Mechaninės sėjamosios - Žemtiekimas

Mechaninės sėjamosios

Junkkari T sėjamoji
Junkkari S sėjamoji
Junkkari M sėjamoji
Junkkari D sėjamoji

Sėjamosios

Sėjamosios labai svarbi kiekvieno ūkininko darbo priemonė kuri padeda darbus atlikti ne tik kur kas greičiau, tačiau taip pat ir kokybiškai, kadangi tiksliai į reikalingą vietą įterpta sėkla gali užtikrinti didesnius ir kokybiškesnius užauginamos agro produkcijos kiekius. Tad išbandykite „Žemtiekimas“ įrangą, kuri suteikia darbui daugiau našumo ir užtikrina, kad sėja bus vienas maloniausių darbų ir atneš taip laukiamus rezultatus.

„Žemtiekimas“ modeliai

Mes siūlome tik geriausios kokybės sėjamąsias, kurios leidžia džiaugtis ne tik gerais rezultatais, tačiau ir komfortabiliai atliekamu darbu.

Juostinės sėjamosios, kurias siūlome, atstovauja Mzuri gamintojo produkciją, kuri visoje Europoje pristatoma kaip vienas patikimiausių pasirinkimų siekiantiems greitai pasisėti didelius kiekius grūdinės kultūros augalų. Gamintojas nuolatos stengiasi pasiūlyti vis inovatyvesnę ir tuo pačiu našesnį darbą atlikti galinčią įrangą, kurią galima įsigyti pas mus. Tad susisiekite, jeigu Jus domina Mzuri sėjamosios.

Pas mus galima įsigyti šiuos Mzuri modelius: Mzuri Rehab, Mzuri Pro –Til, Mzuri Pro-Til Select, Mzuri Rezult.

Ieškantiems mechaninės sėjamosios siūlome susipažinti su Junkkari produkcija. Suomijos gamintojas džiugina ilgai tarnausiančia ir lengvai darbus atlikti padedančia įranga, kuri padeda pasirūpinti ne tik greita sėja, tačiau ir tręšimu. Siūlome šias Junkkari sėjamųjų serijas: Junkkari D, Junkkari M, Junkkari S.

Tinkamos įrangos pasirinkimas

„Žemtiekimas“ užtikrina nemokamas konsultacijas, kurios gali Jums padėti kur kas paprasčiau ir greičiau rasti tinkamą įrangą darbų atlikimui.

Sėjamosios

  • Jeigu auginate įvairias kultūras – tokiu atveju siūlome rinktis universalią sėjamąja. Jeigu auginate tik vienos rūšies kultūrą – verta rinktis tą sėjamąja, kuri pritaikyta konkrečios kultūros auginimui.
  • Varijuoja ir jos galingumas, kuris gali nulemti – kokio dydžio laukai ir grūdų kiekiai bus aptarnaujami.
  • Pasidomėkite grūdų papildomo mechanizmu bei vieta.
  • Sėjos našumo kriterijai.
  • Konstrukcijos plotis – svarbus kriterijus sėjai.
  • Rinkitės sėjamąsias, kurios kartu turi ir tręšimo funkciją.

Greičiausias būdas rasti sau tinkamą įrangą – susisiekti su „Žemtiekimas“ vadybininkais, kurie įvertinę Jūsų poreikius – padės rasti tinkamiausią įrangą.