Ten, kur kiti sustoja, KUHN VB 7100 serijos presai žengia į priekį! - Žemtiekimas

Blog

Ten, kur kiti sustoja, KUHN VB 7100 serijos presai žengia į priekį!

Esant dabartinei ekonominei situacijai, kai rinkos kasdien reikalauja vis didesnės konkurencijos, pašarų ūkiai, taip pat ūkiai bandantys padidinti gyvulių produktyvumą, turėtų stengtis sumažinti jų eksploatavimo sąnaudas, kad galėtų gauti naudos, nesumažindami produkto kokybės arba, jei įmanoma, ją padidindami. Be to, į rulonavimą reikia investuoti, atsižvelgiant į techniką, darbo valandas, traktoriaus degalus ir techninę priežiūrą, priklausomai nuo rulonuojamo pašaro kiekio.

Naudodama šios naujos kartos presus, KUHN siūlo sprendimus, kurie leis ūkininkams išlošti iš vykdomos veiklos, nes leis jiems padidinti produkcijos kiekį – kilogramų kiekį viename rulone, ir rulonų skaičių per valandą. Dideliems ūkiams ir paslaugų įmonėms, ieškančioms didelio našumo presuotojų, galinčių kurti itin tankius rulonus, KUHN pristato VB 7100 seriją. Šie kintamos kameros ruloniniai presai formuoja iki 140 kg/m3 ryšulius ir pasižymi iki 30 t per valandą našumu, kai auginami įvairūs augalai ir dirbama įvairiomis sąlygomis. Sunkiasvorė konstrukcija užtikrina maksimalų tarnavimo laiką, taip pat minimalias laiko sąnaudas darbo metu.

kuhn-naujasss

VB 7100 preso ir jo sistemos i-DENSE privalumai

  • Reikšmė praktikai

– i-DENSE padidina vairuotojo naudojimosi patogumą ir leidžia jam sutelkti dėmesį į vairavimą, kol mašina pati prisitaiko.

– Dėvėjimuisi atsparios padidinto dydžio grandinės, 50 mm skersmens sferiniai ritininiai guoliai ir KUHN patentuoti tuščiosios eigos ritinėlių sandarikliai, užtikrinantys, kad į guolius nepatektų teršalų, garantuoja ilgą tarnavimo laiką ir minimalias prastovas

  • Poveikis darbo palengvinimui / darbo saugai

– KUHN patentuota i-DENSE sistema automatiškai parenka tinkamą presavimo slėgį, nesikišant vairuotojui, kad bet kokiomis aplinkybėmis būtų užtikrintas didžiausias darbo našumas ir našumas.

– Dėl naujų KUHN patentuotų* atraminių laikiklių tinklas iš tinklo saugyklos į tinklo rišiklį lengvai įkišamas nekėlus viso ritinio.

  • Aplinkosaugos ir energijos situacija

– i-DENSE pritaiko presavimo slėgį pagal pasėlių drėgnumą. Taip išvengiama nereikalingo elektros energijos suvartojimo, o kartu ir nereikalingų degalų sąnaudų, nesumažinant našumo.

  • Galimybė presuoti į rulonus iki 140 kg/m3 šiaudų.
  • Visada parenkami geriausi presavimo nustatymai, atsižvelgiant į konkrečias aplinkybes. Prisideda prie preso universalumo ir leidžia užtikrinti nuolatinį aukštą našumą bet kokiomis aplinkybėmis, net ir auginant sudėtingiausius augalus.
  • Didelis patogumas naudotojui, nes automatiškai pritaikomas presavimo slėgis atsižvelgiant į pasėlių drėgmės lygį.
  • Visada informuoti apie dabartinio ir paskutinio ryšulio pasėlių drėgmės lygį, kad būtų galima priimti pagrįstus sprendimus.

Pritaikydami presavimo slėgį didelio drėgnumo pasėliuose, išvengsite nereikalingo energijos suvartojimo ir nusidėvėjimo. Tai prisideda prie naudojimo efektyvumo ir padeda išvengti prastovų.

dense-logo