Medvežės Logset - Žemtiekimas

Medvežės Logset

LOGSET 5F GT

LOGSET 5F GT

„Logset“ 5F GT yra universali ir kompaktiška medvežė. Ji labai gerai pritaikyta retinimo darbams, nors ją galima panaudoti ir lengvesniems plyniems kirtimams. Tai 12 tonų krovumo medvežė su ekonomišku varikliu, skirta našiam didelių krovinių transportavimui. Su didelėmis 26,5 col. padangomis ir aukšta prošvaisa, ši miško technika yra teisingas pasirinkimas įvairaus nuolydžio vietovėms. Medvežė yra kompaktiška, todėl galima be vargo įveikti siaurus posūkius su nepažemėjusia prošvaisa. „Logset“ 5F GT yra patikima ir nereikalauja didelio kiekio atsarginių detalių. Šios ypatybės lemia išskirtinai mažas medvežės eksploatavimo išlaidas. Intensyvi medienos ruoša reikalauja ir pačios geriausios ergonomikos. Kabina turi veiksmingą garso izoliaciją, o dideli langai atveria puikų matomumą visomis kryptimis. Patogi naudoti TOC („Total Operator Control“) 2 valdymo sistema užtikrina tikslų ne tik manipuliatoriaus, bet ir transmisijos valdymą. Patyręs operatorius gali be įtampos dirbti greitai ir efektyviai. Automatinė pastovaus greičio palaikymo sistema leidžia lengvai keisti važiavimo greitį potenciometru. Pastovus važiavimo greitis palengvina operatoriaus darbą ir mažina degalų sąnaudas. Patogi prieiga mašinos priežiūrai ir didelis degalų bakas iki minimumo sutrumpina pertraukas techninei priežiūrai.

5f2
PDFmygtukas

LOGSET 5FP GT

LOGSET 5FP GT

„Logset“ 5FP GT yra universali medvežė. Ji kompaktiška ir judri retinimo darbuose, nors turi pakankamai galios ir plynam kirtimui. 12 tonų svorio medvežėje sumontuota patvari transmisija su didesnio tvirtumo komponentais, lyginant su kitų gamintojų šios klasės mašinomis. 6 cilindrų, 7,4litro darbinio tūrio „Agco Power“ variklio išvystomo sukimo momento pakanka įvairioms situacijoms, tačiau ir tais atvejais suvartojama nedaug degalų. Ši medvežė išlaiko pageidaujamą greitį net ir sudėtingomis važiavimo sąlygomis. Ji yra patikima ir nereikalauja didelio kiekio atsarginių detalių. Dėl šių ypatybių medvežė išsiskiria dideliu našumu ir itin mažomis eksploatavimo sąnaudomis. Intensyvi gamyba reikalauja ir pačios geriausios ergonomikos. Kabina turi veiksmingą garso izoliaciją, o dideli langai atveria puikų matomumą visomis kryptimis. Patogi naudoti TOC („Total Operator Control“) 2 valdymo sistema užtikrina tikslų ne tik manipuliatoriaus, bet ir transmisijos valdymą. Patyręs operatorius gali be įtampos dirbti greitai ir veiksmingai. Automatinė pastovaus greičio palaikymo sistema leidžia lengvai keisti važiavimo greitį potenciometru. Pastovus važiavimo greitis palengvina operatoriaus darbą ir lemia mažesnes degalų sąnaudas. Patogi prieiga mašinos priežiūrai ir didelis degalų bakas iki minimumo sutrumpina pertraukas techninei priežiūrai

