Junkkari D sėjamoji - Žemtiekimas

Junkkari D sėjamoji

Junkkari D sėjamoji
Šiai grupei priklauso sunkiasvorės, nepriekaištingos kokybės sėjamosios.
Jos pasižymi plačiu prispaudimo diapazonu ir turi kopijuojantį gylio palaikymo ratuką, kurio dėka tiksliai dirba ir kultivuotuose laukuose. Stipraus ir patvaraus diskinio noragėlio konstrukcija su optimaliai įrengtu gylio palaikymo ratuku ir reguliuojamu galiniu ratuku už diskų užtikrina, kad eilutė bus tinkamai užberta.
D-serijos noragėliai

D-serijos noragėliai

Ilgų tyrimų ir gaminių tobulinimo rezultatas – „Junkkari“ D serijos noragėliai, kurie yra patvariausi iš bendrovės gaminamų noragėlių. Jie skirti sėjimui, bet taip pat tinkami naudoti ir kultivuotuose laukuose. D serijos noragėlių eilutės išdėstytos kas 16,7 cm, todėl užsikimšimo augalinėmis atliekomis tikimybė yra ypač nedidelė. Dvigubam diskiniam noragėliui naudojamas 445 mm skersmens abrazyvinis atsparus plieninis diskas. Dėl didelio skersmens reikalinga maža vilkimo jėga, o noragėliai tolygiai ir tiksliai įsiskverbia net į sunkią dirvą.

Tikslumas ir patikimumas

D serijos noragėlių prispaudimo diapazonas yra 60– 220 kg ir yra bene plačiausias rinkoje. Didelis darbinio gylio reguliavimo ratukas optimaliai įrengtas, todėl įterpiama tiksliai ir į minkštesnę dirvą. Panašiai kaip ir kitų „Junkkari“ noragėlių, D serijos noragėlių darbinis gylis nustatomas tame pat taške, kur sėklos įterpiamos į dirvą. Darbinio gylio reguliavimo ratukas yra šiek tiek toliau už diskų, kad nebūtų užverstas gruntu nuo noragėlio disko dirbant net sudėtingiausiomis sąlygomis. Noragėlis nukreipia sėklas ir trąšas tiesiai į guoliavietę Sėklų kreipimo vamzdelis ir kreipimo briauna juda virš vagos ir užtikrina, kad diskai neišjudins sėklų iš guoliavietės. Sėkmingos sėjos pagrindas – sėklų įterpimas tiksliai į guoliavietę ir vagos užbėrimas. D serijos sėjamosios galinis ratukas kruopščiai užberia siauras noragėlių suformuotas vagas.

Išskirtinės kokybės medžiagos ir komponentai

„Junkkari“ D serijos noragėliams naudojami dviejų eilių rutuliniai guoliai, kuriems nereikia atlikti priežiūros darbų. Jie yra bene didžiausi iš naudojamųjų sėjamosioms. Nusidėvinčios noragėlio dalys pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atitinka griežčiausius sėjimo noragėliams taikomus reikalavimus.