Padidinkite savo sėjos proceso efektyvumą naudodami kombinuotąją sėjamąją - Žemtiekimas

Blog

Padidinkite savo sėjos proceso efektyvumą naudodami kombinuotąją sėjamąją

Padidinkite savo sėjos proceso efektyvumą naudodami kombinuotąją sėjamąją

Sėja yra esminis augalininkystės etapas. Taip pat tai etapas, kuris sudaro didelę ūkininkų metinių išlaidų dalį. Tradiciškai sėja ir trąšų barstymas yra etapai, kurie atliekami atskirai. Į laukus ūkininkas turi įvažiuoti skirtingais tikslais: išbarstyti trąšas ir su kita technika pasėti sėklas. Tam reikia ir laiko, ir išteklių. Taip pat tai padidina metines išlaidas, nes ūkininkui reikia dvigubai daugiau degalų, kad galėtų atlikti sėją.

Kombinuotoji sėjamoji Junkkari siūlo laiką ir pinigus taupančią alternatyvą. Naudodami kombinuotą sėjamąją, kuri apjungia tręšimo ir sėjimo procesus, ūkininkai taupo laiką, sumažina kuro sąnaudas ir padidina sėjos efektyvumą.

Kaip veikia kombinuotoji sėjamoji?

Kombinuotosios sėjamosios turi daugybę funkcijų ir nustatymų, kuriuos galite reguliuoti. Pavyzdžiui, sėjimo gylis, atstumas tarp vagų ir sėklų normavimas yra reguliuojami ir suteikia lankstumo sėjant įvairias kultūras. Be to, kai kuriuose modeliuose įdiegta tikslaus sėklų ir trąšų paskleidimo technologija, kuri dar labiau padidina jų galimybes.

Tradiciškesnis būdas išbarstyti trąšas ir pasėti sėklas kita mašina dažnai sukelia trąšų stygių, nes jos netolygiai pasklinda lauke. Junkkari D serijos kombinuotųjų sėjamųjų modeliuose sujungėme trąšų ir sėklų paskleidimą, kad būtų užtikrintas tikslumas. Noragėliai sudeda sėklas ir trąšas arti vienas kito, taip padidindami trąšų efektyvumą. Ši technologija pagerina auginimo procesą pagerindama sėjimo efektyvumą ir iš esmės pagerinant pasėlių derlių sumažinant metines išlaidas ūkininkams.

Kombinuotosios sėjamosios pranašumai

Be geresnio sėjimo ir tręšimo proceso efektyvumo, kombinuotoji sėjamoji turi daugybę kitų privalumų.

  • Didelis sėjimo našumas net ir drėgnu oru. Kombinuotosios sėjamosios suteikia puikių rezultatų ir esant neoptimalioms oro sąlygoms sėjimo metu.
  • Optimalus dirvožemis ir padidintos maistinės medžiagos. Kombinuotosios sėjamosios padeda sukurti dirvožemį, kuriame būtų optimali augimo aplinka, naudojant tikslų trąšų ir sėklų paskleidimą. Tai padidina daigumą ir sumažina piktžolių plitimą.
  • Tinka įvairioms pasėlių veislėms. Kombinuotosios sėjamosios yra pritaikytos sėti daugybę javų veislių, todėl jos yra puikios žemės ūkio mašinos ūkininkams, turintiems įvairiapusį pasėlių asortimentą.
  • Derlingas dirvožemis. Didžiausias ūkininkų turtas yra derlingas dirvožemis. Kombinuotosios sėjamosios sumažina dirvožemio darkymą ir padidina maistinių medžiagų tiekimą, taip pagerinant dirvožemio derlingumą.
  • Padidėjęs pasėlių derlius. Pagrindinis kombinuotosios sėjos privalumas, susijęs su didesniu derliumi, yra sėklų ir trąšų paskleidimo tikslumas.

Kombinuota sėja suteikia ūkininkams galimybę paspartinti kasmetinius sėjos procesus, taupyti išteklius ir sumažinti metines išlaidas. Kviečiame įsigykite ir mėgaukitės daugybe privalumų, kuriuos gali pasiūlyti kombinuotos Junkkari sėjamosios!

Junkkari siūlo daugybę didelio našumo kombinuotų sėjamųjų, skirtų efektyviam sėjimui ir didesniam derliaus kiekiui. Peržiūrėkite mūsų kombinuotąsias sėjamąsias. Jei Jums reikia pagalbos, nedvejodami susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.

D300_2416