5fp2
PDFmygtukas

LOGSET 6F GT

LOGSET 6F GT

„Logset“ 6F GT yra ekonomiška medvežė rąstams iš miškų išvežti. Medvežės krovumas 14 tonų, o jos krovinio aikštelės ilgį galima reguliuoti nuo 4,4 metro iki 5 metrų. Su 7,4 l „AGCO Power“ varikliu gali palaikyti įspūdingą važiavimo greitį net sudėtingomis važiavimo sąlygomis. Ji yra patikima ir nereikalauja didelio kiekio atsarginių detalių. „Logset“ 6F GT išsiskiria aukštu našumu ir itin mažomis eksploatavimo išlaidomis.
PATIKIMUMAS
„Logset“ 6F GT, kaip ir kita „Logset“ miško technika, skirta sunkiam darbui. Pagrindinės mechaninės dalys buvo dar sustiprintos, kad ilgai tarnautų ir atlaikytų sunkias apkrovas. Rėmai, centrinis šarnyras, važiuoklės tvirtinimo vietos, krovinio aikštelė ir kietas variklio gaubtas suprojektuoti sunkioms miškų sąlygoms. Pagrindiniai mazgai sukomplektuoti siekiant didžiausio patikimumo.
EKONOMIJA
Sėkmingai suderinusi „Logset“ TOC („Total Operator Control“) 2 valdymo sistemą ir „AGCO Power“ dyzelinį variklį, dabar „Logset“ yra tarp pirmaujančių ekonomiškiausių medvežių gamintojų. Dėvėjimuisi atsparios dalys, išskirtinis patikimumas ir iki minimumo sumažėjusi prastovų trukmė – visa tai mažina eksploatavimo sąnaudas.
KOMFORTAS
Operatoriaus komfortas yra labai svarbus produktyviam darbui. Erdvi kabina užtikrina labai gerą matomumą ir žemą triukšmo lygį. Daug dėmesio buvo skirta pagrindinių komponentų vietos parinkimui. Mašinos dalys lengvai pasiekiamos, todėl nesudėtinga atlikti techninę priežiūrą, kai jos reikia.

6f2
PDFmygtukas

LOGSET 8F GT

LOGSET 8F GT

„Logset“ 8F GT yra ekonomiška medienos vežimo mašina. 8F GT krovumas 15 tonų, o jos krovinio aikštelės ilgis leidžia pakrauti dvi rietuves 3 metrų ilgio rąstų. Jos našumas yra įspūdingas
net ir sunkiausiomis sąlygomis. Sudėtingi iššūkiai kaip minkštas gruntas, stačios įkalnės ar ilgas gabenimo nuotolis, įveikiami su galingu varikliu ir tvirta transmisija.
PATIKIMUMAS
„Logset“ 8F, kaip ir kita „Logset“ miško technika, skirta sunkiam darbui. Pagrindiniai mechaninių dalių komponentai pagaminti stipresni, kad ilgiau tarnautų. Rėmai, centrinis šarnyras, ratų balansyrų tvirtinimo vietos, krovinio aikštelės rėmas ir kietas gaubtas suprojektuoti sunkioms miškų sąlygoms. Pagrindiniai mazgai sukomplektuoti taip, kad užtikrintų didžiausią patikimumą: mažiau prastovų, daugiau pinigų!
EKONOMIJA
Sėkmingai suderinus „Logset“ TOC („Total Operator Control“) 2 valdymo sistemą ir „AGCO Power“ dyzelinį variklį, „Logset“ dabar yra vienos iš taupiausiai degalus naudojančių medvežių. Dėvėjimuisi atsparios dalys, aukštas patikimumas ir iki minimumo sumažėjusi prastovų trukmė mažina eksploatavimo sąnaudas.
PRODUKTYVUMAS
Manipuliatoriaus „Mesera“ kėlimo momentas yra įspūdingi 125 kNm, todėl jis gerai tinka kilnoti sunkius rastus ir net viso ilgio medžius. 250 arklio galių dyzelinis variklis kartu su hidrostatine transmisija išvysto pakankamai galios bet kokioje situacijoje. Jūs galite dirbti labai našiai, net sudėtingiausiomis sąlygomis.
KOMFORTAS
Operatoriaus komfortas yra labai svarbus, siekiant maksimalaus produktyvumo. Erdvi kabina užtikrina puikų matomumą ir žemą triukšmo lygį. Daug pastangų buvo įdėta projektuojantkomponentų išdėstymą, kad jie būtų lengvai pasiekiami patogesnei techninei priežiūrai.

8f2
PDFmygtukas

Kontaktas pasiteiravimui +370 694 86088