Junkkari S sėjamoji

Junkkari S sėjamoji
S serijos sėjamosios skirtos sėti į įdirbtą dirvą. Jos geriausiai tinka tradiciškai arba lengvai įdirbtai dirvai.
Atnaujinti įprastiniai pleišto formos diskiniai noragėliai, naudoti ankstesnėje S serijos sėjamojoje „Simulta“. Dabar visų S serijos agregatų noragėliai patikimesni ir tikslesni. Trąšas į sėjimo juostą galima įterpti sėjimo noragėliu arba išberti į atskirą trąšų juostą trąšų noragėliu. Tręšiant galima rinktis tarp įprastinio S trąšų noragėlio ar visiškai atnaujinto ir patvaraus trąšoms skirto diskinio noragėlio.
S serijos noragėliai
Snoragėliai
„Junkkari“ lengviausi noragėliai yra pleišto formos, atskiras diskinis noragėlis, kurio ankstesnioji versija keletą dešimtmečių buvo naudota „Simulta“ modeliui.
S modelio noragėlis skirtas sėti į kultivuotą dirvą. Jo konstrukcija paprasta ir patikima, bei tinkama įvairių tipų dirvai.

Tikslūs ir patvarūs Dėl optimizuotos noragėlio formos ir žemę siekiančio jo vamzdžio, sėjama ypač tiksliai. Todėl sėklos išberiamos ten, kur reikia – į sėklų guoliavietę. Noragėlio forma ir didelė prispaudimo jėga leidžia šią sėjimo mašiną naudoti ir sunkiose, kietose dirvose. TS modelio disko guoliavietėse naudojami aukštos kokybės guoliai, kuriems nereikia priežiūros, ir aukštos kokybės eksploatacinės detalės, pvz., keramikinės, su specialia kieta lieta danga.

Trąšų ar kombinuotieji noragėliai?„Junkkari“ S modelyje trąšos gali būti įterpiamos įvairiai. Jos gali būti beriamos kombinuotuoju noragėliu į sėjimo eilutę arba atskiru trąšų noragėliu į trąšų eilutes 25 cm tarpueiliu. Sėjamoji taip pat gali būti sukonstruota tiktai sėjimui ir ekipiruota su bazine tręšimo įranga (jei reikalinga). Pasirinkus atskirą trąšų išsėjimą, gali būti įrengiami du variantai: nusidėvėjimui atsparus diskinis trąšų noragėlis, puikiai prasiskverbiantis pro augalines liekanas, arba patikimas S formos trąšų noragėlis su kieta danga. Kombinuoto tipo versija ne tik reikalauja mažiau galios iš traktoriaus, bet ir turi galimybę noragėlių bloką greitai perjungti naudojimui su tirpiu azotu (ypač patogu esant sausam pavasariui). Taip paspartinamas augalo augimas pačioje pradžioje, o daigai yra sveikesni, nei tręšiant į atskirą trąšų eilutę. Jei sėjant naudojamos trąšos kuriose azoto kiekis viršija 120 kg hektarui, rekomenduojama naudoti atskirą trąšų noragėlį, kad trąšos nenudegintų sėklų.

PDFmygtukas