Ritinių ir stačiakampių ryšulių vyniotuvai RW-SW serija

Kiekvienas vyniojimo proceso etapas turi būti koordinuotas, atsižvelgiant į surenkamo derliaus rūšį, lauko sąlygas, orą, taip

pat į ritinių tvarkymą ir jų vėlesnį saugojimą. Tinkamai suvynioti ritiniai, didelis darbo našumas ir patikimumas yra tie privalumai, dėl kurių ūkininkai investuoja į KUHN vyniotuvus.

VYNIOJIMO SPECIALISTAI
KUHN ritinių ir stačiakampių ryšulių vyniotuvuose įdiegti ekonomiškumą, ekologiškumą ir ergonomiškumą lemiantys sprendimai. Mūsų darbuotojai, daugelis iš kurių turi ūkininkavimo patirties, yra tikri savo sričių ekspertai. Per ilgus metus mes įgijome neįkainojamų techninių žinių ir praktinės patirties vyniojimo įrenginių gamybos srityje.

GREITAS IR PATIKIMAS VYNIOJIMAS
KUHN vyniotuvai išsiskiria unikaliais konstrukciniais sprendimais. Plėvelės įtempikliai, pjovikliai, vyniojimo stalas ir žemo profilio važiuoklės konstrukcija yra ypatumai, lemiantys KUHN vyniotuvų paprastumą, lengvą valdymą ir našumą.

”e-TWIN” TECHNOLOGIJA
KUHN sukurta naujoviška „e-TWIN“ technologija su unikalia įtempiklių konstrukcija bei plėvelės vyniojimo sistema įgalina iki 50 % sutrumpinti vyniojimo laiką ir sumažinti plėvelės sąnaudas. Kūginiai įtempikliai išdėstyti taip, kad du 750 mm pločio plėvelės sluoksniai su 2/3 persidengimu prieš palikdami įtempimo mechanizmą yra suklijuojami tarpusavyje. Kai kuriuose vyniotuvuose pasirinktinai gali būti įrengta automatizuoto vyniojamos plėvelės koregavimo sistema. Su šia sistema yra aptinkamas tuščias / nutrūkusios plėvelės rulonas ir pritaikomas stalo apsisukimų skaičių taip, kad ritinys būtų padengtas atitinkamu plėvelės sluoksnių skaičiumi.
''e-TWIN'' TECHNOLOGIJA

RW 1110 modelio mašina puikiausiai tinka ritinių vyniojimui lauke arba jų saugojimo vietoje. Vyniojant ritinius jų saugojimo vietoje yra sumažinama plėvelės pažeidimo rizika. Vyniojimui pakanka vieno žmogaus priežiūros.

APVALIŲ RITINIŲ VYNIOTUVAS SU TRITAŠKIO PRIKABINIMO SISTEMA 1110 RW
Dėl didelio ir tvirto pagrindinio rėmo, kuris sudaro standartinę įrangą visuose statiškuose vyniotuvuose, RW 1110 gali vynioti sunkius iki 1200 kg sveriančius ritinius. Kadangi sukamasis stalas su 4 juostomis yra įrengtas žemai, tai užtikrinamas saugus ritinio iškrovimas ir todėl aktyvus slopintuvas nėra būtinas. Dėl žemo stalo išdėstymo taip pat yra lengva keisti plėvelės rulonus. Vyniotuve yra įrengtas spyruoklinis plėvelės pjoviklis, kuris prilaiko ir tiksliai nukerpa plėvelę net drėgnomis sąlygomis.
Pasirinktinai modelyje RW 1110 galima sumontuoti platesnes atramas, užtikrinančias stabilumą neprikabintam vyniotuvui. Be to, galima rinktis ir 4-rių plėvelės rulonų laikiklį.

RW1200

Su RW 1200 apvalių ritinių vyniotuvu galima krauti, transportuoti ir vynioti ritinius važiavimo metu. Dėl tritaškio prikabinimo sistemos vyniotuvas yra labai arti traktoriaus, o tai pagerina jo stabilumą ir masės paskirstymą vyniojimo ir transportavimo metu. Vyniotuve RW 1200 yra įrengtas hidraulinis „žirklinis“ pjoviklis, kuriuo nupjaunama ir prilaikoma plėvelė tam, kad ji iškart būtų paruošta kito ritinio vyniojimui. Plėvelės rulonas pakeičiamas saugiai stovint ant žemės.

