Pastovaus tūrio ritininiai presai FB serija - Žemtiekimas

Pastovaus tūrio ritininiai presai FB serija

Pastovaus tūrio ritininiai presai FB serija

MŪSŲ PAGRINDINĖS VERTYBĖS

NAŠUMAS
Mūsų tikslas yra gaminti tokias mašinas, kurios prisidėtų prie jūsų įmonės pelningumo didinimo. Ypatingas presų našumas ir kokybė – pagrindinis sėkmės faktorius. KUHN ritininiai presai išsiskiria keliomis unikaliomis savybėmis, kurios gali užtikrinti sėkmingą jūsų įmonės veiklą.

AUKŠTA PRESAVIMO KOKYBĖ
Vienodi idealios formos ritiniai – būtent to siekia kiekvienas klientas. Mes turime daugiau nei 30 metų patirties presavimo srityje, todėl mūsų mašinos garantuoja itin tankių ritiniųformavimą net ir sudėtingiausiomis sąlygomis.

PATIKIMUMAS
Jūsų mašina turi išsiskirti didžiausiu našumu ir patikimumu. KUHN siūlo efektyviausius ir universaliausius presus visoje rinkoje, kurie yra gaminami taikant paprastas, bet veiksmingas technologijas. Būtent taip užtikrinamas trumpiausias prastovos laikas ir išskirtinis patikimumas.

FB SERIJOS PRISTATYMAS
KUHN pastovaus tūrio ritininiai presai užtikrina kokybišką didelio tankio ritinių formavimą. FB seriją sudaro įvairūs presų modeliai, kurie atitiks jūsų individualius poreikius. KUHN pastovaus tūrio ritininiai presai gaminami taikant visas šios srities naujoves tam, kad ūkininkai ir rangovai visame pasaulyje gautų kuo daugiau naudos.
Modelis FB 119 yra suprojektuotas sausai masei presuoti, pvz., šiaudams ar šienui.
Modelis FB 2130 – tai aukščiausios klasės presas, puikiai pritaikytas skirtingų rūšių pašarui rinkti, įskaitant šienainį.
FB 3130 ir FB 3135 yra aukščiausio lygio modeliai, kurie yra pritaikyti dirbti sunkiausiomis darbo sąlygomis visame pasaulyje.

TIEKIMO SISTEMA „INTEGRAL ROTOR“
Bendra visų FB 2100 ir 3100 serijos presų ypatybė yra INTEGRAL ROTOR technologija. Ši paprasta, priežiūros nereikalaujanti tiekimo sistema pastoviai užtikrina neįtikėtiną pralaidumą. Dėl mažo atstumo tarp rotoriaus ir rinktuvo virbų yra garantuojamas sklandus derliaus tiekimas į presavimo kamerą. Su įdiegta tokia priverstinio tiekimo sistema galima važiuoti didesniu greičiu, padidinti darbo našumą ir sumažinti derliaus nuostolius. Tiekimo sistema INTEGRAL ROTOR turi virbus, gaminamus iš HARDOX® trinčiai atsparių plokščių*. Plienas HARDOX® yra itin kietas ir patvarus, todėl rotoriaus virbai susidėvi daug lėčiau. Dėl to, kad jų eksploatavimo laikas yra ilgesnis, galima sutaupyti laiko ir pinigų.

FB 119 IR FB 2130 – NEPRILYGSTAMAS UNIVERSALUMAS
Presuojant ritinius, itin svarbus yra rišimo ciklas. Kuo jis trumpesnis, tuo didesnis yra mašinos našumas. Šį procesą galima pagreitinti, pakeičiant nustatymus per AT 10 terminalą. Operatorius gali nustatyti vyniojimų skaičių. KUHN FB presuose rišimo sistema yra įrengta mašinos priekyje, tad operatorius gali stebėti šį procesą sėdėdamas kabinoje. Tinklelio rulonas yra lengvai keičiamas saugiai stovint ant žemės, šalia mašinos.

FB 3100 SERIJA – AKTYVAUS ĮTEMPIMO TECHNOLOGIJA
Yra sumontuota tinklelio rišimo sistema su aktyvaus įtempimo technologija, todėl ritiniui yra suteikiama tvirta forma ir užtikrinami vienodi tinklelio įtempiai per visą rišimo procesą. Tinklelis yra tiekiamas į priekinę presavimo kameros dalį, kurioje iškart prasideda ritinio formavimas. Dėl antrojo tinklelio rulono yra užtikrinama, kad tinklelio atsargųužteks iki ilgos darbo dienos pabaigos. Tinklelio rulonas lengvai keičiamas saugiai stovint ant žemės.
Dėl KUHN novatoriško dizaino, tinklelis rišimo metu visą laiką yra vienodai įtemptas. Tinklelio vyniojimo sistema veikia greičiu, lygiu 93% nuo ritinio sukimosi greičio, todėl tinklelis yra įtempiamas be nutrūkimo rizikos. Palikęs presavimo kamerą, ritinys neišsiplės ir išsaugos savo tankį. Tinklelis yra rišamas ir ant ritinio kraštų, taip apsaugant jį nuo oro pūslelių susidarymo vyniojimo metu ir taip ilgesniam laikui yra užtikrinama aukšta pašarų kokybė.

Raktas į našumą, kurio tikitės iš savo KUHN mašinos, yra vartotojo sąsaja. Mes atsižvelgiame į ūkininkų nuomones ir taip tobuliname savo elektroninius sprendimus. Mūsų tikslas yra užtikrinti tai, kad operatorius būtų informuotas apie mašinos darbą bet kurią akimirką ir kad visos svarbios funkcijos būtų pasiekiamos ranka. Tik taip gali būti garantuota visiška mašinos kontrolė.

5
Ar žinojote, kad galite sumažinti išlaidas koncentratams net 89 €/ha per metus, jei sumažinsite pašarų nešvarumų lygį nuo 4 iki 2 %*? Mes norime padėti jums pasiekti aukščiausią pašarų kokybę. Šiuo tikslu mes norime perduoti jums turimas žinias, įgytas šioje srityje per kelis dešimtmečius, ir patarti, kaip gaminti visavertį pašarą. Padėsime jums susipažinti su stipriosiomis mūsų mašinų pusėmis tam, kad galėtumėte išnaudoti jų turimą potencialą aukščiausios kokybės pašarų gamyboje.
6
PDFmygtukas