"Metų ūkis 2018" apdovanojimai, Saulius Silickas - Žemtiekimas

Blog

Konkurso „Metų ūkis 2018“ apdovanojimai

Konkurso „Metų ūkis 2018“ apdovanojimai
25-ą kartą vykusiame Lietuvos ūkininkų sąjungos organizuojamame renginyje “Metų ūkis 2018” buvo apdovanoti geriausi konkurse dalyvavę ūkininkai. Lietuvos ūkininkų sąjungą su 25-uoju renginio jubiliejumi bei konkurso prizininkus sveikino renginio svečiai bei jau penktus metus iš eilės renginio pagrindiniais rėmėjais tapęs UAB „Biržų žemtiekimas“, kurį renginyje atstovavo įmonės generalinis direktorius Saulius Silickas.
Biržų žemtiekimo atstovas gyrė ūkininkus už jų neišsekančią kantrybę, drąsino ūkininkus tarpusavyje dalintis tiek gerąja, tiek blogąja darbo patirtimi bei nebijoti eksperimentuoti ir žinoma, išbandyti rinkoje atsirandančias, darbą palengvinančias, technikos naujoves bei linkėjo dosnaus kitų metų derliaus.

„Biržų žemtiekimas“ –  galimybė dirbti patogiai

Viena didžiausių žemės ūkio techniką parduodančių įmonių yra „Biržų žemtiekimas“. Jos vadovas Saulius Silickas tikina, kad užsiimant tokių didelių prekių prekyba labai svarbu išlikti inovatorišku, sekti naujienas, kadangi galima greitai prarasti lyderiaujančias pozicijas ir užleisti kelią naujiems verslams.

Tiesa, toks verslas labai priklauso nuo žemdirbių, ūkininkų, galiausiai, jie priklausomi nuo klimato. Jeigu oras  buvo blogas – ūkininkai neturės daug darbo, nepavyks užauginti daug produkcijos, o tai daro įtaką bendrovėms, kurios prekiauja žemės ūkio technika. Taigi, toks verslas tiesiogiai sąveikauja su procesais, kurie nepriklauso nuo žmogaus, tad svarbus nuolatinis sprendimų ieškojimas, kuris gali padėti išsisukti iš nepavydėtinos situacijos.

Plėtimasis – svarbus augimo procesas

Saulius Silickas tikina, kad kiekvienai įmonei labai svarbu nuolatos plėsti savo veiklą, kadangi tai rodo, kad ji yra gebi atstovauti tam tikrą sferą. Šiuo atveju tai yra žemės ūkio niša, kuri reikalauja nuolatinio tobulėjimo. Niekas nebenori dirbti fiziškai sunkių darbų, žemės ūkis vis dažniau siejamas su automatizuotu darbu, kurie nereikalauja ne tik vargti, tačiau net ir išsipurvinti. Štai todėl labai svarbu patekinti tokius žmonių lūkesčius ir pasiūlyti vis inovatyvesnę ir daugiau patogumo suteikiančią įrangą. Nuo modernių traktorių, kuriuose yra gera garso sistema bei oro kondicionieriai, iki jų priedų, kurie užtikrina našų darbų atlikimą.