Medkirtės Logset - Žemtiekimas

Medkirtės Logset

LOGSET 5H GT

LOGSET 5H GT

„Logset“ 5HP GT – mažiausia medkirtė „Logset“ mašinų gamoje. Jos galingas 7,4 litro darbinės talpos 6 cilindrų variklis išvysto 170 kW galią su įdiegta SCR technologija. Dėl kompaktiškų matmenų ir galingo variklio ši medkirtė universali, nors pagrindinė jos paskirtis yra retinimo darbai. „Logset“ 5HP GT lengvai manevruojama ir ją galima pasukti be didelių pastangų. Su 34 colių galiniais ratais medkirtė gali dirbti įvairių tipų reljefuose.
SUBALANSUOTI KOMPONENTAI
Variklio dydis, hidraulika ir mechaninės mašinos dalys – viskas tobulai suderinta šešių ratų medkirtės modelyje. Ši „premium“ klasės mašina yra kompaktiška ir siaura su 22,5 colio ratais priekinėje važiuoklėje. Medkirtės plotį galima susiaurinti iki 2,5 metro, panaudojant 600 mm padangas. Mažesnių matmenų ratai leido šiek tiek palengvinti „Logset“ 5HP GT, lyginant su „Logset“ 6HP GT modeliu. Medkirtėje įrengtas patvarus „Mesera 221H“ manipuliatorius. Manipuliatoriaus siekį galima pasirinkti iki 8,3 m, 10 m arba 11 m. „Logset“ 5HP GT gerai dirba mažo ir vidutinio skersmens medžių kirtimuose. Kirtimo galvutės, pvz. „Logset“ TH45, TH55 ir TH65, pritaikytos montuoti medkirtėje „Logset“ 5HP GT. Visos TH serijos kirtimo galvutės sukonstruotam patogiam ir tiksliam darbui.
EKONOMIJA
„Logset“ 5HP GT su „AGCO Power“ dyzeliniu varikliu yra pats ekonomiškiausias pasirinkimas, lyginant su kitomis šios dydžio klasės medkirtėmis. Sėkmingai suderinus variklio dydį, hidrauliką ir naują „Logset“ TOC-MD 2 valdymo sistemą, variklis dirba tolygiau ir operatorius tai aiškiai pastebės pagal sumažėjusias degalų sąnaudas.

5hp2
PDFmygtukas

LOGSET 6HP GTE

LOGSET 6HP GTE

6HP GTE yra vidutinio dydžio medkirtė, kuriai būdingas konstrukcijos stabilumas ir degalų taupymas. Tai greita, manevringa ir tvirta medkirtė, skirta mažesniems retinimams ir vidutinio dydžio plyniems kirtimams. Tokiomis sąlygomis optimaliai išnaudojamas jos našumas ir gaunami geriausi ekonominiai rezultatai.
SUBALANSUOTI KOMPONENTAI
Šios medkirtės manipuliatorius „Mesera 221H“ pasiekia iki 11 metrų, todėl 6HP GTE lengvai atlieka savo užduotis miškuose, kur medžių skersmuo yra nuo mažo iki vidutinio. Dėl tobulai parinktų mašinos variklio, hidraulikos ir mechaninių dalių parametrų, „Logset“ konstrukcija yra optimali, lyginant su kitomis šio dydžio klasės medkirtėmis. Medkirtėse 6HP GT galima sumontuoti TH45, TH55 arba TH65 kirtimo galvutes ir jos visos sukonstruotos patogiam ir tiksliam darbui. Medkirtės kirtimo galvutė valdoma ir dirba sparčiai, bet nemažindama tikslumo.
8 RATAI DIDESNIAM NAŠUMUI
6HP GTE yra stabili technika, užtikrinanti operatoriui naujo lygio komfortą. Aštuonių ratų važiuoklė suteikia medkirtei išskirtinį pajėgumą bet kokio reljefo vietovėse: aukštą traukos galią ir stabilumą stačiuose šlaituose ir paslankumą minkšto grunto sąlygomis. Ir pabaigai: kai uždedate didelio pravažumo vikšrus, galite dirbti ten, kur anksčiau negalėjote įvažiuoti.
EKONOMIJA
Su degalus efektyviai vartojančiu 6 cilindrų 7,4 l dyzeliniu varikliu, 6HP GTE turi pakankamai galios ir sukimo momento sukti 190 cm3 darbinio tūrio hidraulinį siurblį. Sėkmingai suderinus variklio dydį, hidrauliką ir naują „Logset“ TOC-MD 2 valdymo sistemą, variklis neperkraunamas ir operatorius tai aiškiai pastebi, nes degalų sąnaudos yra žemos.