PAPILDOMOS SAVYBĖS
Vyniotuve RW 1200 gali papildomai gali būti įrengtas vyniojimo rankenos atsvaras, atraminis volelis, kai naudojamas mažas traktorius, papildomą atraminį volelį ritiniui prilaikyti (patartina naudoti kalvotose vietovėse) ir ritinių pasukiklis, norint statyti juos ant plokščiojo šono.

3

RW 1410 yra pats universaliausias apvalių ritinių vyniotuvas su krovimo sistema. Rankinio valdymo versijos (M) vyniotuvas yra kontroliuojamas trimis svirtimis su valdymo kabeliais, įrengti ritinių ir plėvelės sluoksnių skaitiklis bei automatizuoto sustabdymo funkcija. Elektroninio valdymo versijoje (C) sumontuotas terminalas ir vairasvirtė tam, kad operatorius gautų reikiamos informacijos, o visas vyniojimo procesas būtų valdomas automatizuotai. Kaip standartinė funkcija yra numatytas automatizuotas vyniojimo sustabdymas, jei pasibaigtų / nutrūktų plėvelė.

PRIKABINAMAS APVALIŲ RITINIŲ VYNIOTUVAS IR KROVIKLIS 1410 RW
Dėl žemos važiuoklės konstrukcijos ir plačios tarpvėžės, vyniotuvu RW 1410 galima kelti iki 150 cm pločio ir iki 1000 kg masės ritinius. Modelyje RW 1410 yra numatytas vyniojimo stalas su 4 juostomis, tvirtesnis rėmas ir stipriai plėvelę prilaikantis pjoviklis.
Pasirinktinai vyniotuvuose RW 1410 yra galimas ritinių suktuvas ritinių iškrovimui ant plokščiojo šono, radijo dažniais veikiantis nuotolinio valdymo pultas ir laikiklis 4-iems plėvelės rulonams. Vyniotuve RW 1410 galima įrengti unikalią naujovišką „e-TWIN“ plėvelės įtempimo technologiją.

4

Profesionalus apvalių ritinių vyniotuvas RW 1610 puikia tinka tuo atveju, kai reikalaujamas didelis našumas ir vyniojamoji galia. Dėl žemos ir tvirtos konstrukcijos, žemai įrengto stalo ir didelių standartinių gale esančių ratų, ritinių iškrovimui nėra reikalingas aktyvus slopintuvas. Taip buvo eliminuoti papildomi darbo etapai, nes ritiniai gali būti iškraunami nesustojant. Pastovus masės perkėlimas į traktoriaus pusę, traktoriui leidžia išvengti slydimo kalvotose vietovėse. Standartinėje RW 1610 versijoje numatytas tvirtai plėvelę prilaikantis pjoviklis ir laikiklis 2-iems plėvelės rulonams. Vyniotuvas RW 1610 gali būti valdomas 3-mis svirtimis su kabeliais (M) arba per elektroninį terminalą (C).

PRIKABINAMAS APVALIŲ RITINIŲ VYNIOTUVAS IR KROVIKLIS
Dėl tvirtos konstrukcijos, vyniojimo stalo su 4 juostomis ir hidrauliškai reguliuojamos krovimo strėlės RW 1610 gali vynioti sunkiausius ritinius (iki 1200 kg). Hhidrauliškai reguliuojama krovimo strėlė turi daug privalumų. Krovimo strėlės plotį galima nustatyti sėdint traktoriaus kabinoje vos per kelias sekundes. Tam nėra reikalingi jokie papildomi įrankiai. Tai yra ypač patogu, kai skirtinguose laukuose vyniojami skirtingo skersmens ritiniai arba kai plotį reikia pakeisti dėl prastai suformuotų / įdubusių ritinių arba jų nesustačius į tiesią liniją.
Be to, ritinio vyniojimo metu KUHN RW 1610 gali transportuoti kitą ritinį ant krovimo strėlės. C versija su funkcija „AUTOLOAD“ išsiskiria didesne galia, vyniojimo greičiu ir darbo našumu. Patentuota* funkcija „AUTOLOAD“ leidžia visą dėmesį sutelkti į važiavimą, nes vyniojimo procesas yra automatizuotai paleidžiamas, kai ant krovimo strėlės yra aptinkamas ritinys. Antrojo ritinio kėlimas krovimo strėle vyniojimo metu vyksta automatizuotai.
Vyniotuvas KUHN RW 1610 C yra valdomas per terminalą VT 30, kuris užtikrina visišką vyniojimo proceso kontrolę. Terminalas VT 30 su 3,5 col. įstrižainės spalvotu ekranu išsiskiria paprasta sąsaja ir intuityvia programine įranga. Su programa PROCESS VIEW terminale galima matyti naujausią informaciją apie vyniojimo procesą. Operatoriui pranešama apie esamų ir būsimų procesų būklę, leidžiama juos pristabdyti ir vėl paleisti bet kuriuo metu.

