Gyvulininkystės įrangos atsarginės dalys - Žemtiekimas

Gyvulininkystės įrangos atsarginės dalys

0223_Allgemein_90-90 Perspektive Karussell_maskiert.tif

„Žemtiekimas“ prekiauja specializuota įranga kuri skirta pieno ūkiams. Jeigu norite sutaupyti daug laiko ir džiaugtis ypač greitai atliekamu aukštos kokybės darbu, kuris padeda pasiekti didelį našumą ir garantuoti, kad gyvuliai nejus jokio diskomforto – melžimo įranga privalo būti kiekviename ūkyje. Dėl prieinamos kainos bei plataus funkcionalumo – tai galimybė kiekvienam ūkiui pasirūpinti greitesniu darbų atlikimu. Nuo mažiausio iki didžiausio ūkio, nuo kelių iki kelių šimtų karvių, kad gyvulininkės darbai būtų atliekami greitai bei paprastai.

„Žemtiekimas“ siūlo skirtingą melžimo įrangą pagal kiekvieno poreikius.

  • Melžimo aikštelės.
  • Robotizuoti melžimo aparatai.
  • Integruojamos kompiuterizuotos programos.
  • Apollo melžimo sistema.
  • IQ melžtuvas.

Nežinantiems, kokia technika jiems labiausiai tinka – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas bei atsakys į visus iškilusius klausimus, kurie yra susiję su melžimo įranga.

Melžimo aikštelės sukurtos taip, kad patenkintų ne tik žmogaus, tačiau ir gyvūno poreikius. Aikštelėse yra įdiegtos specialios technologijos, kurios pagreitina melžimus. Nors subalansuotos mažiems ūkiams, tačiau puikiai tinka ir didesniems. Aikštelės dažniausiai pasirenkamos tada, kai norisi vienu metu pamelžti visas karves nelaukiant tų su kuriomis darbai būna kiek lėtesni. Tokiu atveju uždėjus įrangą galėsite tuo metu atlikti kitus darbus, kol karvės be jokio diskomforto, greitai ir profesionaliai bus pamelžiamos.