6hp2
PDFmygtukas

LOGSET 8H GTE

LOGSET 8H GTE

SUBALANSUOTI KOMPONENTAI
Medvežė „Logset“ 8H GTE be vargo atlieka savo darbą miškuose, kur medžiai įvairaus dydžio nuo mažų iki didelių, nevienodo reljefo vietovėse. Dėl tobulai parinktų mašinos variklio, hidraulikos ir mechaninių dalių parametrų, „Logset“ konstrukcija yra optimali, lyginant su kitomis šio dydžio klasės medkirtėmis. „Logset“ 8H GTE turi „Mesera“ M240H manipuliatorių (arba „Mesera“ 220 pasirinktinai), kurio pasiekiamas atstumas iki 11,1 metro. Medkirtėje galima sumontuoti „Logset“ TH55, TH65 arba TH75 kirtimo galvutę, visos šios galvutės numatytos patogiam ir tiksliam darbui. Ši medkirtė gali būti valdoma sparčiai, bet tikslumas dėl to nesumažėja.
AŠTUONI RATAI DIDESNIAM NAŠUMUI
„Logset“ 8H GTE yra stabili ir tvirta mašina. Ji operatoriaus komfortą pakelia į naują lygį. Aštuoni ratai užtikrina medkirtei neprilygstamą pravažumą įvairaus reljefo miškuose. Ši medkirtė suteiks jums didelę traukos galią ir stabilumą stačiuose šlaituose ir prisitaikys prie minkšto grunto profilio. Ir pabaigai: kai uždedate didelio pravažumo vikšrus, galite dirbti ten, kur anksčiau negalėjote įvažiuoti.
EKONOMIJA
Su degalus taupančiu 7,4 litro darbinio tūrio 6 cilindrų „Agco Power“ dyzeliniu varikliu, „Logset“ 8H GTE yra pakankamai galinga ir išvysto reikiamą sukimo momentą sukti viengubą arba dvigubą hidraulinį siurblį. Sėkmingai suderinus variklio dydį, hidrauliką ir naujos versijos „Logset“ TOC-MD 2 valdymo sistemą, variklis neperkraunamas ir operatoriui tai aiškiai pastebi, nes sumažėja degalų sąnaudos.

8h2
PDFmygtukas

LOGSET 12H GTE

12h

12H GTE Hybrid – pati našiausia medienos ruošimo mašina pasaulyje, ji išties milžiniška ir skirta pelningam didelės apimties kirtimui. Šis milžinas turi viską: revoliucingą hibridinę technologiją, dvigubo kontūro hidrauliką, galingą manipuliatorių, patvarią transmisiją ir daug daugiau. Trumpai tariant, stabilumas, patikimumas ir komfortas viename dideliame komplekse.
GALIA
Elektros variklis yra greitas ir galingas. Per dalį sekundės hibridinė sistema gali išvystyti iki 510 AG ir sugeneruoti didžiulį 2000 Nm sukimo momentą. Hibridinė sistema akimirksniu sureaguoja į apkrovos pokyčius, žymiai padidindama galią tiekiamą manipuliatoriui. Sunkioms apkrovoms pritaikytas galios agregatas užtikrina, kad šiai medkirtei pakaks galios įveikti pačius sunkiausius darbus.
EKONOMIJA
Hibridinė sistema teikia dvigubą naudą: didesnį pajėgumą ir labai mažas eksploatacines išlaidas. Prireiktų labai didelio variklio ir statinių degalų, kad būtų išvystoma tokia pati milžiniška galia ir sukimo momentas, kokius akimirksniu pasiekia hibridinė sistema. Degalų sąnaudos yra gerokai mažesnės, lyginant su tradiciniais galios tiekimo agregato sprendimais. Hibridinė sistema leidžia išvengti galios maksimumų, kurių paprastai prireikia eksploatuojant variklį. Stabiliai veikiantis variklis sutaupo daug degalų, prailgina variklio resursą ir mažina išlaidas techninei priežiūrai.
EKOLOGIJA
Hibridinėje sistemoje galiai generuoti naudojama elektra. Pripažįstama, kad elektros energija yra ekologiška ir nekenkia aplinkai. Mažesnės degalų sąnaudos ir stabilus variklio darbas lemia ir mažesnį dujų išmetimą į aplinką. „Logset“ hibridinė medkirtė atitinka visus šiuolaikinius aplinkosaugos standartus, nemažinant pelningumo ir galios.

LOGSET 12H GTE
PDFmygtukas

Kontaktas pasiteiravimui +370 694 86088