Hardi Master pakabinamas purkštuvas - Žemtiekimas

Hardi Master pakabinamas purkštuvas

Patikrinta didelio našumo technologija
„MASTER plus“ pasižymi išskirtinėmis funkcijomis. Integruota greito sukabinimo sistema, gerai išdėstyta MANIFOLD skysčio sistema ir universalus sijų pasirinkimas yra keletas iš pagrindinių funkcijų, kurios leidžia pasiekti didelį purškimo našumą ir valdymo patogumą. Dėl šių ypatybių „MASTER plus“ purkštuvas yra puikus pasirinkimas, atitinkantis šiuolaikinių ūkininkų poreikius.

Koncepcija
Paprastų ir patikimų sprendimų, patogaus aptarnavimo ir didelio pajėgumo poreikis yra svarbūs visame pasaulyje. „MASTER plus“ suprojektuotas taip, kad svoris būtų arti traktoriaus, o svorio centras – žemai. Kad būtų patogiau atlikti techninę priežiūrą, siurblys yra sumontuotas ant galinio važiuoklės rėmo, o GTV netrukdo, kai purkštuvas yra pakeltas.

Iki 100 % veiksmingesnis purškimas
Svarbiausia yra laikas! Kitame puslapyje pateikiami rezultatai rodo, kad 2015 m. pavasarį dėl vėjo buvo galima purkšti tik 31 dieną. Naudojant TWIN STREAM, purškimui būtų tinkamos dar 45 dienos. Purškimas vyksta sparčiau, o dėl sumažintų vandens sąnaudų sutaupoma laiko pripildymui. Platesnės purškimo galimybės, sumažintas lašelių nunešimas, mažesnės chemikalų sąnaudos ir tikslesnis jų paskirstymas bei didesnis purškimo greitis leis sumažinti jūsų investicijas! HARDI TWIN STREAM.

Iki 30 % mažesnės
chemikalų sąnaudos TWIN naudojimo bandymai patvirtina, kad cheminių medžiagų sąnaudos sumažėja. Tai leidžia pakoreguoti reikiamą chemikalų kiekį, o kai kuriuose ūkiuose buvo nustatytos net iki 30 % mažesnės jų sąnaudos per vieną sezoną.

Hardi Master pakabinamas purkštuvas