Naujasis Deutz-Fahr 6230 Agrotron – pasirinkę, nenusivilsite - Žemtiekimas

Blog

Naujasis Deutz-Fahr 6230 Agrotron – pasirinkę, nenusivilsite

„Deutz-Fahr“ 6230 AGROTRON yra universalus ir našus traktoriaus modelis, kurį gamina viena seniausia traktorių gamintoja, garsi ir patikima Vokietijos žemės ūkio technikos kompanija „Deutz-Fahr“. Naujasis pažangių funkcijų ir patikimos konstrukcijos „Deutz-Fahr“ 6230 sukurtas taip, kad atitiktų šiuolaikinio ūkininkavimo reikalavimus. Žemiau aprašome svarbiausius šio modelio aspektus. Susipažinkite su jais!

Traktoriaus galia ir variklis

„Deutz-Fahr“ 6230 AGROTRON turi 6 cilindrų dyzelinį Deutz TCD variklį su turbokompresoriumi, kurio darbinis tūris 6,1 l. Variklis sukurtas taip, kad užtikrintų didelį našumą, degalų naudojimo efektyvumą ir patikimumą.

6230

„Deutz-Fahr“ 6 serijos 6230 AGROTRON modelio sertifikuota vardinė galia – 161 kW/219 AG. Didžiausia pagal ECE R120 standartą – 169 kW/230 AG. Traktoriaus variklis atitinka griežčiausius Etapo V emisijų reikalavimus, jame įrengta išmetamųjų dujų recirkuliacijos sistema EGR su aušintuvu, katalitinis suodžių filtras DPF ir selektyvinio katalitinio redukavimo  katalizatorius SCR.

Variklyje suprojektuota didelio, 1 600 bar slėgio „Deutz AG“ kartu su „Bosch“ common rail maitinimo sistema bei nauja, kompaktiška vokiečių kompanijos „Mahle-Behr“ aušinimo sistema, kurioje visi elementai pagaminti iš efektyviausiai šilumą aplinkai atiduodančio aliuminio.

6230v

Pavarų dėžė

Traktorių galima įsigyti su pusiau automatine Power Shift transmisija ZF TPT20 (30F+15R) su 6-jų pakopų dinaminiu reduktoriumi (sukimo momento stiprintuvu) ir elektrohidrauliniu reversu; 6 dinaminio reduktoriaus pakopos perjungiamos eigoje, nenutraukiant galios perdavimo varantiesiems ratams. Didžiausias traktoriaus greitis 50 km/val. Traktoriaus komplektacijoje yra elektrohidraulinis reversas su pakopiniu įjungimo momento reguliavimu Sense Clutch (5-ios padėtys), priekinio tilto amortizacija su automatine lygio kontrole.

Jei norite papildomo komforto, rekomenduojame rinktis automatinę pusiau dinaminę „RCshift“ transmisiją. Ši pavarų dėžė užtikrina visišką transmisijos našumą, efektyvumą ir funkcionalumą bei padidintą komfortą. Tai leidžia sklandžiai perjungti pavaras nuo žemiausios iki aukščiausios, tiesiog stumiant arba traukiant MaxCom svirtį. Be to, dėl „Stop&Go“ funkcijos galima sustoti ir pradėti važiuoti nenaudojant sankabos.
Didžiausiam komfortui „RCshift“ transmisijoje galima rinktis tris važiavimo režimus:
• rankinis – operatorius visiškai valdo visus transmisijos nustatymus, rankiniu būdu keičia galios perjungimo režimus ir diapazonus, tiesiog stumdamas ir traukdamas MaxCom svirtį.
• pusiau automatinis – operatorius naudojasi automatine „PowerShift“ (APS) funkcija, kad padidintų produktyvumą dirbant.
• automatinis – idealiai tinka transportavimui, nes apjungia automatinį Powershift rėžimų ir diapazonų valdymą su degalų taupymu ir yra labai patogus. Pažangus valdymas automatiškai parenka tobulą santykį, atitinkantį variklio apkrovą darbinėse sąlygose.
„RCshift” transmisija turi 54 greičius važiuoti į priekį ir 27 greičius važiuoti atbuline eiga, įskaitant sulėtintas pavaras. „RCshift” transmisija ne tik turi 10 greičių nuo 4 iki 14 km/val., atliekant dažniausius darbus laukose, bet ir leidžia traktoriui pasiekti 50 km/h greitį, išlaikant variklio sūkius ties 1447 aps./min. arba 40 km/h. 1158 aps./min. (variklio sūkiai šiek tiek skiriasi priklausomai nuo padangų ir modelio).

