Antonio Carraro Ergit S/Ergit 100 su bepakope hidrostatine transmisija

Antonio Carraro Ergit S/Ergit 100 su bepakope hidrostatine transmisija

90 AG ● 4 cl. Yanmar variklis ● 0-40 km/val. transmisija ● Reversinė darbo vieta RGS

Italijoje gaminami profesionalaus naudojimo specialiosios paskirties, modulinės konstrukcijos traktoriai, puikiai tinkantys sodininkystės, daržininkystės, šiltnamių ūkiams, nepamainomi komunaliniuose, aplinkos priežiūros darbuose. Šių traktorių centrinis lankstas priekinei ir galinei ašims viena kitos atžvilgiu skersine kryptimi leidžia pasisukti 15° kampu. Dėl šio sprendimo traktoriai geriau kopijuoja paviršių, yra tolygesnė varančiųjų ratų apkrova (darbo metu priekinės ir galinės ašies apkrova vienoda, t. y. 50:50) ir mažesnis apsisukimo spindulys.

Gaminamos dvi šios serijos traktorių modifikacijos:

● TRH: 64 kW/87 AG modelis su bepakope hidrostatine 4-ių diapazonų 0-40 km/val. transmisija ir elektrohidrauliniu reversu e-drive, reversiniu valdymu RGS, 2,1 t galiniu keltuvu ir proporciniu hidraulinės sistemos valdymu daugiafunkce svirtele (papildomai); gali būti su ROPS apsauga (nulenkiamu saugos lanku) arba su uždaro tipo kabina (standartine Star Light). Priekinio tilto (4WD) ir galinio (papildmai – ir priekinio) diferencialo blokavimas – priverstinis, elektrohidraulinis. Traktorius vairuojamas pasukant priekinius ratus.

● SRH: 64 kW/87 AG modelis su bepakope hidrostatine 2-jų diapazonų 0-40 km/val. transmisija ir elektrohidrauliniu reversu e-drive, reversiniu valdymu RGS, 2,3 t galiniu keltuvu ir proporciniu hidraulinės sistemos valdymu daugiafunkce svirtele (papildomai); gali būti su ROPS apsauga (nulenkiamu saugos lanku) arba su uždaro tipo kabina (standartine Star Light). Priekinio tilto (4WD) ir galinio (papildmai – ir priekinio) diferencialo blokavimas – priverstinis, elektrohidraulinis. Traktorius vairuojamas pasukant priekinę dalį galinės atžvilgiu.

Traktoriuose įrengta originalios konstrukcijos bepakopė hidrostatinė 0-40 km/val. transmisija, TRH modelyje turinti 4, o SRH – 2 diapazonus. Reversas – elektrohidraulinis e-drive.

Šių modelių traktoriuose įrengiamas galinis hidromechaninis 2,3 arba 2,4 t klasės galinis keltuvas su jėginiu/poziciniu/mišriu dirbimo gylio reguliavimu (mod. TRH). Hidraulinė sistema – pastovaus debito, jautri apkrovai. Ją sudaro du atskiri kontūrai su individualiais alyvos siurbliais. Bazinėje įrangoje – 2 sekcijų skirstytuvas su tiesiogine alyvos grąžinimo ir tiekimo linijomis. Papildomai gale gali būti įrengta 3-ia skirstytuvo sekcija, o priekyje – 1-os sekcijos skirstytuvas kartu su hidromechaniniu keltuvu.

Traktoriams suteikiama 24 mėn. bazinė garantija, kuri mašiną įsigyjant arba bet kada jos eksploatacijos metu gali būti pratęsta iki 48 mėn.

ergitbepakope