Mzuri – daugiau nei sėjamoji! 6 priežastys, kodėl rinktis MZURI STRIP-TIL technologiją - Žemtiekimas

Blog

Mzuri – daugiau nei sėjamoji! 6 priežastys, kodėl rinktis MZURI STRIP-TIL technologiją

Agro_Land2-10-1024x683

Neretai ūkininkai susiduria su rimtais iššūkiais, kaip suderinti žemės ūkio produkcijos gamybą ir ūkio finansinį našumą su aukštu dirvožemio derlingumo išlaikymu bei efektyviu ūkio valdymu ateityje. Tikliausias prendimas – mūsų siūlomos „Mzuri Pro-Til“ sėjamosios, skirtos tiesioginės žemės dirbimui kartu su dirvos tręšimu ir sėja tuo pačiu metu. Naudojantis šia technologija yra taupomos išlaidos ir darbo laikas, tuo pat metu garantuojamas aukštas dirvožemio derlingumas. Žemiau detaliai aprašytos priežastys, kodėl verta rinktis „Mzuri Strip-Til“ technologiją, susipažinkite.

Tiesioginis sėjimas

„Mzuri Pro-Til“ sėjamoji sėja tiesiogiai į ražienos lauką, po ankstesnių pasėlių derliaus nuėmimo. Su ja vienu važiavimu galima įdirbti gilesnius ir seklesnius dirvos sluoksnius, patręšti ir tiksliai nustatytame gylyje įterpti augalų sėklas.

Tausojantis poveikis aplinkai

„Mzuri Strip-Til“ yra ekologiška technologija. Atsisakant stipraus dirvos apvertimo ir kultivavimo, sumažinamos degalų sąnaudos, o tai leidžia gerokai sumažinti CO2 ir N2O dujų emisijas. Šiaudai ir augalinės liekanos dirvos paviršiuje apsaugo ją nuo per greito išgarinimo, nuo struktūros praradimo, kieto paviršinio sluoksnio susidarymo, vandens ir vėjo erozijos, paviršiaus išplovimo ir teigiamai veikia dirvožemio organizmų biologinį aktyvumą.

Mažesnės išlaidų, degalų  bei darbo laiko sąnaudos

Su„Mzuri Strip-Til“ technologija dirva įdirbama purenant siauromis juostomis, tai taip pat sumažina pasipriešinimą traukai ir degalų sąnaudas. Vidutinės degalų sąnaudos naudojant „Mzuri Pro-Til“ yra tik 16 l/ha – tai reiškia mažesnes finansines išlaidas. Vienas pravažiavimas su mašina, kuri įdirba, patręšia ir įterpia sėklas, iš esmės sumažina darbo laiko sąnaudas. Su mažesnėmis sąnaudomis ir trumpesnėmis darbo valandomis, pagerėja ūkio efektyvumas ir bendras pelningumas.

Mzuri_3

Geresnė dirvos struktūra bei didesnis derlius

Intensyvus važinėjimas tradicinėmis žemės ūkio mašinomis sukelia dirvožemio struktūros disbalansą. Sukietėja viršutinis dirvos sluoksnis, o gilesni sluoksniai per daug suslegiami, todėl į dirvožemį sunkiai patenka deguonis ir sumažėja biologinis aktyvumas, nuo ko sudėtingiau augti augalams ir iš dirvos įsisavinti maistines medžiagas. „Mzuri Strip-Til“ technologija suteikia puikias sąlygas intensyviam ir tolygiam augalų augimui bei derlingumui.

„Mzuri Pro-Til“ sėjamosios stiprybės akivaizdžios! Įsigiję šią tiesioginės sėjos sėjamąją ne tik padidinsite derlių, sumažinsite degalų ir darbo laiko sąnaudas, bet taip pat užtikrinsite geresnę dirvos būklę bei tausosite aplinką. Daugiau informacijos apie „Mzuri Pro-Til“ tecnologiją rasite čia – Mzuri Pro-Til.