Junkkari T sėjamoji - Žemtiekimas

Junkkari T sėjamoji

„Junkkari“ kombinuotų sėjamųjų asortimento naujiena T serija, sukurta naudojant populiariosios M serijos sėjamųjų bazę, darbui sunkesniuose dirvožemiuose. T serija tinka dirbti laukuose, kur naudojamas sumažintas žemės dirbimas, ar lengvesnėse dirvose sėti tiesiogiai be papildomo žemės dirbimo. T serijos sėjamosios komplektuojamos su pleištinio diskinio tipo noragėliais su atpjovimo disko profiliu, kuris palaiko tikslų sėjos gylį.  Dėl įsėjimo disko formos sėklos išberiamos sekliau nei M serijos sėjamosiose. Padidintas noragėlių slėgis, kurį galima hidrauliškai reguliuoti nuo 30 kg iki 150 kg. Dėl diskų formos ir didelio noragėlių slėgio T serijos sėjamosios taip pat tinkamos sėjai sunkesniuose dirvožemiuose.

Galima rinktis 3 ir 4 metrų darbinio pločio modelius. Populiariausias modelis „Combi“ sėklas ir trąšas išberia toje pačioje eilėje naudojant tą patį noragėlį, kurio tarpueiliai yra 12,5 cm. „Ferti“ modelį galima įsigyti ir su atskirais trąšų diskiniais noragėliais, su kuriais trąšos išberiamos į tarpus kas antros sėklų eilutės.

Kad dar labiau pritaikytumėte savo poreikiams T serijos sėjamąją, galite komplektuoti su  įvairiausiais papildomais priedais. Papildomų priedų pasirinkimą rasite puslapyje „Parinktys“.

„T“ serijos sėjamosiose yra visos naujausios funkcijos, kurios buvo pristatytos kitose sėjamųjų serijose 2020 m. rudenį.

Padidinus išsėjimo ratą, pasiektas mažesnis slydimas ir didesnis sėjos tikslumas. Didesnė jėga perduodama tarp išsėjimo rato ir pavarų dėžės.

Galinių ratų priežiūrą palengvina centrinė tepimo sistema, kuri standartiškai tiekiama su 7,5×20 ratais.

Sėjamosioms su „Combi“ išsėjimo noragėliais ir ne daugiau kaip viena priekinių kultivatorių eile galima įsigyti naują „Steady“ prikabinimą. Šį prikabinimą rekomenduojama rinktis sėjamosioms su gausia papildoma įranga.

Bunkeryje įrengtos kopėtėlės, kad būtų lengviau užlipti, o sėklų kiekį galima lengvai patikrinti naudojant sėklų lygio lipduką. Bunkerio kameras galima įsigyti kaip papildomą įrangą.

Ekologiškų produktų augintojams taip pat galima montuoti papildomas bunkerio pertvaras. Tai leidžia pertvaras montuoti maksimaliai priekyje, kad padidėtų bunkerio tūris.

Atnaujinta ISOBUS valdymo sąsaja dabar dar patogesnė ir paprasčiau suprantama vartotojui. Patogus eilių ženklintuvo  pakėlimas, komplektuojamas kaip nauja funkcija.

Plus serijos bunkeriai komlektuojami su šiuolaikiniais LED žibintais standartinėje komplektacijoje.

Atnaujintą 1 eilės S formos noragėlių kultivatorių ir priekyje montuojamas aketėles dabar galima įsigyti kaip papildomą įrangą.

Dėl savo pjovimo profilio T serijos tvirtas išsėjimo diskų noragėlis puikiai palaiko sėjos gylį.  Noragėlių slėgį galima hidrauliškai reguliuoti nuo 30 kg iki 150 kg iš traktoriaus kabinos. Noragėlių konstrukcijoje naudojamos keramikinės dalys, kurios gauna tiesioginę apkrovą. Keramikinės dalys kelis kartus atsparesnės dilimui nei tradicinės. Sėklos išberiamos tiksliai į sėklos guolį, kur vanduo pakyla dirvožemio kapiliarais iki sėklos.

3 ir 4 metrų sėjamosios visada komplektuojamos su padidintu „Plus“ bunkeriu. Bunkeris turi lengvą brezento dangtį, kurį galima suvynioti, todėl bunkerio užpildymas nesudėtingas. „Junkkari“ sėjamosios turi didžiausius bunkerius rinkoje, todėl pildyti bunkerius reikia rečiau, taip taupomas laikas.

