JUNKKARI SUOMIŠKI manipuliatoriai

JUNKKARI SUOMIŠKI manipuliatoriai

UAB „Biržų žemtiekimas“ siūlo JUNKKARI firmos medienos smulkintuvus, miško vežimo priekabas bei manipuliatorius. Profesionali nauja medienos ruošimo technika skirta aukščiausiems rezultatams pasiekti.
JUNKKARI SUOMIŠKI manipuliatoriai
ModelisP3151P3162P4169P4180P4569P4580P5771P5785
Strėlės ilgis, m5.16.26.986.987.18.5
Strėlės maksimali keliamoji galia kNm3131414145455757
Strėlės nominali keliamoji galia kNm2524302634314239
Rotatoriaus sukimosi momentas kNm888812121616
Sukimosi cilindrai, vnt22224444
Rotatoriaus sukimosi kampas laipsniais360360360360380380380380
Griebtuvų plotas, m20.20.20.20.20.20.20.20.2
RotatoriusFr7Fr7Fr7Fr7Fr10Fr10Fr10Fr10
Darbinis slėgis, bar175175175175180180180180
Rekomenduojamas siurblio našumas l/min30-6030-6030-8030-8045-8045-8045-8045-80
Strėlės prailginimas cilindrais, vnt1121212
Keliamoji galia be griebtuvo ketvirtame strėlės metre, kg6106007306608607951050950
Keliamoji galia be griebtuvo šeštame strėlės metre, kg405/5,1m370480440580525700600
Svoris, kg72075085090094098010501150

Kontaktas pasiteiravimui +370 694 86088