Technika gyvulininkystės ūkiams, Pašarų dalytuvai - Žemtiekimas

Technika gyvulininkystės ūkiams

Pašarų dalytuvai

Gyvulininkystės ūkis be pašarų dalytuvų yra sunkiai įsivaizduojamas. Tai pagalba, kuri leis sutaupyti daug laiko ir tuo pačiu paprasčiau normuoti pašarų kiekius. Tai būtina ne tik taupymo sumetimais, tačiau ir siekiant tinkamai pasirūpinti gyvuliais, neperšerti jų. „Žemtiekimas“ pašarų dalytuvai – inovatyvi įranga, kuri valdoma greitai, patogiai ir paprastai, padeda pasiekti maksimalų tikslumą ir mėgautis sistema, kuri visus darbus atlieka už Jus.

Inovatyvi šėrimo įranga

„Žemtiekimas“ orientuojasi į inovatyvių ūkių poreikius, tad siūlome tokius dalytuvus, kurie valdomi paprastai ir greitai, padeda pasiekti didžiausią našumą. Jie – taupo laiką ir gerina gyvulių sveikatą. Siūlome išbandyti GEA automatinio pašarų tiekimo sistemas, kurios pasirpina, kad gyvuliai visada laiku duotų tinkamą pašaro kiekį.

Pašarų dalintuvai – ypač tvirti bei našūs, tinkamai paskirsto pašarus, pateikia juos konkrečiu laiku, padeda išvengti nuolatinio šėrimo bei sistemos atlikimo sekimo. Viskas bus padaryta už Jus.

  • MixFeeder su WIC pasirūpina, kad gyvuliai būtų pašerti atitinkamu laiku ir duodami tokie kiekiai, kokie yra sunormuoti. Tiksliai sudalintas maistas leidžia rūpintis gyvuliais visą parą.
  • Mix&Carry su WIC sistema ne tik apsirūpina nustatytu šėrimu, tačiau ir mineralų įmaišymu maiste.
  • FreeStallFeeder padės sutaupyti daug laiko ir pasirūpinti, kad gyvuliai visada bus sotūs. Tinkama mityba – didelis našumas.
  • Belt Feeder sistema padeda pašerti gyvulius kelis kartus per diena mažomis porcijomis. Tai padeda  normuoti kiekius paprasčiau.

Ir kitos sistemos, kuris rūpinasi Jūsų ūkiu ir tuo pačiu taupo laiką.

Pašarų dalytuvo pasirinkimas

Norėdami rasti Jums labiausiai tinkamą pašarų dalytuvą – kreipkitės į „Žemtiekimas“ vadybininkus, kurie padės rasti pagalbininką Jūsų ūkiui.

Pašarų dalytuvai

  • Įvertinkite, kiek gyvulių galima pašerti vieno pakrovimo metu.
  • Susipažinkite su pašarų maišymo niuansais.
  • Apgalvokite – kokio galingumo įranga Jums reikalinga.
  • Ar galima dalytuvo talpą didinti augant galvijų kiekiams?
  • Rinkitės pripažintų gamintojų produkciją.

 

„Žemtiekimas“ pašarų dalintuvai – įranga, kuri taupo ne tik Jūsų laiką, tačiau ir galvijų sveikatą. Rūpintis tinkamu, subalansuotu maistu, kuris užtikrina gerą gyvulių sveikatą – nuo šiol labai paprasta.