Purkštuvai, prikabinami, savaeigiai, pakabinami - Žemtiekimas

Purkštuvai

Prikabinamas purkštuvas HARDI AEON
Hardi Ranger prikabinamas purkštuvas
Hardi Commander prikabinamas purkštuvas
Hardi Navigator prikabinamas purkštuvas
Hardi Master pakabinamas purkštuvas
Hardi Mega pakabinamas purkštuvas
Hardi Alpha savaeigis purkštuvas

Purkštuvai

Purkštuvai yra būtini visiems ūkininkams nepriklausomai  nuo to – kokio dydžio ūkyje jie dirba. Taip pat būtini ir tiems, kurie užsiima gyvulininkyste, ir tiems, kurie augina pašarus, kadangi tiek viena, tiek kita verslo forma reikalauja  agro kultūros auginimo.

„Žemtiekimas“ siūloma įranga atitinka net ir pačių išrankiausių klientų poreikius, kadangi įranga – inovatyvi, naši, kaina – konkurencinga, o tinkamai atlikti darbai taupo ne tik laiką, tačiau ir pinigus.

„Žemtiekimas“ purkštuvai

Siūlome geriausios kokybės įrangą, kuri tinka įvairiausioms kultūroms bei laukams.

  • Hardi prikabinami purkštuvai yra mažų matmenų, tačiau labai manevringi, puikiai tinka bet kokiai grūdinei kultūrai prižiūrėti. Konstrukcija gaminama iš aukščiausios kokybės metalo, kuris džiugina ilgaamžiškumu, atsparumu bet kokiems aplinkos poveikiams.
  • Hardi savaeigiai purkštuvai yra ergonomiškas ir ekonomiškas pasirinkimas, tad puikiai tinka tiems, kurie taupo, tačiau nori mėgautis geriausios kokybės įranga, kuri tarnaus dešimtis sezonų.
  • Hardi pakabinami purkštuvai pasižymi unikaliomis funkcijomis, kurios padeda ypač tolygiai paskirstyti purškiamus komponentus ir pasirūpinti, kad jie pasiektų kiekvieną lauko kampelį.

Katalogas nuolatos pildomas, tad sekite „Žemtiekimas“ pasiūlymus ir išbandykite inovacijas, kurios lengvina ir greitina darbus.

Tinkamiausio purkštuvo pasirinkimas

Jeigu sunku pasirinkti tinkamiausią purkštuvą, nežinote, kuris labiausiai tinka Jūsų ūkiui – „Žemtiekimas“ specialistai mielai patars, padės rasti tai, kas palengvins ir pagreitins Jūsų darbus.

  • Svarbus kriterijus yra konstrukcijos kompaktiškumas. Prikabinamų purkštuvų masės centras turėtų būti kuo arčiau traktoriaus.
  • Įvertinkite, kurioje vietoje yra įpylimo anga. Patogiausia, kai jos yra skirtingose pusėse.
  • Perkantys prikabinamus purkštuvus taip pat turėtų įvertinti – ar valdymo pultas yra patogiai pasiekimas iš traktoriaus. Tai būtina norintiems dirbti komfortabiliai.
  • Žinoma, pagal poreikius reikia vertinti darbinio slėgio niuansus. Svarbus, kad pasirinkta įranga aptarnautų Jūsų laukus, pasirūpintu našiu darbu ir ilgalaikiu efektu.
  • Siurblio našumas turėtų tinkamai atitikti darbinį plotį ir pasirūpinti purškimo efektyvumu.
  • Susipažinkite su skirtingų gamintojų įrangos techninėmis charakteristikomis bei naudotojų atsiliepimais.

„Žemtiekimas“ siūlo platų purkštuvų pasirinkimą, tad susipažinkite su variacijomis ir raskite tinkamiausią. Taip pat sekite pasiūlymus, kurie yra nuolatos atnaujinami.