Antonio Carraro Ergit S/Ergit 100 su vairuojamais priekiniais ratais

Antonio Carraro Ergit S/Ergit 100 su vairuojamais priekiniais ratais

Antonio Carraro Ergit S/Ergit 100 su vairuojamais priekiniais ratais

70 – 100 AG ● 4 cl. Kubota arba Yanmar variklis ● Mechaninė 16F/16R arba 32F/32R Hi-Lo transmisija ● Reversinė darbo vieta RGS

Italijoje gaminami profesionalaus naudojimo specialiosios paskirties traktoriai, puikiai tinkantys sodininkystės, daržininkystės, šiltnamių ūkiams, nepamainomi komunaliniuose, aplinkos priežiūros darbuose. Tai modulinės konstrukcijos traktoriai, kurių centrinis lankstas priekinei ir galinei ašims viena kitos atžvilgiu skersine kryptimi leidžia pasisukti 15° kampu. Dėl šio sprendimo traktoriai geriau kopijuoja paviršių, yra tolygesnė varančiųjų ratų apkrova (darbo metu priekinės ir galinės ašies apkrova vienoda, t. y. 50:50) ir mažesnis apsisukimo spindulys.

TGF: 4 modeliai nuo 52 kW/71 AG iki 73 kW/99 AG su mechanine 16F/16R transmisija ir mechaniniu reversu, vairuojamais priekiniais ratais ir 2,3-2,4 t galiniu keltuvu; gali būti su ROPS apsauga (nulenkiamu saugos lanku) arba su uždaro tipo kabina (standartine Star Light, žemesne Protector S arba specialiąja Protector 100 su reguliuojamu viršlėgiu); visos kabinos yra su oro kondicionieriais.

TXS: 1 modelis su 52 kW/71 AG varikliu ir mechanine 16F/16R transmisija bei mechaniniu reversu, vairuojamais priekiniais ratais, 2,15 t galiniu keltuvu ir proporciniu hidraulinės sistemos valdymu daugiafunkce svirtele (papildomai); gali būti su ROPS apsauga (nulenkiamu saugos lanku) arba su uždaro tipo kabina (standartine Star Light). Visi traktoriaus ratai – vienodo dydžio.

TRX: 3 modeliai nuo 52 kW/71 AG iki 73 kW/99 AG su mechanine 16F/16R transmisija ir mechaniniu arba elektrohidrauliniu reversu e-drive (mod. 10900), reversiniu valdymu RGS, vairuojamais priekiniais ratais, 2,15-2,4 t galiniu keltuvu ir proporciniu hidraulinės sistemos valdymu daugiafunkce svirtele (papildomai); gali būti su ROPS apsauga (nulenkiamu saugos lanku) arba su uždaro tipo kabina (standartine Star Light). Visi traktoriaus ratai – vienodo dydžio.

TRG: 2 modeliai 65,1 kW/89 AG ir 73 kW/99 AG su mechanine 16F/16R transmisija ir mechaniniu arba elektrohidrauliniu reversu e-drive (mod. 10900), reversiniu valdymu RGS, vairuojamais priekiniais ratais, 2,4 t galiniu keltuvu, proporciniu hidraulinės sistemos valdymu daugiafunkce svirtele (papildomai) ir elektrohidrauliniu GTV valdymu; gali būti su ROPS apsauga (nulenkiamu saugos lanku) arba su uždaro tipo kabina (standartine Star Light).

TTR: 2 modeliai 51 kW/71 AG ir 73 kW/99 AG su mechanine 16F/16R arba 32F/32R (su 2-jų pakopų dinaminiu reduktorium) transmisija ir mechaniniu arba elektrohidrauliniu reversu e-drive (mod. 10900), reversiniu valdymu RGS, vairuojamais priekiniais ratais, 2,4 t galiniu keltuvu, proporciniu hidraulinės sistemos valdymu daugiafunkce svirtele ir elektrohidrauliniu GTV valdymu gali būti su ROPS apsauga (nulenkiamu saugos lanku) arba padidinto komforto (Extra Comfort) kabina.

Traktoriai gali būti tiek su kabina, tiek be jos, tik su ROPS reikalavimus atitinkančiu saugos lanku. Kabinos gali būti standartinės Star Light ir Protector 100, turinčios reguliuojamą viršslėgį bei didelio efektyvumo aktyviosios anglies filtrus. Protector 100 total-comfort yra vienintelė traktoriams pritaikyta kabina, atitinkanti griežčiausius 4 klasės aplinkos užterštumo reikalavimus pagal UNI ES 15695-1, todėl ji pirmiausia rekomenduojama darbui su augalų apsaugos priemonėmis. Darbui ankštos patalpose siūloma Protector S kabina. Su ja traktoriaus gabaritinis aukštis neviršija 1,74 m. Visose kabinose įrengti oro kondicionieriai, o vietoje mechaninės vairuotojo sėdynės amortizacijos gali būti įrengta pneumatinė su automatine lygio kontrole.

Priklausomai nuo modelio, įrengiami trijų gamintojų (Kubota, Yanmar arba VM) 4 cl. varikliai, kurių visi, išskyrus 52 kW/71 AG Yanmar modifikaciją – su turbokompresoriniu pripūtimu. Visi varikliai atitinka Etapo IIIA/Tier 3 taršos reikalavimus. Galingiausiuose Kubota varikliuose gali būti įrengta reversinė ventiliatoriaus pavara Cleanfix, leidžianti nuotoliniu būdu nupūsti ant aušintuvų susikaupusius nešvarumus, dulkes.

Transmisija – mechaninė visiškai sinchronizuota 16F/16R pavarų dėžė su mechaniniu 2-jų pakopų reduktorium (leidžiančiu pavaras perjungti eigoje) ir mechaniniu reversu. Kai kuriuose modeliuose papildomai galimas elektrohidraulinis reversas ir mechaninė 32F/32R pavarų dėžė su 2-jų pakopų dinaminiu reduktorium Hi-Lo. Didžiausias traktoriaus greitis – 40 km/val.

Ergit 100 serijos traktoriuose įrengiamas galinis hidromechaninis arba elektrohidraulinis, 2,3 arba 2,4 t klasės galinis keltuvas. Papildomai keltuvas gali turėti jėginį, pozicinį ir mišrų dirbimo gylio reguliavimą su aktyviųjų švytavimų slopinimo sistema (mod. TRX ir TRG 10900). Hidraulinė sistema – pastovaus debito, jautri apkrovai. Kai kuriuose modeliuose hidraulinę sistemą sudaro du atskiri kontūrai su atskirais alyvos siurbliais. Bazinėje įrangoje – 1 arba 2 sekcijų skirstytuvas su tiesiogine alyvos grąžinimo linija. Papildomai 1 sekcijos skirstytuvas kartu su keltuvu gali būti įrengta traktoriaus priekyje.

Traktoriams suteikiama 24 mėn. bazinė garantija, kuri mašiną įsigyjant arba bet kada jos eksploatacijos metu gali būti pratęsta iki 48 mėn.