimas pagal poreikį
GEA siūlomi įrengimai, skirti automatiniam kontroliuojamo šėrimo valdymui, yra lengvai integruojami į esamą bandos valdymą. Kiekvienas gyvulys gauna tiksliai jam paskirtą skysto ar koncentruoto pašaro kiekį, reikalingą sveikam augimui ir vystymuisi. GEA taip pat siūlo automatinius įrenginius ir ėriukų bei ožiukų šėrimui.
Automatinis šėrimas pagal poreikį
Higiena ir gyvulininkystės reikmenys
Prieaugliui sveikata yra svarbiausia. Optimali higienos ir sveikatos priežiūra yra gyvybiškai svarbi. Higienos ir gyvulininkystės produktai iš GEA padeda Jums išvengti infekcijų ir palaikyti gerą prieauglio sveikatą. Pavyzdžiui, veršelių apdanglai padeda veršeliams palaikyti šilumą ir apsaugo nuo su šalčiu susijusių ligų.
Higiena ir gyvulininkystės reikmenys
PDFmygtukas