Junkkari – geras pasirinkimas ūkio darbus atlikti protingai! - Žemtiekimas

Blog

Junkkari – geras pasirinkimas ūkio darbus atlikti protingai!

Internetui-105

Lietuvos ūkininkų svajonė turėti modernią ir kokybišką techniką tapo realybe. Būtent bendradarbiaudami su tiekėjais iš įvairių šalių ir stengiamės tai užtiktrinti. Tuo įsitikino ne vienas mūsų klientas, nes ateinant sėjos metui, jų laukus geltonai nudažo Junkkari sėjamosios!

Tai kuo gi Junkkari technika tokia ypatinga?

Visa gaminama Junkkari technika yra itin funkcionali ir tvirta. Kalbant apie sėjamąsias, ūkininkai gali rinktis iš jiems labiausiai tinkamų sėjamųjų, nes pasirinkti tikrai yra iš ko. Šio atstovo technika turi nemažai modeliu, pradedant nuo įdirbtų ir lengvai įdirbtų laukų modelio M iki neįdirbtų laukų modelio D ar didžiųjų bunkerių modelių W. Detaliau apie kiekvieną iš jų skaitykite žemiau.

Junkkari M

M modelis yra universali sėjamoji skirta sunkesnėms ir lengvoms dirvoms. Šio modelio paslaptis, tvirtas pleišto formos noragėlis, kuris tiksliai kontroliuoja sėjos lygi. Kiekvienas noragėlis veikia savarankiškai ir seka žemės paviršių, matuoja darbinį gylį tiksliai reikiamoje vietoje, šalia sėjamos sėklos. Žemės dirbimo poreikiai kiekvienais metais skiriasi priklausomai nuo oro sąlygų, sėjomainos ir kitų aplinkos pokyčių. M modelio sėjamosios pritaikomos prie skirtingų aplinkybių. Šis modelis taip pat pritaikytas sėti ir akmeninguose laukuose.

Junkkari T

T modelis – geras pasirinkimas sunkiems ir molingiems dirvožemiams. Visas šio modelio veikimo principas išlieka toks pat kaip M modelio, bet molinguose dirvožemiuose diskas spaudžiamas dideliu slėgiu. Molinguose dirvožemiuose Junkkari T modelio diskas geriau įsiskverbia į žemę ir užtikrina tinkamą sėjos gylį. Kai dirvožemis skiriasi, pleišto formos noragėlis užtikrina, kad sėjos gylis išliktų vienodas.

Internetui-104

Junkkari D

D modelis – tiesioginės sėjos Junkkari sėjamoji. Kai dirva kieta, sėkla turi būti pakankamai giliai įterpta į dirvą, šis modelis yra puikus pasirinkimas. Sunkios darbo sąlygos reikalauja didelio noragėlių konstrukcijos patvarumo. Noragėlių slėgis turi būti pakankamai didelis, kad sėklas ir trąšas būtų galima išsėti tinkamame gylyje. D modelio noragėlių slėgis reguliuojamas hidrauliškai. Jų reguliavimo diapazonas 60–250kg.

Junkkari W

Šį modelį paprasta naudoti, jame nėra sudėtingos hidraulikos ar elektronikos. Dvigubas diskinis noragėlis įterpia sėklas ir trąšas į norimą gylį visų tipų dirvožemiuose. W modelis yra 6 arba 7 metrų darbinio pločio. Taip pat ši sėjamoji valdoma per ISOBUS valdiklį. Gali būti komplektuojama su papildoma įranga. O išskirtinumo šiam modeliui suteikia tai, kad jo sijas transportuojant galima sulankstyti, taip plotis sumažėja iki 3 metrų.

Platus Junkkari modelių pasirinkimas, leidžia tiksliai įgivendinti skirtingus klientų poreikius ir palengvinti darbus. Junkkari sėjamosios – tai puiki ir ilgaamžė investicija kiekvienam ūkiui. Susidomėjus kviečiame kreiptis svetainėje nurodytais kontaktais. Mes visada pasiruoše Jums padėti ar patarti!