Iš AutoSlant į ActiveSlant: nauji HARDI patobulinimai, užtikrinantys išskirtinį sijų stabilumą! - Žemtiekimas

Blog

Iš AutoSlant į ActiveSlant: nauji HARDI patobulinimai, užtikrinantys išskirtinį sijų stabilumą!

hardihyhjgg

Šiuo metu Jūsų purkštuve yra sumontuota AutoSlant sijų valdymo sistema? Ar esate patenkinti šios sistemos efektyvumu?

Norėdami pagerinti sijų stabilumą, galite patobulinti savo purkštuvą naujuoju HARDI ActiveSlant, naujos kartos sijų valdymo sistema. Ši nauja sistema pateikiama su naujais komponentais, užtikrinančiais geresnę pusiausvyrą ir sijų stabilumą, net ir važiuojant nelygiose vietovėse.

Kokie privalumai?

  1. Puikus stabilumas: ši nauja sistema užtikrina sijų stabilumą bei saugesnį darbą net ir nelygiose vietovėse.
  2. Geresnė judėjimo kontrolė:
  • activeSlant išlaiko pastovų ir stabilų sijų aukštį virš pasėlių, užtikrindama tolygų purškimą. Tokia judėjimo kontrolė apsaugo nuo sijų šokinėjimo ir siūbavimo purškiant, taip sumažinant pasėlių pažeidimo riziką ir užtikrinant, kad purškalai būtų tolygiai paskirstyti;
  • sistema taip pat prisitaiko prie skirtingų reljefo sąlygų, išlaikydama optimalų sijų aukštį ir sumažindama operatoriaus darbo krūvį;
  • dėl šios pažangios kontrolės technologijos purškimo procesas tampa efektyvesnis, užtikrinant geresnius derliaus rezultatus ir mažesnes išlaidas dėl tikslesnio chemikalų panaudojimo.

Išteklius taupantis modernizavimo sprendimas: komplekte yra visi reikalingi komponentai, įskaitant hidraulinius vožtuvus, hidraulines žarnas, kabelius ir viską, ko reikia lengvam montavimui.

hardidffhfhf

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Ar ActiveSlant sistema tinka mano purkštuvui?

Atsakymas: ActiveSlant sistema tinka visiems ALPHA, COMMANDER, NAVIGATOR ir MEGA purkštuvams, jei tik turite AutoSlant sistemą. ActiveSlant sistema yra jūsų turimo AutoSlant sistemos atnaujinimas.

Ar reikia purkštuve atlikti modifikacijas norint įdiegti ActiveSlant?

Atsakymas: Ne, ActiveSlant įdiegimui nereikia jokių sudėtingų modifikacijų esamiems purkštuvams.

hardidgffjkghhj

Norite atnaujinti savo purkštuvą ir įmontuoti ActiveSlant sijų valdymo sistema? Susisiekite su savo regiono vadybininku čia nurodytais kontaktais –  kontaktai.