Peecon Biga Plus pašarų maišytuvas

Pašarų dalytuvai
Vertikaliajame pašarų maišytuve Biga Plus standartiškai įrengiamas platus skersinis iškrovimo diržas. Tokiu būdu pakanka vietos iškrauti produktams ir išlaikomi kompaktiški mašinos matmenys. Galima pasirinktinai užsakyti platesnį skersinį iškrovimo diržą. Naudojant skersinį iškrovimo diržą galima iškrauti mažesniais kiekiais, pavyzdžiui, šeriant ožkas. Dėl skersinio iškrovimo diržo, mašina yra siauresnė nei naudojant iškrovimo dureles. Tam tikrose situacijose ūkininkams tai labai patogu. Reguliuojant iškrovimo konvejerio greitį, konvejerio juosta gali išmesti pašarą toliau nuo mašinos. Unikalus „Peecon“ dvigubo veikimo sraigtas užtikrina greitą ir tolygų sumaišymą, kad gyvuliams būtų tiekiami tiksliai ir tolygiai sumaišyti pašarai. „Peecon“ siūlo modifikuotus sraigtus specialiems produktams ir racionams maišyti. Unikali sraigto konstrukcija užtikrina mažą energijos sunaudojimą, tačiau maišymo greitis dėl to nenukenčia. Mašinoje įrengta atskira tvirta važiuoklė, o kadangi talpa remiasi vien tik į svėrimo strypus, svorio vertė matuojama itin tiksliai. „Biga Eco“ serijos talpų sienelės lygios, o tai iki tobulumo pagerina net ir smulkios struktūros pašarų maišymą. Biga Plus užtikrina nepertraukiamą darbą. Be to, šiomis mašinomis paruošiami tolygiai sumaišyti pašaro daviniai. Dėl to, jūsų gyvuliai bus sveiki ir produktyvūs.

Standartinė įranga
◼Vertikalus pašarų maišytuvas „Generation III“
◼1 dvigubo veikimo sraigtas su padidinto atsparumo Long-life peiliais
◼Sustiprintas pagrindinis guolis
◼2 reguliuojami priešpeiliai
◼Planetinė pavara su sustiprintu sferiniu guoliu kiekvienam sraigtui
◼Skaidrus rezervuaras (-ai) pavarų dėžės alyvos lygiui stebėti
◼60 mm apsauginis vamzdis talpos viršuje
◼Centrinis sraigto tepimas
◼Hidrauliniu būdu valdomos iškrovimo durelės (800 mm pločio) mašinos priekyje # (būtinos 2 dvigubo veikimotraktoriaus hidraulinės poros)
◼Važiuoklė paruošta svėrimo sistemai
◼Perforuota platforma su laipteliais
◼Viena tvirta ašis su didelę apkrovą atlaikančiais ratais, nuo „Biga 10-230 Plus“ sudvejinti. „Biga 15-245s Plus“ susudvejintomis „Goodyear“ 205/65R17.5 padangomis
◼ „Walterscheid“ darbinis velenas su nukerpamuoju kaiščiu
◼Mechaninis parkavimo stovas
◼Nudažyta „Peecon“ raudona spalva
◼Kai kuriuose modeliuose galima įrengti „Biga Multilift“ sistemą

PDFmygtukas