Ritininiai presai-vyniotuvai i-BIO+, FBP, VBP - Žemtiekimas

Ritininiai presai-vyniotuvai i-BIO+, FBP, VBP

Ritininiai presai-vyniotuvai i-BIO+, FBP, VBP

MŪSŲ PAGRINDINĖS VERTYBĖS

NAŠUMAS
Mūsų tikslas yra gaminti tokias mašinas, kurios prisidėtų prie jūsų įmonės pelningumo didinimo. Ypatingas presų našumas ir kokybė – pagrindinis sėkmės faktorius. KUHN presaivyniotuvai išsiskiria keliomis unikaliomis savybėmis, kurios gali užtikrinti sėkmingą jūsų įmonės veiklą.

APVALŪS RITINIAI
Vienodi idealios formos ritiniai – būtent to siekia kiekvienas klientas. Mes turime daugiau nei 30 metų patirties presavimo ir vyniojimo srityje, todėl mūsų mašinos garantuoja itin tankių ritinių formavimą net ir sudėtingiausiomis sąlygomis.

PATIKIMUMAS
Jūsų mašina turi išsiskirti didžiausiu našumu ir patikimumu. KUHN siūlo efektyviausius ir universaliausius presus ir vyniotuvus visoje rinkoje, kurie yra gaminami taikant paprastas, bet veiksmingas technologijas. Būtent taip užtikrinamas trumpiausias prastovos laikas ir išskirtinis patikimumas.

MŪSŲ SIŪLOMI RITININIAI PRESAI-VYNIOTUVAI
KUHN ritinių presai-vyniotuvai suprojektuoti taip, kad maksimaliai didintų jūsų pašarų kokybę ir investicijų grąžą. KUHN siūlo įvairius presus-vyniotuvus, todėl tikrai galėsite išsirinkti tokį, kuris atitiks jūsų poreikius ir darbo sąlygas. KUHN presai-vyniotuvai gaminami taikant visas šios srities naujoves tam, kad ūkininkai ir rangovai visame pasaulyje gautų kuo daugiau naudos.
„i-BIO+“ yra itin kompaktiškas ir lengvas presas-vyniotuvas. Dėl mažos masės ir išskirtinio manevringumo, „i-BIO+“ puikiai tinka kalvotoms vietovėms ar nedideliems riboto pasiekiamumo / drėgniems laukams.
FBP 3135 buvo suprojektuotas atlikti darbus pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Dėl tvirto dizaino ir unikalių papildomų savybių galima dar labiau padidinti jūsų įmonės pelningumą.
VB 3100 serijos pagrindu gaminami VBP 3165 ir 3195 modeliai išsiskiria savo universalumu. Dirbant su unikalaus dizaino presavimo kamera galima garantuoti geriausius rezultatus, nepriklausomai nuo presuojamo derliaus tipo.

TIEKIMO SISTEMA „INTEGRAL ROTOR“
Visuose mūsų presuose-vyniotuvuose įdiegta INTEGRAL ROTOR technologija. Ši paprasta, priežiūros nereikalaujanti tiekimo sistema užtikrina neįtikėtiną našumą. Tarp rotoriaus ir rinktuvo virbų yra mažas atstumas, todėl derlius užtikrintai tiekiamas į presavimo kamerą.
Ši priverstinio tiekimo sistema leidžia važiuoti didesniu greičiu, padidinti darbo našumą ir sumažinti derliaus nuostolius. Tiekimo sistema INTEGRAL ROTOR turi virbus, gaminamus iš trinčiai atsparių „HARDOX®“ plieno plokščių. Plienas HARDOX® yra itin kietas, stiprus ir atsparus trinčiai, todėl rotoriaus virbai susidėvi lėčiau nei pagamintų iš kito plieno. Tokie virbai yra eksploatuojami ilgiau, todėl sutaupoma laiko ir pinigų.

RIŠIMAS TINKLELIU
Tinklelio rišimo sistema su aktyvaus įtempimo technologija suteikia ritiniui tvirtą formą ir užtikrina vienodus stiprius tinklelio įtempius per visą rišimo procesą. Tinklelis yra tiekiamas į priekinę presavimo kameros dalį, kurioje prasideda tolygus ritinio formavimas. Antrasis tinklelio rulonas garantuoja pakankamas tinklelio atsargas iki pačios darbo dienos pabaigos. Tinklelio rulonas yra lengvai pakeičiamas, saugiai stovint ant didelės platformos.
Dėl KUHN novatoriško dizaino, rišimo metu tinklelis visą laiką yra įtemptas. Tinklelio vyniojimo sistema veikia greičiu, lygiu 93 % ritinio sukimosi greičio, todėl tinklelis yra įtempiamas be plyšimo rizikos. Tai užtikrina nuolatinį vienodą tinklelio įtempimą nepriklausomai nuo derliaus rūšies ar oro sąlygų. Tinklelis užleidžiamas net ir ant ritinio kraštų, vengiant oro pūslelių susidarymo, o tai lemia dar geresnę pašaro kokybę. Tinklelio įtempimą galima lengvai reguliuoti kintamo skersmens skriemuliu, o sluoksnių skaičių – per terminalą.

RIŠIMAS PLĖVELE
Nuo tos akimirkos, kai 2015 m. „i-BIO+“ modelyje buvo pristatyta 2-jų ričių plėvelės rišimo sistema, ūkininkai visame pasaulyje turėjo galimybę įsitikinti šio unikalaus sprendimo privalumais. Dabar išdidžiai pristatome šią pašarų kokybę išsaugoti padedančią sistemą ir FBP 3135 versijoje.
Kuo šis KUHN sprendimas yra ypatingas ir kodėl turėtumėte rinktis būtent jį? Puikiausiai suprantame, kad derliaus surinkimui tinkamų dienų nebūna per daug. Todėl jums yra būtina patikima, universali ir greitai veikianti mašina, užtikrinanti geriausią galutinį rezultatą.

GREITAI PAKEIČIAMA PLĖVELĖ
Tam, kad plėvelė būtų pakeista kuo greičiau ir prastova būtų kuo trumpesnė, plėvelės skyrius sumontuotas strategiškai svarbioje mašinos vietoje, t.y. vos keleto žingsnių atstumu nuo vyniojimo įrenginio.
Plėvelės skyrius ir įtempikliai išdėstyti taip, kad plėvelę galima būtų pakeisti ergonomiškai.

Raktas į našumą, kurio tikitės iš savo KUHN mašinos, yra puiki vartotojo sąsaja. Mes atsižvelgiame į ūkininkų nuomones ir taip tobuliname savo elektroninius sprendimus. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad operatorius būtų informuotas apie mašinos darbą bet kurią akimirką ir kad visos svarbios funkcijos būtų valdomos ranka. Tik taip gali būti garantuota visiška mašinos kontrolė.

6
Ar žinojote, kad galite sumažinti išlaidas koncentratams net 89 €/ha per metus, jei sumažinsite pašarų nešvarumų lygį nuo 4 iki 2 %*? Mes norime padėti jums pasiekti aukščiausią pašarų kokybę. Šiuo tikslu mes norime perduoti jumsturimas žinias, įgytas šioje srityje per kelis dešimtmečius, ir patarti, kaip gaminti visavertį pašarą. Padėsime jums susipažinti su stipriosiomis mūsų mašinų pusėmis tam, kad galėtumėte išnaudoti jų turimą potencialą aukščiausios kokybės pašarų gamyboje.
PDFmygtukas