5

Ar įmanoma per valandą suvynioti 100 ritinių 6 plėvelės sluoksniais? Vyniotuvas KUHN RW 1810 padarys tai be
problemų. Sutrumpinus ciklą 30 %, šis vyniotuvas prilygsta sparčiausioms mašinoms.

PRIKABINAMAS DIDELIO NAŠUMO VYNIOTUVAS IR KROVIKLIS SU VYNIOJIMO RANKENARW 1810
RW 1810 – tai didelio našumo mašina, kurioje įdiegti naujausi technologiniai sprendimai. Su patentuota* krovimo sistema ir su vyniojimo stalu integruota krovimo strėlė, galima saugiai užridenti ritinį ant vyniojimo stalo be jokių papildomų veiksmų. Tuomet sukamasis stalas sugrįžtą į horizontaliąją padėtį ir iškart pradedamas vyniojimo procesas. Žema važiuoklė užtikrina saugų ritinio iškrovimą ir didžiausią stabilumą kalvotose vietovėse. Su specialia konstrukcija leidžiama prikabinti vyniotuvą už traktoriaus arba suderinti kartu su presu. RW 1810 krauna ir iškrauna ritinius preso važiavimo linijoje.

6

SW 1114 – tai vyniotuvas su tritaškio prikabinimo sistema, pritaikytas vidutinio dydžio, sveriantiems iki 1200 kg, apvaliems ir stačiakampiams ritiniams vynioti. Didelis ir tvirtas pagrindinis rėmas turi dvi plieninių volelių poras, sudarančias gilų guolį, užtikrinantį tolygų ritinio sukimąsi ir teisingą plėvelės vyniojimą. Sukamasis stalas yra įrengtas žemai tam, kad ritiniai būtų iškraunami itin saugiai.Be to, pasirinktinai modelyje SW 1114 galima sumontuoti platesnesatramas, suteikiančias neprikabintam vyniotuvui stabilumo. Taip patgalima rinktis laikiklį 4-iems plėvelės rulonams. Kadangi yra įrengtas tvirtai plėvelę prilaikantis hidraulinis pjoviklis,todėl pjovimo momentą galima pasirinkti nepriklausomai nuo stalopokrypio, o nupjautas galiukas visuomet lieka maksimaliai trumpas. Dėl gaunamo ilgo ir tikslaus pjūvio, galima dirbti su skirtingo ilgio ritiniais, o esant tvirtam plėvelės prilaikymui prie bet kokių aplinks oro sąlygų yra garantuojamas puikus rezultatas.

7

Rankiniu būdu valdomas (M) modelis SW 1114 yra kontroliuojamas iš traktoriaus kabinos dviem svirtimis su kabeliais. Šios svirtys taip pat gali būti sumontuotos ant vyniotuvo šalia plėvelės įtempiklio. Rankiniu būdu valdomoje versijoje standartiškai įrengiamas ritinių ir plėvelės sluoksnių skaitiklis bei automatizuoto sustabdymo funkcija. Su šia įranga rankiniu būdu valdomas vyniotuvas taps pusiau automatizuotai valdomu vyniotuvu.
Kompiuteriniu būdu valdomos versijos (C) vyniotuvas SW 1114, su standartiniu radijo dažniais veikiančiu nuotolinio valdymo pultu, gali būti kontroliuojamas iš krautuvo, kai vyniotuvas veikia su kitu traktoriumi arba maitinimo įrenginiu, pakeičiančiu traktorių. Todėl krovimui, vyniojimui ir iškrovimui pakanka vieno žmogaus priežiūros. Ritinių vyniojimas jų saugojimo vietoje sumažina plėvelės pažeidimo riziką. Kaip standartinė įranga C versijoje yra įdiegta automatizuoto sustabdymo funkcija, jei plėvelė pasibaigtų ar nutrūktų, taip pat įdiegtas integruotas ritinių ir plėvelės sluoksnių skaitiklis, įdiegta darbo pristabdymo ir pratęsimo funkcija, o taip pat ir 90° pasukto ritinio padėties iškrovimo galimybė.

