Priekinės diskinės šienapjovės SIP DISC ALP

Priekinės diskinės šienapjovės SIP DISC ALP
Priekinės diskinės šienapjovės SIP DISC ALP

Priekinės diskinės šienapjovės DISC ALP

Diskų sukimosi kryptis į centrą – geriausias sprendimas šienaujant žemyn, ypač stačiuose šlaituose, bei formuojant siauresnes pradalges. Speciali šienapjovės konstrukcija. Svorio centras yra kuo arčiau traktoriaus ir hidraulinis šoninis pasvirimas 160 mm į kairę arba į dešinę (papildoma įr.) leidžia darbus vykdyti tiek ant itin stačių šlaitų, tiek ant lygios žemės. Būtina priekinės šienapjovės dalis – velkama pakaba. Traktoriui stumiant priekinę šienapjovę jos apkrova yra ypač didelė. Vienintelis būdas tai kompensuoti – užtikrinti pakankamą šienapjovės judėjimo laisvę sukuriant vilkimo judesį. Visada efektyviai prisispaudžia prie žemės. Prisitaikymo prie paviršiaus kampas – ±5o. Optimalų pjovimo sijos balansą darbo metu palaiko guminiai amortizatoriai. Hidraulinė sistema (papildoma įranga) paslenka pjovimo siją 200 mm į kairę ar į dešinę pusę. Taip užtikrinama, kad žolė bus nupjauta tarp traktoriaus ratų net ir dirbant šlaituose. Pjovimo sijos paslankumas – 8o. Paprasta ir veiksminga apsauga nuo susidūrimo su kliūtimi. Saugos sistema veiksmingai saugo pjovimo siją nuo žalos. Susidūrus su kliūtimi, iš karto atleidžiamas apsauginis įrenginys, jo jautrumą galima laisvai reguliuoti.

• Pagaminti iš 5 mm storio susidėvėjimui atsparaus HARDOX plieno, garantuojantys puikų pjaunamos masės išmetimą.
• Kiekvienas diskas turi apsauginę tarpinę jungtį, apsaugančią nuo pažeidimų kai diskai pernelyg apkraunami. Lengvas ir greitas apsauginių kaiščių pakeitimas.
• Galinis pjovimo sijos sutvirtinimas: pjovimo sijos diskai turi papildomą galinę apsaugą.
• Lengva ir greita peilių keitimo sistema.
• Dviejų eilių 18 mm krumpliaračiai užtikrina tylų veikimą ir tolygų galios perdavimą į diskus.
• Išlenktos šliūžės sudaro didelį susilietimo paviršių. HARDOX slinkimo šliūžės garantuoja ilgą pjovimo sijos ir diskų tarnavimo laiką bei itin gerą apsaugą.

Modelis Darbinis plotis mm Transportavimo plotis mm Svoris kg Diskų skaičius vnt. Galios poreikis kW/AG Našumas ha/h
TECHNINIAI DUOMENYS
DISC 220 F ALP 2 160 2 100 415 5 30/40 2,5
DISC 260 F ALP 2 600 2 530 460 6 38/51 3,0
DISC 300 F ALP 3 000 495 7 45/60 3,5