Trąšų barstytuvai, Pakabinami trąšų barstytuvai - Žemtiekimas

Pakabinami trąšų barstytuvai

Trąšų barstytuvai Bogballe L-Line
Trąšų barstytuvai Bogballe M-Line
BREDAL Pakabinamos BARSTOMOSIOS – SG ir SGS serijos modeliai
BREDAL Pakabinami barstytuvai – F2 serijos modeliai
Bredal F4 – pakabinamas trąšų barstytuvas

Trąšų barstytuvai

Mineraliniai trąšų barstytuvai gali užtikrinti, kad kultūriniai augalai augs ne tik greitai bet tuo pačiu sukaups ir visas reikalingas maisto medžiagas. Be trąšų nei vienas šiuolaikinis ūkis neįsivaizduoja darbų atlikimo, tad šie barstytuvai yra ta įranga, kuri privalo būti tiek mažuose, tiek didesniuose ūkiuose.

„Žemtiekimas“ trąšų barstytuvai atitinka net ir pačių išrankiausių ūkininkų poreikius, kadangi jie dirba našiai, padeda pasiekti itin didelį efektyvumą, ir žinoma, nereikalauja jokių ypatingų įgūdžių, o taip pat valdomi greitai, paprastai ir tiksliai.

„Žemtiekimas“ trąšų barstytuvai

Siūlome barstytuvus, kurie skirti:

  • Trąšų barstymui.
  • Kalkių barstymui.

Atstovaujame žinomiausių gamintojų produkciją, kurių vardas yra pelnęs pripažinimą ne tik Lietuvoje, tačiau ir visoje Europoje. Prikabinamos trąšų ir kalkių barstomosios BREDAL – daugiau nei 50-ies metų patirtis gamyboje, inovacijų ieškojime, kuri padeda pasiūlyti ūkininkams geriausios kokybės barstytuvus, kurie sutaupo daug laiko ir palengvina darbus. BREDAL nuolatos stengiasi pasiūlyti Jums vis daugiau inovacijų, kurios užtikrina našesnį ir sklandesnį darbą.

Pakabinamos trąšų barstomosios Bogballe – pirmaujantis pakabinamų barstytuvų įrangos gamintojas Europoje. Šie barstytuvai ne tik yra aprūpinti įranga efektyviam trąšų barstymui, tačiau taip pat ir unikalia svėrimo sistema, automatiniu kalibravimu, barstymo galulaukėse sistema t.t.

 

Barstytuvo pasirinkimas

„Žemtiekimas“ barstytuvai yra labai įvairūs, tad visada naudinga kreiptis į mūsų vadybininkus, kurie įvertinę ūkio bei ūkininko poreikius gali pasiūlyti sistemą užtikrinančią našų darbą.

Trąšų barstytuvai

  • Įvertinkite, kiek trąšų telpa vieno pylimo metu.
  • Koks yra bunkerio ilgis bei plotis.
  • Koks yra įrangos darbinis plotis.
  • Pasirinkite Jums priimtinesnį gamintoją.
  • Įvertinkite bunkerio talpą ne tik litrais, tačiau ir kilogramų maksimumu.
  • Susipažinkite su kitomis įrenginio charakteristikomis.

Užtikriname ne tik geriausios kokybės sistemą, tačiau ir detalias konsultacijas, mūsų vadybininkų malonų aptarnavimą, kuris leis kartą įsigijus trąšų barstytuvus mėgautis jų nauda ilgus metus. Jums siūlomi šie barstytuvų modeliai: Bogballe M-Line, Bogballe L-Line, BREDAL prikabinamos barstomosios K serijos modeliai, SG ir SGS serijos modeliai, F2 serijos modeliai ir Bredal F4, Bredal F8/F10.