Šienapjovių kombinacija SIP - Žemtiekimas

Šienapjovių kombinacija SIP

Žemtiekimas SIP DISC 1000
Didesniems ūkiams, kuriems būtinas didelis našumas, patvarumas, greitas ir lengvas valdymas bei mažos priežiūros išlaidos.
Žemtiekimas SIP DISC 900

Puikiai kopijuoja lauko paviršių. Strėlės montavimo vieta ir centre sumontuota pjovimo sija užtikrina optimalų prisitaikymą prie paviršiaus. Didžiausias prisitaikymo prie paviršiaus kampas – ±15°. Susidūrus su kliūtimi iš karto atleidžiamas apsauginis įrenginys. Speciali šarnyro padėtis leidžia pjovimo sijai vienu metu judėti atgal ir aukštyn. Po susidūrimo su kliūtimi pjovimo sija automatiškai grįžta į darbinę padėtį. Galima reguliuoti apsauginio mechanizmo jautrumą.Nuolatinis hidraulinis kopijavimas. Užtikrina greitą aukštos kokybės prisitaikymą prie įvairių paviršių ir sumažina reikiamos jėgos kiekį. Atleidimo greitį galima lengvai ir greitai reguliuoti prieš darbą ir jo metu. Atleidimo greitį rodo manometras.Susidūrus su kliūtimi iš karto atleidžiamas apsauginis įrenginys. Speciali šarnyro padėtis leidžia pjovimo sijai vienu metu judėti atgal ir aukštyn. Po susidūrimo su kliūtimi pjovimo sija automatiškai grįžta į darbinę padėtį. Galima reguliuoti apsauginio mechanizmo jautrumą.Be plaušintuvų ar su pirštiniais arba ritininiais plaušintuvais.Transportavimas. Pjovimo sijos pakeliamos į darbinę padėtį, kad būtų lengviau pravažiuoti virš nupjautų pradalgių. Keturios atraminės kojos leidžia kombinuotą šienapjovę laikyti 2,2 x 3 m plote, o jos aukštis yra mažesnis nei 4 m.

• Pagaminti iš 5 mm storio susidėvėjimui atsparaus HARDOX plieno, garantuojantys puikų pjaunamos masės išmetimą.
• Kiekvienas diskas turi apsauginę tarpinę jungtį, apsaugančią nuo pažeidimų kai diskai pernelyg apkraunami. Lengvas ir greitas apsauginių kaiščių pakeitimas.
• Galinis pjovimo sijos sutvirtinimas: pjovimo sijos diskai turi papildomą galinę apsaugą.
• Lengva ir greita peilių keitimo sistema.
• Dviejų eilių 18 mm krumpliaračiai užtikrina tylų veikimą ir tolygų galios perdavimą į diskus.
• Išlenktos šliūžės sudaro didelį susilietimo paviršių. HARDOX slinkimo šliūžės garantuoja ilgą pjovimo sijos ir diskų tarnavimo laiką bei itin gerą apsaugą.

Modelis Darbinis plotis mm Svoris kg Transportavimo plotis mm Diskų skaičius vnt. Galios poreikis kW/AG Našumas ha/h
TECHNINIAI DUOMENYS
SILVERCUT DISC 900 C 8 690 1 760 2 860 16 90/120 12
SILVERCUT DISC 1000 C 9 600 2 040 2 860 18 120 14
SILVERCUT DISC 900 C FC 8 690 2 320 2 860 16 140/190 12

Su visa SIP šienapjovių gama galite susipažinti čia – https://www.sip.si/en/products/mowers/