Samson srutų išlaistymo sijos

SB serijos sijos be ADS (apsaugos nuo lašėjimo sistemos)

sbx2_si

SB lašinamųjų žarnų sijos yra nuo 12 iki 24 m darbinio pločio. Šios sijos turi 1 skirstytuvą. Jos yra tiek fiksuoto darbinio pločio, tiek kombinuotos su reguliuojamu pločiu.

Išlaistymo žarnų sijos turi cilindrų sistemą, užtikrinančią, kad sijos susilankstytų ir išsilankstytų tuo pačiu metu. „SlurryMaster 6000“ valdymo terminalas užtikrina automatinį ir logišką visų hidraulinių funkcijų valdymą paleidžiant ir išlankstant išlaistymo sistemą – operatoriui tereikia įjungti vieną mygtuką.

Laistymo žarnų sijos yra visiškai cinkuotos ir sumontuotos ant trapecijos formos pakabos, kuri užtikrina, kad sijos visada kopijuoja lauko reljefo paviršių, net ir kalvotose vietovėse. Sija pakeliama ir nuleidžiama hidraulinių cilindrų pagalba, o transportavimo metu sija sulankstyta išilgai cisternos šonų, ji yra pasvirusi, kad srutos grįžtų atgal į skirstytuvą ir nenuvarvėtų nuo žarnų.

sb sbx si lenktele

SB ir SBX serijos sijos su ADS (apsaugos nuo lašėjimo sistema)

sbx si

Naudojant ADS sistemą, skysčio laistymas kelyje yra istorija. Sistema valdoma su hidraulika ir visiškai uždaro žarnas, kad transportuojant jos nelašėtų. Mūsų laistymo žarnų sija turi sistemą, kuri užtikrina, kad sija sulankstoma ir uždaroma tuo pačiu metu.

Laistymo žarnų sijos yra visiškai cinkuotos ir sumontuotos su trapecijos formos pakaba, kuri užtikrina, kad sija visada kopijuoja žemės paviršių, net ir kalvotose vietovėse.

Sija pakeliama ir nuleidžiama hidraulinių cilindrų pagalba, o gabenant sija sulankstoma išilgai srutų cisternos šonų, ji yra pasvirusi, kad srutos grįžtų atgal į skirstytuvą ir nenuvarvėtų nuo žarnų.

sb sbx si lenktele

SBX II serija

sbx2_si

SBX2 sijos standartinėje įrangoje turi ADS (apsaugos nuo lašėjimo sistema) ir yra kaip kombinuotos sijos, kurių darbinis plotis yra nuo 16 iki 30 m.
Naudojant ADS sistemą, skysčio laistymas kelyje yra istorija. SBX2 sijos turi 2 skirstytuvus. Sistema valdoma hidraulikos pagalba ir visiškai uždaro žarnas, kad transportuojant jos nelašėtų. Laistymo žarnų sijos turi pagrindinių cilindrų sistemą, užtikrinančią, kad sija susilankstytų ir uždarytų laistymo žarnas tuo pačiu metu.
„SlurryMaster 6000“ valdymo terminalas užtikrina automatinį ir logišką visų hidraulinių funkcijų valdymą paleidžiant ir išlankstant išlaistymo sistemą – operatoriui tereikia įjungti vieną mygtuką.

sb sbx si lenktele

SBH 4 serija

shb4_si

Visiškai nauja SAMSON SHB4 sijos konstrukcija siūlo daugybę naujovių ir kompaktišką konstrukciją. Kaip žymi ir pavadinimas, šios sijos siūlomos 4 darbinio pločio pasirinkimų. SHB4 30 m. pločio sijos yra siūlomos dviejų variantų, vieno standartinio ir vieno kompaktiško (C) modelio, kurio transportavimo plotis yra tik 3 m. SHB4 36 m sija yra keturių variantų, skirtingo darbinio pločio bei skirtingo transportavimo pločio.