Samson mėšlo kratytuvai

SP serija

Samson mėšlo kratytuvai

SP serijos kratytuvai
Visuose SP serijos kratytuvuose yra sumontuoti dvigubi, vertikalūs paskleidimo volai. Jie buvo sukurti bendradarbiaujant su ūkininkais, kad būtų galima naudoti sunkias bei birias medžiagas. Todėl SP serijos koncepcija yra puikus pasirinkimas naudojant didelius kiekius organinių medžiagų. Kratytuvas gali būti su fiksuotu apatiniu deflektoriumi, taip pat su lengvesnių medžiagų paskleidimo mechanizmu. Dėl mažos tempimo galios poreikio sumažėja degalų sąnaudos, todėl kratytuvai yra labai ekonomiški.
Kaip ir visa SAMSON AGRO įranga, SP kratytuvai gaminami iš didelio stiprumo plieno. Tai užtikrina tvirtumą ir mažą svorį. Ištisinė kūgio formos SP serijos kratytuvo kėbulo forma garantuoja natūralų barstomos medžiagos srauto tiekimą į paskleidimo mechanizmą, užtikrinant optimalų išeigos greitį. Vidinis viršutinis 2 m pločio medžiagų slėgis suteikia įspūdingą apkrovą. Priekinėje pusėje yra platus apsauginis permatomas skydas, leidžiantis vairuotojui gerai matyti medžiagos judėjimą.

Samson mėšlo kratytuvai

Flex serija

flex mk

FLEX kratytuvų serija skirta profesionaliems naudotojams, kurie kelia aukštus patikimumo reikalavimus taip pat mažas mašinos priežiūros išlaidas.
Kratytuvai yra keturių variantų FLEX16, FLEX19, FLEX20 ir FLEX23. „FLEX19“ ir „FLEX 23“ šie modeliai atitinka „FLEX16“ ir „FLEX20“ modelius, tačiau komplektacijoje didesnieji modeliai turi talpą padidinančius paaukštinimus. Suapvalinti 0,5 m aukščio paaukštinimai atitinkamai suteikia didesnio tūrio talpą.
FLEX16 ir FLEX19 yra vienos ašies kratytuvai. FLEX20 ir FLEX23 yra siūlomi su papildoma ašimi.

Samson mėšlo kratytuvai
Samson mėšlo kratytuvai

Flex II serija

Samson mėšlo kratytuvai

FLEX II kratytuvų serija grindžiama visomis gerai žinomos SAMSON FLEX serijos savybėmis, patobulinimais ir naujomis tikslaus pritaikymo galimybėmis.
Naujasis „FLEX II 20E“ kratytuvas, kaip ir jo pirmtakas, yra stiprių ir tvirtų, labai efektyvaus paskleidimo agregatas. „FLEX“ vis dar reiškia lankstumą, nes kratytuvas gali būti komplektuojamas su vertikaliais arba horizontaliais paskleidimo volais su apatiniais paskleidimo diskais. Tai leidžia profesionaliam naudotojui panaudoti įvairias medžiagas.

Samson mėšlo kratytuvai

US serija

Samson mėšlo kratytuvai

SAMSON US kratytuvų serija siūlo platų unikalių funkcijų ir sprendimų spektrą, todėl yra viena iš didžiausių kratytuvų rinkoje, pasižyminčių labai dideliu pajėgumu, dozavimo tikslumu ir universalumu.
Valdymo terminalas „SpreadMaster 8500“ suteikia galimybę visiškai valdyti mašiną ir jos funkcijas. Tai užtikrina tolygų dozavimą ir optimalų įvairių medžiagų naudojimą. Kai kontrolės sistema derinama su apkrovos elementais, dozavimas tampa ypač tikslus ir užtikrina dar geresnį paskleidžiamų medžiagų panaudojimą. „SpreadMaster 8500“ valdymo terminalas taip pat leidžia dozuoti ir dokumentuoti išbarstomas medžiagas remiantis tręšimo žemėlapiais, taip pat statiniu ir dinaminiu svėrimu.
Dviejų ašių kratytuvai gali būti 4 dydžių, nuo 23 iki 35 kub. metrų talpos.

Samson mėšlo kratytuvai