Samson srutų įterpėjai

TE serija

Samson srutų įterpėjai

TE serijos diskinis įterpėjas buvo sukurtas srutoms įterpti į pievas ir dirvas, kuriose auga atitinkami augalai, į lengvus arba molingus dirvožemius. Siūlomas 8 m darbinio pločio agregatas.
TE serijos įterpėjas turi hidraulinę sistemą individualiam gylio reguliavimui, užtikrinančią pastovų gylio išlaikymą. Naudojama vieno disko įterpimo technologiją, skirtą srutoms įterpti į žolę ar pasėlių laukus lengvose dirvose. Šis agregatas siūlomas su pasukama pakaba, kuri atsveria įterpėjo įtempimą sukant.

Samson srutų įterpėjai

CM serija

cm st

CM serijos įterpėjas skirtas srutoms įterpti į ražieną ar suartą lauką. Jį galima įsigyti 6 ir 7,5 m darbinio pločio.

Šis agregatas pagamintas iš profiliuoto didelio stiprumo plieno ir siūlomas su dviem kultivatoriaus nagų eilėmis. Jis gali įterpti srutas iki 15 cm gylio ir turi volą, kuris paruošia dirvą sėjai be papildomo apdorojimo.

Srutų įterpimas į dirvožemį, pvz., ražienas ir suartus laukus, yra ne tik būdas geriausiai panaudoti srutų vertę, bet ir kaimynams palankus metodas.

CM serijos įterpėjas yra 6 m ir 7,5 m darbinio pločio ir siūlomas su vertikaliu skirstytuvu bei trupinančiu volu. Agregatą galima įsigyti su akmenų gaudytuvu ant vertikalaus skirstytuvo bei vėžių purentuvu (papildoma įranga).

cm st lentele

CMX serija

cmx st

Trijų eilučių CMX serijos įterpėjas skirtas naudoti sunkiuose ir molinguose dirvožemiuose. Rėmas yra cinkuotas, o noragėliai yra labai tvirti.
Ši konstrukcija suteikia galimybę įterpti didesnį kiekį srutų. Taip pat šis agregatas veiksmingas ražienose – įskaitant kukurūzų ražienas arba ražienas su dideliu kiekiu organinių liekanų. CMX įterpėjas turi didesnę rėmo prošvaisą ir ilgesnius ir dar tvirtesnius noragėlius, palyginti su CM serijos įterpėju.
CMX serijos įterpėjas turi dvi ratų poras priešais rėmą, kurių pagalba galima kontroliuoti darbinį įterpimo gylį.
Siekiant pagerinti įrangos našumą ir efektyvumą, siūlomi didesnio darbinio pločio, palyginti su rinkoje esamais srutų įterpėjais. CMX serijos įterpėjai yra 6,7 ir 8,6 metro darbinio pločio.

cmx st lentele

TD serija

Samson srutų įterpėjai

TD serijos įterpėjai leidžia įterpti srutas dideliais kiekiais. Tai įranga, skirta ateities žemės ūkio rangovui.
TD serijos įterpėjas su dvigubu diskiniu įterpimu skirtas naudoti pievose ar sunkesniuose molinguose dirvožemiuose. Dvigubuose įterpėjuose yra dirvos paviršių kopijuojančios pakabos. Jie turi hidraulinę sistemą individualiam darbinio gylio reguliavimui, užtikrinantį vienodą ir pastovų įterpimo gylį.
TD serijos įterpėjai yra siūlomi 8 m ir 12 m. darbinio pločio.

Samson srutų įterpėjai

SD II serija

sd st

SD II įterpėjas sukurtas specialiai optimaliam srutų įterpimui naudojant lėkštinių skutikų technologiją. Taigi tai yra ne tik diskinis skutikas dirvos dirbimui, kuriam sumontuotas srutų įterpimas.
Srutų įterpimas į ražieną, ant kurios paviršiaus yra daug augalinių liekanų, pavyzdžiui, kukurūzų ar rapsų, kelia iššūkį įterpėjo konstrukcijai ir pačiam agregatui. SD II buvo sukurtas siekiant optimizuoti srutų įterpėjo konstrukciją ir funkcionalumą skirto tokio tipo darbams. SD II įterpėjas yra 5, 6 ir 7 m pločio.
SD II įterpėjas taip pat turi pranašumą, nes srutos tiekiamos tiesiai į dirvą ir nėra išlaistomos paviršiuje. Todėl agregatas gali dirbti su gana sausu dirvožemiu ir išlieka švarus ir sausas. Tai sumažina drėgmės prasiskverbimą į agregato darbinių dalių guolius ir jungtis taip prailginamas įterpėjo tarnavimo laikotarpis.

Strip - till serija

strip st

„SAMSON Strip-Till“ buvo sukurtas tiksliam ir ankstyvam srutų įterpimui. „Strip-Till“ yra dviejų versijų – 6 ir 8 eilučių.
„Strip-Till“ priekinis būgnas su disku pirmiausia perpjauna griovelį. Du valymo ratukai efektyviai pašalina visas augalines medžiagas žemės dirbimo srityje, o unikalus parabolinių diskų stovas pakelia dirvą ir sukuria V formos griovelį dirvoje, kurioje yra pakankamai vietos srutoms. Srutų išpurškėjai skystį įterpia dvejomis linijomis. Tada diskas vėl išlygina ir uždaro dirvos griovelį, o atraminiai ratai palieka suvoluotą paviršių.