Blog

Ūkininkas Tomas Burinskas modernizavo ūkį

Ūkininkas Tomas Burinskas modernizavo ūkį

Ūkininkas Tomas Burinskas modernizavo savo ūkį įsigydamas:

• Du ,,Monobox“ melžimo robotus, kurie suteikė jam galimybę atitrūkti nuo melžimo proceso, sumažinti reikiamą žmonių skaičių ir labiau kontroliuoti procesus kurie lemią pieno kokybę ir kiekį.
• Karvių daviklius ant kaklo ,,CowScout I‘‘ su rujos nustatymu ir ėdimo laiko fiksavimu. Ūkininkas gali laiku pastebėti karvių rują ir jas apsėklinti optimaliu laiku. Karvių ėdimo laiko fiksavimas, puiki prevencinė priemonė, laiku pastebėti karvių fiziologinius negalavimus ir užkirsti kelią galimoms pasekmėms.
• Kompiuterinę bandos valdymo programą ,,DAIRYPLAN C21‘‘, suteikiant išsamią informaciją (fiksavimą ir analizę) apie pieno kokybę, melžimo procesą, koncentruotų pašarų išdavimą, bendrą informaciją apie kiekvieną gyvulį bei veterinarinių veiksmų įvedimą ir analizę, rujos nustatymo kalendorių.
• Pieno aušintuvą ,,TCool 8000‘‘ kuris pritaikytas automatinei melžimo sistemai ,,Monobox‘‘.
Biržų Žemtiekimas – mes esame didžiausio koncerno GEA atstovai Lietuvoje jau 10 metų. Per šiuos metus sukaupėme didžiulį bagažą patirties gyvulininkystėje, todėl visada rasime Jums efektyviausius įrangos atnaujinimo sprendimus Jūsų ūkiams. Mes investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, todėl drąsiai garantuojame aukščiausią darbų kokybę.