Išsėjimo ratas perduoda galią per belaipsnę pavarą į išsėjimo mechanizmą. Išsėjimo normas galima nustatyti pagal pageidavimą nuo mažų iki didelių sėklų kiekių. Sėja patikima bet kokiomis sąlygomis, net ir nenaudojant elektros sistemos iš traktoriaus.

Patikimas ir paprastas pagrindinio išsėjimo mechanizmo dizainas. Naudojamas visas išsėjimo ritės plotis, taip tiksliai išlaikoma sėklų išsėjimo norma nepriklausomai nuo darbinio greičio. Sėjant smulkias sėklas, naudojama atskira maža sėklų išsėjimo ritė, leidžianti tiksliai nustatyti vos kelių kilogramų hektarui sėklų išsėjimo normą. Kalibravimą atlikti labai paprasta, o reguliavimus galima atlikti naudojant trąšų ir sėklų nuotolinio valdymo pultą, kurį galima įsigyti kaip papildomą priedą.

Mes Jums siūlome daugybę valdiklių. Hektarų matuoklis, „G-Wizard“ arba „ISOBUS“ valdymo sąsajos. Tiksliajai žemdirbystei naudojamos sąsajos, leidžia trąšų ir sėklų kiekius reguliuoti elektroniniu būdu per valdiklį.

Be aukščiau paminėtų privalumų, galima rinktis daugybę papildomos įrangos. Įvairūs prikabinimo mechanizmai, priekiniai diskiniai skutikai, eilių ženklintuvai, purškimo juostos jungikliai, bunkerio lygio jutikliai, sėklų sietai, dalinė sėjamosios pakėlimo funkcija ir smulkių sėklų išsėjimo mechanizmus.

Išsėjimo noragėliai

T serijos pleištinio tipo diskiniai išsėjimo noragėliai veikia kaip „Combi“ noragėliai, tuo pačiu noragėliu į dirvą įterpiamos trąšos ir sėklos. Taip pat galima įsigyti „Ferti“ modelį su atskirais trąšų noragėliais. Šiame modelyje trąšos įterpiamos atspariu dilimui dantytu diskiniu noragėliu, kuris labai efektyviai pjauna augalines liekanas ir turi guminę pakabą. Noragėliai išdėstyti 25 cm atstumu. Noragėlių slėgis (nuo 10 kg iki 150 k) valdomas hidrauliškai iš traktoriaus.

Bunkeris

Visuose modeliuose naudojami „Plus“ bunkeriai: 4200 l talpos 3 metrų modeliuose ir 5 700 l 4 metrų modeliuose. Bunkeriai gali turėti reguliuojamą pertvarinę sieną, kuri efektyviai naudojama ekologinių pasėlių augintojų. Visi bunkerio modeliai turi paprastą, lengvai atidaromą dangtį su greito užrakto fiksatoriumi. Dangtelį galima atidaryti į abi puses arba iki pertvaros. Bunkeriuose standartiškai yra trąšų sietai, sėklų sietai – papildoma komplektacija. Visuose bunkeriuose gamykloje arba nusipirkus vėliau gali būti montuojamos smulkių sėklų išsėjimo mechanizmai ir kiti priedai. Taip pat komplektuojama kamera. Sėkladėžėse sumontuota nauja patogi lygio matuoklė, suteikianti galimybę matyti bunkeryje likusį sėklų kiekį. Tvirtos, savaime išsivalančios aptarnavimo platformos, turėklai ir laipteliai buvo suprojektuoti taip, kad būtų paprasta ir saugu atlikti sėjamosios priežiūrą.

Valdikliai

Mes siūlome daugybę valdiklių. Paprasčiausias elektroninis paviršiaus ploto matuoklis, kuriame yra dviguba paviršiaus ploto skaičiavimo funkcija su pagrindiniu valdikliu. Grafinis „G-Wizard“ valdiklis suteikia prieigą prie daugumos funkcijų, susijusių su papildomu žemės dirbimo mechanizmo valdymu ir stebėjimu. Visa reikalinga informacija rodoma realiu laiku ekrane. Sėjamosiose gali būti įdiegtos tokios funkcijos kaip važiavimo greičio valdymas, dvigubas plotų skaičiavimas, bunkerio lygio jutiklis, ašies sukimosi jutiklis ir pavarų dėžės duomenų stebėjimas, eilučių žymeklių valdymas, purškimo juostos valdymas,  dalinis sėjamosios pakėlimas apsisukant galulaukėse, nuotolinis trąšų valdymas per „G-Wizard Plus“ terminalą.

