Blog

STIPRINAME KLIENTŲ APTARNAVIMO KOKYBĘ!

df-aktualu

UAB ,,Žemtiekimas“ jau skaičiuoja daugiau nei šešis įmonės veiklos dešimtmečius. Ilgalaikės sėkmės formulė – atsakingų ir savo srities profesionalų komanda, taip pat platus tiekiamos kokybiškos žemės ūkio ir miško technikos bei moderniausios „GEA“ gyvulininkystė įrangos asortimentas. UAB „Žemtiekimas“ platina tokią žemės ūkio techniką kaip: „Mzuri“ ir „Junkkari“ sėjamąsias, „Hardi“ purkštuvus, „Kuhn“ ritinių presus, „Sip“ žoliapjoves, grėblius ir vartytuvus, „Bredal“ ir „Bogballe“ barstytuvus, „Zaslaw“ priekabas ir puspriekabes, „Thaler“ mini krautuvus bei daugelį kitų ūkinę veiklą palengvinančių sprendimų.

Tarp įmonės siūlomų produktų yra ir Vokietijos kompanijos „Deutz-Fahr“ traktoriai bei kombainai. Būtent todėl, stiprindami „Deutz-Fahr“ prekės ženklą Lietuvos rinkoje, apjungėme jėgas, su AS Baltem Vilniaus filialu.

Mūsų bendradarbiavimo tikslas – klientų aptarnavimo kokybės gerinimas, bei „Deutz-Fahr“ traktorių ir kombainų rinkos dalies didinimas Lietuvoje. Šio tikslo siekiame kartu pasidalinę traktorių modelių serijas. UAB „Žemtiekimas“ ir toliau tiekia „Deutz-Fahr“ 3-7 serijos traktorių modelius bei visą kombainų gamą. O partneris AS Baltem Vilniaus filialas tiekia 8 ir 9 serijos „Deutz-Fahr“ traktorių modelius. Sujungę jėgas kartu, atitinkamai pagal modelius, teikiame visas klientų aptarnavimo paslaugas, nuo atsarginių dalių pardavimo iki serviso garantinio ir pogarantinio aptarnavimo. Tikime, kad šis bendradarbiavimas suteiks didžiulę vertę mūsų esamiems ir būsimiems klientams!