Pishon MK45 Mėšlo kratytuvas

Mėšlo kratytuvas PICHON MK45

Visų tipų kietosios organinės medžiagos (mėšlas iš fermos kiemo, kompostas, paukščių mėšlas, žaliosios atliekos ir pan.) puikiai tinka augalams tręšti, patenkinant jų azoto, fosforo ir kalio (N, P, K) poreikį tinkamai tręšiant tinkamu laikotarpiu. Mėšlas ir kompostas skiriasi savo kilme, tankiu ir sausos medžiagos kiekiu. PICHON siūlomos mėšlakratės padės įgyvendinti visas tręšimo užduotis (tiek skleidžiant tirštas, tiek lengvas medžiagas). Tai MK kratytuvų modeliai, kurių talpos nuo 10 iki 24 m3, darbiniai pločiai iki 20 m.

Mk modeliai skirti intensyviam naudojimui. Šios serijos kratytuvai yra žinomi dėl savo tvirtumo ir universalumo. PICHON komanda suprojektavo šiuos kratytuvus taip, kad būtų užtikrintas kokybiškas skleidimas.

100 % cinkuotas, MK serijos asortimentas garsėja savo tvirtumu. Bet kokiomis lauko sąlygomis: kelyje, kalvotose vietovėse, nelygiuose keliuose, šie modeliai pasižymi žemesniu sunkio centru nei kiti šiuo metu parduodami tokio galingumo agregatai. Dėl dizaino ir techninių sprendimų, didesnio galingumo ašies ir galingesnių stabdžių, užtikrinamas saugus važiavimas nuo saugyklos iki dirbamo lauko. Standartinis sukabintuvas su cinkuota spyruokle užtikrina išskirtinį pakabos veiksmingumą. Pasirinkus hidraulinį sukabintuvą bus patogiau važiuoti tiek darbo lauke, tiek keliu.

Visi kratytuvo komponentai patikrinami gamybos vietoje. MK agregatai yra užsitarnavę patikimų partnerių reputaciją dėl kokybiško ir patikimo darbo. Bendrovė suteikia 5 metų garantiją korpusui ir važiuoklei nuo ankstyvo nusidėvėjimo dirbant įprastinėmis šiam agregatui sąlygomis.

SPECIFIKACIJOS:
· Talpa – 16,5 m3
· didžiausia reduktoriaus apkrova – 10 000 N.m
· 160 cm3 hidraulinis variklis;
· Mėšlo kratymo volų diametras – Ø1035mm
· Biterio sukimosi greitis – 422 aps/min prie 1000 aps/min
· Pilnai cinkuotas rėmas ir bunkeris (viduje ir išorėje);
· Transporterio greičio reguliavimas ant prikabintuvo, lauke;
· Didelio kampo, 1000 rpm kardaninis velenas;
· Padangos – 650/75R32 Alliance 360;
· Hidrauliškai valdoma giljotina;
· Hidraulinis grandinių įtempimas;
· Cinkuoti suapvalinti purvasargiai, plastikiniai prailginimai purvasargiams;
· Oriniai stabdžiai.