Bredal F8/F10 trąšų barstytuvai

F8 modelis su 520x85R38 ratais suteikia aukštą prošvaisą po barstymo mechanizmu ir diskų aukštį virš 1 m. Taikant modulinės konstrukcijos metodą, jei reikia, galima pagaminti mašiną su dar aukštesne prošvaisa.Visos hidraulinės sistemos žarnos surenkamos mašinos priekyje ir per atraminį žiedą nutiesiamos į traktorių. Kai mašina atjungta nuo traktoriaus, žarnas galima sukabinti ant skerssijės.Mašinoje montuojami 2 konvejerio juostos, kurios veikia nepriklausomai viena nuo kitos taip, kad vienu metu būtų galima nustatyti skirtingą dozavimą dešinėje ir kairėje pusėje.

Nuolaidžių latakų padėtis valdoma vienu iš dviejų hidraulinių pavarų ir automatiškai reguliuojama kompiuteriu. Pasirinkus darbinį plotį atitinkamai nustatoma nuolaidaus latako padėtis. F8 modelyje nuolaidžių latakų padėtis nustatoma atskirai kiekvienai konvejerio juostai, tai taip pat taikoma barstant galulaukėse.
Nuolaidaus latako padėties nustatymo valdymo kompiuteriu sistemoje naudojama programinė įranga su automatiniu srauto reguliavimu, tokiu būdu nuolaidžių latakų padėtis automatiškai sureguliuojama pagal faktinį išsviedžiamą kiekį. Iš esmės tai reiškia, kad visiškai nepasikeičia barstymo dengimo plotas nepriklausomai nuo trąšų kiekio.

Elektriniai nuolaidžių latakų varikliai pagaminti iš nerūdijančiojo plieno ir apsaugoti ekranais.Visos judančios galinių durelių dalys gaminamos iš plastiko arba nerūdijančiojo plieno, dėl to reikia minimalios techninės priežiūros.F8/F10 modeliai gali būti tiekiami su įvairių tipų ratais ir vėže, kurios plotis nuo maždaug 1850 mm ir didesnis. Ratų purvasaugiai yra plastikiniai, jie siūlomi kaip papildoma įranga daugelio tipų padangoms.

Barstytuvo valdymo kompiuteriu sistemoje yra įmontuotas jutiklis, kuris naudojamas sureguliuoti svorio signalą taip, kad visada būtų rodomas teisingas svoris, įskaitant ir važiuojant kalvotu reljefu. Barstomas kiekis papildomai reguliuojamas naudojant pasvirimo jutiklį, dėl to barstytuve tiksliai dozuojamas barstomas kiekis neatsižvelgiant į barstytuvo važiavimo pobūdį – į įkalnę, ar nuokalnę.Kai mašinoje įmontuoti svėrimo elementai, važiuojant dozavimo procesas kontroliuojamas ir reguliuojamas nuolatos.Naudojami jutikliai, pvz., skirti matuoti diskų sūkiams, konvejeri juostos greičiui ir t. t., yra su nerūdijančiojo plieno korpusais. Papildomai apsaugai jie įlieti į plastikinį lizdą, kuris savo ruožtu sandarinamas silikonu. Siekiant maksimalios izoliacijos visi jutiklių kabeliai, svėrimo elementai ir t. t. įvilkti į apsauginę lanksčią žarną.

PDFmygtukas