Pichon triašiai srutvežiai

Pichon triašiai srutvežiai

PICHON kompanija jau daugiau kaip 45 metus gamina cisternas TCI su integruota važiuokle. Išskirtiniai srutovežiai pasižymi itin aušto lygio stabilumu. Cisterna tvirtinama ne ant atskiro važiuoklės rėmo, bet tiesiogiai virinama prie važiuoklės per visą ilgį. Todėl šie srutovežiai pasižymi mažiausiu sunkio jėgos centru rinkoje. Integruota važiuoklė – pramonės technologijų taikymo žemės ūkio sektoriuje rezultatas. Ji užtikrina mechaninį patikimumą ir suteikia didžiausią stabilumą transportuojant.

Kadangi srutvežiai skirti gabenti skystus produktus, jie privalo turėti vieną, dvi ar tris pertvaras, atsižvelgiant į jų talpą.

Visi mazgai atitinka ES direktyvos (DESP) 97/23/CE reikalavimus. Cisternų sienelės yra nuo 5 iki 8 cm storio, priklausomai nuo cisternos dydžio. Gamybai naudojamas S235JRG2 klasės plienas, pasižymintis mechaninėmis savybėmis, kurios tinka karštam cinkavimui.

TCI cisternos cinkuojamos karštu būdu, panardinat į 450o cinkavimo vonias. Tiek vidus, tiek išorė yra pilnai padengta cinku, apsaugant ir užtikrinant ilgaamžiškumą ir atsparumą gabenant net itin agresyvias medžiagas.

Vartotojams, kuriems reikalingi srutvežiai su važiuokle plačiais ratais, galime pasiūlyti sužemintas, įneštas cisternas. Šiuose modeliuose bendras cisternos tūris nepakinta. Montuojamos arba didesnio diametro cisternos, arba naudojami nežymiai platesni karkasai.

Visos cisternos gali būti komplektuojamos su kronšteinais. Todėl prireikus atnaujinti įrangą, vartotojas gali papildomai susikomplektuoti automatinio užpylimo sistemą arba galinę išlaistymo pakabą su išpurškimo sijomis, įterpimo sistema.

Siūlomi vienašiai, dviašiai ar triašiai srutvežiai su vairuojama arba nevairuojama važiuokle, atitinkantys kiekvieno vartotojo reikalavimus.

Renkantis srutovežio komplektaciją itin svarbu tinkamai pasirinkti svarbiausią šios technikos dalį – ašį. Ašies pasirinkimas itin reikšmingas, atsižvelgiant ne tik į gabenamo turinio kiekį, bet ir į saugumą transportavimo metu. PICHON gamintojas visada analizuoja, kur ir kokiems tikslams užsakovas naudos srutovežį, todėl įranga parenkama ir sukomplektuojama pagal individualius kliento poreikius.

VAIRUOJAMA AŠIS IR PRIVERSTINIS VAIRAVIMAS

Vairuojamoje ašyje ratai laisvai sukami kairėn/dešinėn (sukimosi kampas +/-12o), užrakinami mechaniniu būdu iš kabinos kelyje, judant tiesiai ar atbuline eiga.

Priverstinis vairavimas neleidžia rankiniu būdu užrakinti ir atrakinti ratų. Ratai priverstinai nukreipiami judant pirmine ar atbuline eiga, nereikalinga hidraulinė jungtis su traktoriumi.

AŠIŲ TIPAI

Ašys parenkamos atsižvelgiant į cisternos tūrį ir pakabos tipą.

-Vežimėlis sudarytas iš 2 ašių, sujungtų lingėmis ir pritvirtintų prie važiuoklės šarnyrais. Lauko paviršius kopijuojamas, formuojama važiavimo linija, priekinę ašį stumiant pirmyn.
-Tandeminė važiuoklė ir trys ašys – sudaro dvi ar trys ašys, išdėstytos tarp lingių, pritvirtintos strypais prie porėmio.
-Ypač tinkama transportavimui keliais.
-Gali būti ir vienos ašies važiuoklė – demi-Tandem.