HARDI – pranašiau nei siūlo konkurentai! - Žemtiekimas

Blog

HARDI – pranašiau nei siūlo konkurentai!

HARDI “PulseSystem” naujiena, kuris padės ne tik sutaupyti, bet ir sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Norite sužinoti daugiau? Atidarydama ir uždarydama purkštukus, naujoji HARDI “PulseSystem” gali išlaikyti purkštukus atidarytus 30-100 %, esant tam pačiam slėgio srautui, kartu užtikrinant, kad lašelio dydis nesikeičia. Todėl tą patį purkštuką galima naudoti keliais skirtingais važiavimo greičiais (sistemos veikimas labai panašus į dyzelinio variklio su „Common rail“ sistema, kuro purkštukų sistemos veikimą).

Tuo pačiu metu sumažinamas išpurkšto skysčio lašelių dreifavimas, o srautas optimizuojamas, nes galima išlaikyti optimaliausią lašelio dydį, priešingai nei naudojant įprastą sistemą, kai dreifavimas bus vis didesnis, kai daugiau skysčio bandysite išspausti pro purkštukus.

hardi1

Sumažinkite cheminių medžiagų suvartojimą ir poveikį aplinkai naudodami “CurveControl

Naudojant “CurveControl” funkciją taupomos cheminės medžiagos ir mažinamas poveikis aplinkai. Laukuose su daugybe posūkių arba purškiant aplink bokštus, medžius ar stulpų atramas purkštuvai išmaniai normuoja išpurškiamos chemijos kiekį. Šiuo atveju visų sijų plotyje, palaikoma numatyta purškimo norma, nes minimalus purškiamo skysčio kiekis išpurškiamas ties vidine posūkio dalimi, kur sijos juda lėtai, o ties išoriniu sparnu (sijos dalimi), kur sija juda greitai, išpurškiamas didelis srautas. Taip automatiškai išvengiama per didelio ir per mažo dozavimo kairės/dešinės pusės sijų atžvilgiu, posūkyje.

  • Naudoja pulsaciją, o ne slėgį, kad išlaikytų reikiamą purškimo kiekį ant purkštuko.
  • Elektromagnetinis vožtuvas 20 kartų per sekundę įjungia ir išjungia srautą į purkštukus ir taip kontroliuoja jų srautą.

Platus važiavimo greičio pasirinkimas su vienu purkštuku, kuris leidžia nuo 30 iki 100 % išpurškiamo srauto pokytį.

hardi2

Automatinis atskirų purkštukų įjungimas ir išjungimas

Be to, “PulseSystem” veikia su vieno purkštuko įjungimu ir išjungimu – esant 36 m sijai, galima valdyti visus 72 purkštuku. Tai galima atlikti, pavyzdžiui, naudojant skaitmeninį lauko žemėlapį. Pagal bendrą lauko žemėlapį nustatoma, kiek pesticidų reikia naudoti – ir galima sutaupyti iki 90 proc. lėšų, apdorojant tik tuos lauko plotus, kuriuose yra žemėlapyje užfiksuoti kenkėjai.

HARDI PulseSystem tiekiama su įprastinėmis DELTA FORCE sijomis prie AEON ir NAVIGATOR purkštuvų, taip pat su TWIN sijomis prie AEON purkštuvo.