Junkkari M sėjamoji

M serijos sėjamosios yra universaliausios iš visų, bendrovės gaminamų sėjamųjų.Jos gali sėti įvairiomis sąlygomis, esant tiek įprastai įdirbtai, tiek neįdirbtai dirvai. Tvirti pleišto formos diskiniai noragėliai užtikrina išskirtines pritaikymo galimybes ir pasižymi bene plačiausiu prispaudimo diapazonu. Naujojo tvirto noragėlio spaudimą galima reguliuoti hidrauliškai nuo 10 iki 120 kg.
 M serijos noragėliai
Mnoragėliai
M serijos noragėliai skirti naudoti įvairiais sėjimo būdais ir esant įvairiai dirvai. Šis noragėlis – patvarus pleišto formos diskas, kurio prispaudimo diapazonas 10–120 kg. Jo prispaudimą galima reguliuoti traktoriaus hidraulika. Noragėlis puikiai tinka įterpiant į visų tipų dirvą ir taip pat gali būti naudojamas sėjant tiesiogiai, jei tai galima pagal esamas sąlygas. M serijos agregatai tinkamiausi sėti į kultivuotą dirvą esant įvairiems jos tipams. Tinkamai valdant noragėlio gylį, garantuojamas geras sėjimo rezultatas.

Patvarūs ir patikimi

Išskirtinis dėmesys buvo skirtas M serijos noragėlių patvarumui. Speciali noragėlio dalies danga yra sustiprinta keramine nusidėvinčia dalimi, kuri yra dvigubai atsparesnė nusidėvėjimui, nei ankstesniojo modelio. Dantyti noragėlio diskai pagaminti iš 5 mm kietinto boro plieno, o diskų plokštelės tvirtai privirintos prie disko. Noragėlio diskui naudojami ypač patvarūs aukščiausios kokybės dviejų eilių rutuliniai guoliai. Be to, jiems nereikia atlikti jokių priežiūros darbų. Pasirenkamos medžiagos ir komponentai užtikrina stabilų darbą net sudėtingiausiomis sąlygomis.

Tiksliai beriama sėkla

„Junkkari“ M serijos noragėliai ypač tiksliai beria sėklas, o veikimo principas toks pats, kaip ir S serijos noragėlių. Noragėlio sėjimo gylis yra reguliuojamas,
todėl sėklos tiksliai išberiamos į dirvą. Noragėlis seka dirvos paviršiaus kontūrą ir sėklos įterpiamos be uždelsimo. Sėjama tiksliai į nekultivuotos dirvos sėjimo eilutėsguoliavietę, o dėl kapiliarinio efekto drėgmė pakyla ir pasiekia sėklas. Pastovus nustatytas sėklos įterpimo gylis palaikomas dėka sumanios konstrukcijos, kai sėkla iki pat dirvos nukeliauja sėklavamzdžiu. Šioje konstrukcijoje nėra nėra disko, kuris gali iškelti sėklas į paviršių, kai dirvožemis būna sausas.

Trąšų įterpimas į sėklų arba atskirą eilutę

Naudojant M serijos modelį, trąšas galima įterpti į sėklų eilutę (naudojant kombinuotą noragėlį) arba atskirą eilę (naudojant trąšų noragėlį) 25 cm tarpueiliu. Sėjamoji gali būti komplektuojama tik sėjimo operacijai atlikti arba ekipiruojama su bazine tręšimo įranga, skirta trąšoms įterpti į atskirą eilutę. Trąšų noragėliai parduodami kaip papildoma įranga. Tai yra ypač tvirti diskiniai noragėliai su guminėmis spyruoklėmis ir dantytais diskais.
PDFmygtukas