Atnaujinta ISOBUS jungtis leidžia valdyti sėjamąją iš traktoriaus kabinos. Taip pat galima įsigyti atskirą traktoriuje montuojamą ISOBUS valdiklį. „ISOBUS“ valdiklis leidžia reguliuoti trąšų ir sėklų kiekius važiuojant ir naudoti tiksliojo ūkininkavimo programas, leidžiančias koreguoti sėją atsižvelgiant į kintančias aplinkos sąlygas. Sėjamosiose gali būti įdiegtos tokios funkcijos kaip važiavimo greičio valdymas, trigubas paviršiaus plotų skaičiavimas, bunkerio lygio jutiklis, ašies sukimosi jutiklis ir pavarų dėžės duomenų stebėjimas, ženklintuvų valdymas, purškimo juostos ir dalinė sėjamosios pakėlimo funkcija, nuotolinis trąšų ir sėklų kiekio valdymas.

Tankinimo ratai

Sėjamosios gale montuojami tankinimo ratai veikia kaip sėjamosios važiavimo ir tankinimo ratai, taip dirbant nebereikia papildomai voluoti laukų. Sėjamosiose montuojami didelio skersmens eglutės protektoriaus 7,5×20 ratai. Naujiena T serijos modeliuose – centrinė guolių tepimo sistema. Papildoma komplektacija – sėjamosios stabdžiai. Dideli ratai ypač naudingi lengvose dirvose, sėjamąsias lengviau tempti, sumažėja užsikimšimo rizika. Didesni ratai taip pat sumažina degalų sąnaudas ir mažiau pažeidžia dirvožemio struktūrą dėl mažesnio paviršiaus slėgio.

Ratai taip pat leidžia sėjamąją transportuoti tarp laukų su pilnu bunkeriu. Išskirtinis, tvirtas sėjamųjų dizainas, lengvai pasiekiami aptarnavimo taškai. Dėl pakabos konstrukcijos ratai labai tiksliai seka paviršių, sėjos eilės išlieka vienodos.

Standartinėje komplektacijoje sumontuoti tarpueilių purentuvai, puikiai supurena suslėgtą dirvožemį. Išdirbtas dirvožemio sluoksnis apsaugo nuo paviršiaus dumblėjimo ir plutos susidarymo, taip pat lėtina drėgmės išgaravimą iš dirvožemio. Dalinio pakėlimo funkcija, galima įsigyti kaip papildomą priedą. Ji užtikrina, kad sėjamoji nesiliečia su žeme, kai reikia apsisukti galulaukėse.

Priedai

T serijos sėjamosiose galima pasirinkti daug papildomų priedų. Galimi įvairūs prikabinimo sprendimai, prikabinimo kabliai. Galima pasirinkti banguotas piktžolių akėtėles, 1 ir 2 eilučių s formos ir diskinius noragėlius. Taip pat gali būti komplektuojami ženklintuvai, purškimo juostos, dalinė sėjamosios pakėlimo funkcija, sėklų lygio jutikliai bunkeryje, sėklų sietai ir smulkių sėklų išsėjimo mechanizmas.

 • Hidraulinis ženklintuvas
 • Diskinis kultivatorius
 • 1 eilės lyginimo lenta
 • 2 eilių lyginimo lenta
 • Dviejų eilių S formos noragėlių kultivatorius
 • T serijos Ferti trąšų noragėliai
 • Mažas sėklų bunkeris
 • Dalinio sėjamosios pakėlimo funkcija
 • Purškimo juostos žymekliai (prie sėklų noragėlio)
 • Purškimo juostos žymekliai (prie trašų noragėlio)
 • Nuotolinis trąšų ir sėklų normos valdymas
 • Sėklų sietai
 • Patobulinta bunkerio stebėjimo Sistema
 • Prikabinimas
 • Tiksliosios žemdirbystės įranga
 • Reguliuojama bunkerio vidinė pertvara ekologiniams ūkiams
 • Piktžolių akėtėlėsratai
 • Kameros/vaizdo stebėjimo sistema

