Antonio Carraro Mach 4/Mach 2 su vikšrine ir pusiau vikšrine važiuokle

Antonio Carraro Mach 4/Mach 2 su vikšrine ir pusiau vikšrine važiuokle

90 AG ● 4 cl. Yanmar variklis ● Mechaninė 16F/16R transmisija su 2-jų pakopų reduktorium ● Reversinė darbo vieta RGS

Italijoje gaminami profesionalaus naudojimo specialiosios paskirties, pusiau vikšriniai ir vikšriniai traktoriai. Tai vienintelis gamintojas šiame galios segmente siūlantis traktorius armuotos gumos vikšrais, užtikrinančiais itin aukštas traukos charakteristikas, o dėl žemo masės centro – išskirtinį stabilumą dirbant šlaituose.

Šių traktorių centrinis lankstas priekinei ir galinei ašims viena kitos atžvilgiu skersine kryptimi leidžia pasisukti 15° kampu. Dėl šio sprendimo traktoriai geriau kopijuoja paviršių, yra tolygesnė varytuvų apkrova (darbo metu priekinės ir galinės ašies apkrova vienoda, t. y. 50:50) ir mažesnis apsisukimo spindulys. Kiekvieno rato vikšrinė važiuoklė taip pat gali svyruoti išilgine kryptimi apie varančiąją ašį: 11° į priekį ir 8° atgal. Ši savybė užtikrina ne tik geriausią klasėje reljefo kopijavimą, bet ir nepralenkiamas traukos savybes.

Gaminamos dvi Mach serijos traktorių modifikacijos:

● Mach 2: pusiau vikšrinis 64 kW/87 AG pajėgumo traktorius su vikšriniais varytuvais vietoje galinių ratų; transmisija – mechaninė pakopinė 16F/16R su 2-jų pakopų mechaniniu arba dinaminiu (Hi-Lo) reduktorium, mechaniniu arba elektrohidrauliniu e-drive reversu, galinga pastovaus debito hidrauline sistema, kurios valdymui gali būti įrengta daugiafunkcė proporcinio valdymo svirtelė; gali būti su ROPS apsauga (nulenkiamu saugos lanku) arba su uždaro tipo kabina (standartine Star Light). Priekinio tilto (4WD) ir galinio (papildmai – ir priekinio) diferencialo blokavimas – priverstinis, elektrohidraulinis. Traktorius vairuojamas pasukant priekinius ratus, įrengtas reversinis valdymas RGS su 180° kampu apsukama darbo vieta.

● Mach 4: vikšrinis 64 kW/87 AG pajėgumo traktorius su vikšriniais varytuvais vietoje visų ratų; transmisija – mechaninė pakopinė 16F/16R su 2-jų pakopų mechaniniu arba dinaminiu (Hi-Lo) reduktorium, mechaniniu arba elektrohidrauliniu e-drive reversu, galinga pastovaus debito hidrauline sistema, kurios valdymui gali būti įrengta daugiafunkcė proporcinio valdymo svirtelė; gali būti su ROPS apsauga (nulenkiamu saugos lanku) arba su uždaro tipo kabina (standartine Star Light). Priekinio tilto (4WD) ir galinio (papildmai – ir priekinio) diferencialo blokavimas – priverstinis, elektrohidraulinis. Traktorius vairuojamas pasukant priekinę dalį galinės atžvilgiu, įrengtas reversinis valdymas RGS su 180° kampu apsukama darbo vieta.

Mach 2/Mach 4 traktoriuose įrengiamas galinis hidromechaninis arba elektrohidraulinis, 2,3 arba 2,4 t klasės galinis keltuvas su jėginiu/poziciniu/mišriu dirbimo gylio reguliavimu (papildomai). Hidraulinė sistema – pastovaus debito, jautri apkrovai. Ją sudaro du atskiri kontūrai su individualiais alyvos siurbliais. Bazinėje įrangoje – 2 sekcijų skirstytuvas su tiesiogine alyvos grąžinimo ir tiekimo linijomis. Papildomai gale gali būti įrengtos 4-ios skirstytuvo sekcijos, o priekyje – dvi, kartu su hidromechaniniu keltuvu ir 1000 min-1 GTV.

ergitviksrinis