Šienapjovės, ruloniniai presai - Žemtiekimas

Ritininiai presai ir vyniotuvai

Kuhn ritinių presai VB 7100 serija
Pastovaus tūrio ritininiai presai FB serija
Kuhn ritininiai presai VB serija
Ritinių ir stačiakampių ryšulių vyniotuvai RW-SW serija
Ritininiai presai-vyniotuvai i-BIO+, FBP, VBP

Šienapjovės

Šienapjovės žemės ūkio darbuose yra būtina technika, kuri padeda darbus atlikti ne tik kur kas greičiau, tačiau ir produktyviau, galima pasiekti didesnį efektyvumą, kuris leidžia džiaugtis ir geresniais rezultatais, pinigų sutaupymu. „Žemtiekimas“ siūlomos šienapjovės – inovatyvios, geriausios kokybės, įvairios. Kad kiekvienas rastų jam labiausiai tinkamą variantą, kuris padės greitai atlikti agro kultūros tvarkymo darbus.

Įrangos modeliai

Šienapjovės gali veikti naudodamos vieną arba kelis besisukančius pjoviklius, kurie padeda pašalinti agro kultūrą iki tam tikro aukščio. Pagal poreikius aukščio pozicija gali būti reguliuojama. Masyvios šienapjovės, kurios turi daug besisukančių ašmenų, yra montuojamos prie skirtingo dydžio traktoriaus, užtikrina, kad ūkininkas greitai atliks tinkamus jos nupjovimo ir paruošimo džiovinimui darbus.

„Žemtiekimas“ siūlo kelių tipų šienapjoves:

Šienapjovės

  • Priekinės diskinės;
  • Prikabinamos;
  • Šoninės diskinės;
  • Taip pat siūlomi ir augalinių atliekų smulkintuvai, kurie naudojami ne tik miškininkystės darbams, tačiau ir ūkiniams darbams atlikti.

Ruloniniai presai

Ruloniniai presai – geros kokybės, ilgaamžė ir labai funkcionali įranga, kuri užtikrina, kad pašaro paruošimas bus malonumas, o ne darbas. Itin naši ir manevringa įranga puikiai tinka skirtingos dirvos paviršiams, kiekvienam ūkininkui tai padeda darbus atlikti greičiau ir paprasčiausiai. UAB „Žemtiekimas“ siūlomi presai pagelbės tiek smulkiam, vidutiniam ir dideliam ūkiui, kuris rūpinasi efektyviu darbų atlikimu.

Kokybė, kuri pranoksta išrankiausių klientų poreikius ir kuri leidžia džiaugtis inovacija – jau šiandien ir ji yra pas mus.

Presų funkcionalumas

Geros kokybės ruloniniai presai vieno važiavimo metu atlieka kelias funkcijas.

Ruloniniai presai

  • Surenka pašarą.
  • Presuoja pašarą.
  • Suvynioja pašarą.
  • Surenka nereikalingas liekanas.

Viena sistema padeda greitai, tiksliai ir kokybiškai atlikti visus reikalingus darbus užsitinkinant, kad neliks liekanų, kurios nėra naudingos.

Šiais laikais ūkininkai siekia inovatyvumo, kuris leidžia per trumpą laiko tarpą atlikti kuo daugiau darbų. Ruloniniai presai – tokie.