Techniniai duomenys

Modeliai T300 T400
Dirvožemio paruošimas Tiesioginė sėja1,

minimalus ar tradicinis dirvos išdirbimas

Tiesioginė sėja1,

minimalus ar tradicinis dirvos išdirbimas

Išsėjimo noragėliai Viengubas diskas Viengubas diskas
Gylio kontrolė  Pleišto formos noragėlis Pleišto  forma
Noragėlių atsparumas Puikus Puikus
Noragėlių prispaudimo jėga 10-150 kg 10-150 kg
Noragėlių prispaudimo reguliavimas Centrinis hidraulinis reguliavimas Centrinis hidraulinis reguliavimas
Prispaudimo mechanizmas Įtempimo spyruoklė Įtempimo spyruoklė
Išsėjimo noragėliai, vnt 24 32
Išsėjimo tarpueiliai 12,5 cm 12,5 cm
Trašų įterpimas Trąšų/sėklų noragėliai Trąšų/sėklų noragėliai
S formos trąšų noragėliai
Trąšų diskiniai noragėliai Papildoma komplektacija Papildoma komplektacija
Dvigubi taršų diskiniai noragėliai

 

Bunkeris T300 T400
Papildoma kompletacija Plus Plus
Modeliai 300 Plus 4 200 l 400 Plus 5 700 l
Bunkerio vidinė pertvara Reguliuojama Reguliuojama
Trąšų sietai Standartinė komplektacija Standartinė komplektacija
Sėklų sietai Papildoma komplektacija Papildoma komplektacija
Brezentinis dangtis Susukamas, atidengiamas spyruoklių pagalba (Plus modeliuose) Susukamas, atidengiamas spyruoklių pagalba (Plus modeliuose)
Trąšų normos reguliavimas Mechaninis dygliuotas ratas. Reguliuojamas atsižvelgiant į pavarų dėžės darbą. Mechaninis dygliuotas ratas. Reguliuojamas atsižvelgiant į pavarų dėžės darbą.
Sėklų normos reguliavimas 2 dygliuoti ratai.  Reguliuojamas atsižvelgiant į pavarų dėžės darbą.. 2 dygliuoti ratai.  Reguliuojamas atsižvelgiant į pavarų dėžės darbą..
Smulkių sėklų bunkeris Papildoma komplektacija Papildoma komplektacija
Prispaudimo Ratai T300 T400
Padangos 7.5 – 2 7.5 – 20″
Stabdžiai Papildoma komplektacija 7.5-20 Papildoma komplektacija 7.5-20

 

Papildoma įranga T300 T400
Hidraulinis ženklintuvas Papildoma įranga Papildoma įranga
Tankinimo ratai 100 cm/7.5×16″
Tankinimo volas 140 cm/10.0/75-15.3 Papildoma įranga Papildoma įranga
valdymas T300 T400
Pasirenkamas Be valdymo/hektarų matuoklis/
G-wizard  ar ISOBUS sąsajos
Be valdymo/Hektarų matuoklis/
G-wizard  ar ISOBUS sąsajos
Trąšų dozatoriai Papildoma įranga Papildoma įranga
Sėklų dozatoriai Papildoma įranga Papildoma įranga
Nuotolinis trąšų kiekio valdymas Papildoma įranga Papildoma įranga
Nuotolinis sėklų  kiekio valdymas Papildoma įranga Papildoma įranga
Tiksliosios žemdirbystės sprendimai Papildoma įranga Papildoma įranga
Bunkerio stebėjimo sistema Papildoma įranga Papildoma įranga

 

Papildoma įranga T300 T400
Hidraulinis vėžių ženklintuvas Papildoma įranga Papildoma įranga
Vienos eilės priekinė lyginimo lenta Papildoma įranga Papildoma įranga
Dviguba priekinė lyginimo lenta Papildoma įranga Papildoma įranga
Dviejų eilių S formos noragėlių kultivatorius Papildoma įranga Papildoma įranga
Diskinis kultivatorius Papildoma įranga Papildoma įranga
Dalinė sėjamosios pakėlimo sistema Papildoma įranga Papildoma įranga
Smulkių sėklų ir trąšų išsėjimo mechanizmas Papildoma įranga Papildoma įranga
Matmenys T300 T400
Darbinis plotis, cm 300 cm 400 cm
Transportavimo plotis, cm 300 cm 400 cm
Aukštis transportuojant , cm (Eco/Plus versijos) 302 cm 352 cm
Sėjamosios aukštis dirbant, cm (Eco/Plus versijos) 223 cm 228 cm
Ilgis, cm 539 cm 798 cm
Svoris, cm min 3 200 kg min 3 900 kg
Galios poreikis, kWh 60-115 kW 75-140 kW
1) Nerekomenduojama tiesioginei sėjai sunkiose dirvose