TULIP MULTIVATOR noraginis skutikas

TULIP MULTIVATOR noraginis skutikas

„Multivator“ noraginis skutikas (gali būti užsakoma sulankstoma versija) su lenktais stovais. Mažas pasipriešinimas, todėl skutikas lengvai panyra į dirvą ir yra iškeliamas. Puikiai purena dirvožemį. Diskai nukreipti į kairę ir į dešinę. Tokiu būdu dirvožemio ir pasėlių likučiai pašalinami ir nustumiami į šonus. Stovai gali būti išdėstyti 3 skirtingose ​​padėtyse. Standartiškai kiekvienas noragelis turi varžtinę apsaugą. Papildomai galite rinktis apsaugą nuo akmenų su dviguba spyruokle. Galinis volas papildomai purena dirvožemio sluoksnį.

„Multivator“ noraginis skutikas tinka ir gyvulininkystės ir augalininkystės ūkiuose. Tai idealus pagalbininkas ražienos skutimui ar laukuose, kuriuose daug augalų ar augalinių liekanų (pvz. po kukurūzų nuėmimo ar įterpiant sideralinius augalus).

„Multivator“ papildoma informacija:

– Lenkta stovų forma sumažina pasipriešinimą todėl sumažėja traktoriaus galios poreikis. teigiamą poveikį dirvožemio maišymui.
– Diskai nukreipti į kairę ir į dešinę. Taip pasėlių likučiai ir dirvožemis nesislenka priešais volą, o yra nukreipiami į šoną.