8

Vyniotuvas SW 1614 yra hibridinis, kuriuo galima vynioti vidutinio dydžio stačiakampius 80 cm × 60÷90 cm dydžio ir iki 180 cm aukščio ritinius bei apvalius iki 150 cm skersmens ritinius. Dvi reguliuojamų plieninių volelių poros sudaro gilų guolį, kuriuo galima užtikrinti tolygų ritinio sukimąsi ir teisingą plėvelės vyniojimą. Ilgu pjūviu išsiskiriantis pjoviklis leidžia naudoti skirtingo ilgio ritinius. Plėvelė yra laikoma tvirtai ir pjaunama itin tiksliai tam, kad darbus būtų galima atlikti bet kokiu oru. Su automatizuota lygiagrečia krovimo strėle, kuri yra įtraukta į standartinę apvalių ritinių krovimo įrangą, galima užtikrinti saugų ritinių krovimą bet kokiu oru ir nestabdant mašinos. Kadangi yra įrengta unikali žemo profilio važiuoklės konstrukcija ir plačios tarpvėžės, tai sudaroma galimybė sekantį ritinį paimti vyniojimo metu, todėl bendras našumas būna dar didesnis.

PRIKABINAMAS APVALIŲ IR VIDUTINIO DYDŽIO STAČIAKAMPIŲ RITINIŲ VYNIOTUVAS IR KROVIKLIS 1614 SW
SW 1614 versijoje yra galimos dvi skirtingos valdymo sistemos. Rankinio valdymo versijos (M) mašinos yra kontroliuojamos svirtimis su kabeliais, o taip pat standartiškai yra įrengtas ritinių ir plėvelės sluoksnių skaitiklis ir automatizuoto sustabdymo funkcija. Su šia įranga rankiniu būdu valdomas vyniotuvas tampa pusiau automatizuotai valdomu vyniotuvu.
Vyniotuvo SW 1614 kompiuteriu valdoma versija (C) su integruota patentuota* AUTOLOAD funkcija išsiskiria spartesniu vyniojimu ir didesniu darbo našumu. Tokioje automatizuotoje elektroninėje sistemoje su integruota vairasvirte yra įrengta standartiškai diegiama automatizuoto sustabdymo funkcija, jei pasibaigtų ar nutrūktų plėvelė ir įrengta darbo pristabdymo / tęsimo funkcija. Kaip papildomą įrangą galima rinktis radijo dažniais dideliu atstumu veikiantį nuotolinio valdymo pultą. Be to, pasirinktinai galima įrengti laikiklį 4-iems plėvelės rulonams, hidraulinį ratų sulenkimo mechanizmą ir papildomą atsvarą iki 1000 kg sveriančių apvalių ritinių pakėlimui.

9

Modelyje SW 4014 KUHN įdiegė itin novatorišką ritinių vyniojimo sistemą. Su šiuo universaliu stačiakampių ryšulių ir apvalių ritinių vyniotuvu bei krovikliu dėl unikalios patentuotos* AUTOLOAD funkcijos yra užtikrinamas nepertraukiamas visiškai automatizuotas vyniojimas.

4014SW NEPERTRAUKIAMAS VYNIOJIMAS SU „AUTOLOAD“
Su novatoriška AUTOLOAD funkcija yra garantuojamas pastovus visiškai automatizuotas stačiakampių ryšulių ir apvalių ritinių krovimas, vyniojimas ir iškrovimas be operatoriaus įsikišimo. Sistemoje su funkcija AUTOLOAD yra aptinkamas artėjantis ritinys, automatizuotai išmatuojamas jo ilgis ir krovimo strėlės yra perkeliamos į parengties padėtį. Taip ritiniai gali būti kraunami, vyniojami ir iškraunami nestabdant mašinos. To rezultatas yra didesnis darbo našumas, o taip pat ergonomiškesnė ir patogesnė operatoriaus aplinka ilgą darbo dieną.

Ar žinojote, kad galite sumažinti išlaidas koncentratams net 89 €/ha per metus, jei sumažinsite pašarų nešvarumų lygį nuo 4 iki 2 %*? Mes norime padėti jums pasiekti aukščiausią pašarų kokybę. Šiuo tikslu mes norime perduoti jums turimas žinias, įgytas šioje srityje per kelis dešimtmečius, ir patarti, kaip gaminti visavertį pašarą. Padėsime jums susipažinti su stipriosiomis mūsų mašinų pusėmis tam, kad galėtumėte išnaudoti jų turimą potencialą aukščiausios kokybės pašarų gamyboje.

PDFmygtukas