Hidraulinė sistema

Modulinė koncepcija, kuri naudojama kuriant hidraulinę sistemą naujuose „Deutz-Fahr“ 6 serijos traktoriuose leidžia konfigūruoti hidraulinę sistemą ir pritaikyti pagal kiekvieno kliento konkrečius poreikius. Užsakant naują „Deutz-Fahr“ 6 serijos traktorių galima rinktis iš šių hidraulinių siurblių: atviro centro sistemos 84 l/min našumo siurbliu, arba „Load Sensing“ sistema su 120 l/min siurbliu o jei ir šio siurblio našumo nepakanka galima rinktis ir net su 160 l/min. našumo hidrauliniu siurbliu. Pasirinkus bet kurį iš šių siurblių visose versijose dar yra papildomas 42 l/min. nepriklausomas vairavimo siurblys kad būtų užtikrintas sklandus, tikslus vairavimo veiksmas net esant mažiems variklio sūkiams ir naudojant keltuvus arba dirbant su priekiniu krautuvu.

Naujoji 6 serija taip pat siūlo platų pasirinkimą hidraulinių skirstytuvų; galima rinktis mechaninius, mišrius arba visiškai elektro-hidralinius skirstytuvus su srauto valdymu ir laiko kontrole. Priklausomai nuo pasirinktos versijos, iki 5 galinių hidraulinių vožtuvų. Žinoma, taip pat galima papildomai komplektuoti ir „Power Beyond“ taip pat galima įsigyti 1 arba 2 nepriklausomus hidraulinius vožtuvus traktoriaus priekyje. Traktoriaus galinės pakabos keliamoji galia – 9 700 kg.

Kabina ir komfortas

„Deutz-Fahr“ 6230 AGROTRON suprojektuota erdvi ir ergonomiška Maxi Vision kabina su vientisu panoraminiu priekiniu stiklu, tonuotais galiniu ir šoniniais langais, šildoma ir kondicionuojamu oru ventiliuojama dėtuve gėrimams, parengtimi radijo imtuvui ir 4 garsiakalbiais. Kabina užtikrina puikų matomumą ir operatoriaus komfortą, joje įrengtos modernios funkcijos, tokios kaip oro kondicionierius, daugiafunkcinis ekranas, Max-Comfort vairuotojo sėdynė su atrama galvai, dinamine pneumatine amortizacija, adaptyviniu (automatiškai pagal vairuotojo masę nusistatančiu) švytavimų stabilizavimu ir daugiafunkciu porankiu – visa tai didina operatoriaus produktyvumą, mažina nuovargį, palengvina ilgas darbo valandas.

Universalumas

Traktoriai „Deutz-Fahr“ 6230 AGROTRON yra universalūs ir tinkami įvairiems žemės ūkio darbams, įskaitant žemės dirbimą, sėjimą derliaus nuėmimą ar transportavimą. Prie jų galima prijungti frontalinius krautuvus ar kitus priedus, kurie dar labiau išplečia traktorių panaudojimo galimybes.

„Deutz-Fahr“ 6230 traktoriaus modelyje suderinta galia, universalumas ir pažangios technologijos, atitinkančios šiuolaikinių ūkininkų poreikius. Dėl savo našumo, patogumo ir pritaikomumo jis yra vertingas turtas ūkyje, padedantis pasiekti optimalių žemės ūkio veiklos rezultatų. Šis 6 serijos modelis – tai puiki ir ilgaamžė investicija kiekvienam ūkiui. Susidomėję kreipkitės čia nurodytais kontaktais. Mes visada pasiruošę Jums patarti ar parekomenduoti!