Kirtimo galvutės LOGSET

LOGSET TH45

LOGSET TH45

„Logset“ TH45 pagaminta, siekiant optimalių rezultatų retinant miškus. TH45 yra kompaktiška ir lengva kirtimo galvutė, sklandžiai ir greitai dirbanti net tankiuose miškuose. Ši kirtimo galvutė skirta žemų ir vidutinio dydžio medžių kirtimui. Ji turi du hidrauliškai varomus traukimo ritinėlius ir atraminį ritinėlį trinties mažinimui ir traukimo palengvinimui. Galvutės hidraulika optimizuota darbui ir mažesnės galios medkirtėse. Srauto dalytuvas vienodai paskirsto slėgį ir srautą į kiekvieną traukimo variklį, užtikrindamas tolygų traukimą ir genėjimą net sudėtingomis sąlygomis. Hidraulinės žarnos sumaniai pratiestos ir gerai apsaugotos. Matavimo ritinėlį valdo hidraulinis cilindras, kurį reguliuojant išlaikomas reikiamas spaudimas bet kokiomis sąlygomis.

th452
PDFmygtukas

LOGSET TH55

LOGSET TH55

TH55 yra lengva, kompaktiška ir labai produktyvi kirtimo galvutė, specialiai skirta plynam vidutinio dydžio medžių kirtimui ir retinimui. Lengvo svorio TH55 yra puikus pasirinkimas vidutinio dydžio medkirtėms su toli siekiančiais manipuliatoriais. Trijų tiekimo ritinėlių sinchroniško traukimo sistema užtikrina galingą ir tikslų traukimą bet kokiomis sąlygomis. Šio modelio kirtimo galvutė puikiai doroja palinkusius kamienus, nes ilgi jos peiliai turi lygiagrečią traukę, galvutę galima pakreipti dideliu kampu ir jos rėmas yra trumpas. Medienos skersmuo matuojamas dviem jutikliais nuo priekinių peilių, tokiu būdu garantuojamas patikimas skersmens matavimas. Visiškai hidraulikos valdomas ilgio matavimo ratukas, kurio spaudimą galima reguliuoti, ir galimybė pasirinkti iš įvairių tipų matavimo ratukų visomis sąlygomis užtikrina tikslų ilgio matavimą. Galvutėje galima sumontuoti papildomai pasirenkamus peilius, traukimo ritinėlius ir įdiegti programinę įrangą efektyviam medienos rietuvių apdorojimui.

th552
PDFmygtukas

LOGSET TH65

LOGSET TH65

TH65 yra universali kirtimo galvutė retinimui ir galutiniam kirtimui bet kokio tipo miškų plotuose. Ji kompaktiška ankstyvajam retinimui, nors turi pakankamai galios kirsti iki 65 cm skersmens medžius. Optimalus našumas pasiekiamas, kai skersmuo siekia iki 45 cm. Ši kirtimo galvutė gerai suderinama su medkirte „LOGSET“ 8H GT. TH65 yra reikiamo pajėgumo, tačiau nesunki, todėl ji puikiai tinka plataus užgriebio manipuliatoriams su ilgesne strėle. Siūloma nemažai papildomos įrangos skirtingiems klientų poreikiams, pvz., kitokio tipo tiekimo ritinėliai, spalvinis ženklinimas ir kelmų apdorojimas. „LOGSET“ TH65X versija turi du traukimo ritinėlius ir atraminį galinį ritinėlį, vietoj užpakalinio traukimo ritinėlio. Tokios konstrukcijos kirtimo galvutėje yra daugiau vietos. Kadangi jos konstrukcija paprastesnė, ši galvutė yra puikus pasirinkimas ekskavatoriams ir kitoms mažesnio pajėgumo bazinėms mašinoms.

th652
PDFmygtukas

LOGSET TH75

th75

Padidinto tvirtumo TH75 galvutė yra trečia pagal dydį TH kirtimo galvučių eilėje. Gana trumpas galvutės rėmas ir tik 1300 kg svoris tobulai tinka medkirtėms „LOGSET“ 8 H ir 10H. Minimalus kamieno ir rėmo kontakto plotas sumažina trintį, degalų sąnaudas ir prailgina visų komponentų tarnavimą. TH75 yra išbaigtas sprendimas sunkiems kamienams. Nejudamas galinis peilis didina šakų genėjimo kokybę. Siekiant geriausių rezultatų, „Logset“ siūlo rinktis įvairaus dydžio traukimo variklius ir smaigus traukimo ritinėliams. LOGSET TH75X. Stiprios konstrukcijos TH75X idealiai tinka vikšrinėms bazinėms medienos ruošimo mašinoms. Ši kirtimo galvutė veiksmingai traukia kamienus, net kai siurblys ir variklis yra mažesnio galingumo. Su dviem traukiančiais tiekimo ritinėliais ir užpakaliniu atraminiu ritinėliu, konstrukcija yra tvirta bet paprasta.

th752
PDFmygtukas

LOGSET TH85

th85

TH85 – antra pagal dydį „Logset“ TH serijos kirtimo galvutė. Su „Logset“ 12 H GTE Hybrid medkirte, ši kirtimo galvutė pakelia našumą iki dar nematyto lygio. TH85 skirta medžių, kurių skersmuo nuo 80 cm iki 4 cm, kirtimui, traukimui ir skersiniam pjovimui. Trys galvutės traukimo ritinėliai ir keturi hidrauliniai varikliai užtikrina įspūdingą traukimo jėgą, net su sunkiausiai kertamais medžiais. 2100 kg bendro svorio konstrukcija apima patvarius ritinėlius, peilius ir pasukimo ašis. Galima pasirinkti 0,404” arba ¾” žingsnio pjūklo mazgo grandines ir iki 1 metro ilgio pjovimo juostą. TH85 turi visus komponentus, reikalingus galingo kirtimo patirčiai: pajėgumą ir efektyvumą. Visos TH serijos kirtimo galvutės standartiškai tiekiamos su TOC-MD matavimo įrenginiu. Vartotojo sąsaja leidžia patogiai naudoti ir reguliuoti tokias funkcijas, kaip proporcinį peilių valdymą, automatinį skersinį pjaustymą ir traukimo greitį. Darnus TOC-MD („Total Operator Control“) integravimas su šia kirtimo galvute garantuoja aukštą našumą.

th852
PDFmygtukas