Deutz-Fahr Agrotron 8 TTV serija 268 AG

Dirbate ilgas darbo valandas? Ar esate „visada pasiruošęs“, kad nudirbtumėte savo darbus laiku? Jūsų traktorius taip pat turi būti „visada paruoštas“! Naujasis „8280 TTV“ tai patikimas, galingas, technologiškai pažangus traktorius tinkamas ūkininkams ir kitų sričių rangovams. Dar patogesnė operatoriaus darbo vieta, komfortas, greitis kelyje, dinamiškas valdymas.

Agrotron 8 TTV serija 268 AG

Dėl galingo DEUTZ TTCD 6.1 variklio su dviejų pakopų pastovios geometrijos (FGT) turbokompresoriais traktorius sukuria didelę galią jau esant žemiems variklio apsisukimams. Dėl pakankamai nedidelio traktoriaus svorio nuo 9,5 iki 10,3 tonos pasiekiamas 33 kg/AG galios santykis. Didžiausia leistina traktoriaus masė 16 tonų. Pasiekiamas greitis 40, 50 ir 60 km/val. Viena didžiausių šios klasės traktoriuose keliamoji galia net 6,5 tonos. Imtuvas SR20 paverčia 8280 TTV ateities traktoriumi.

Agrotron 8 TTV serija 268 AG

Naujo dizaino, dar patogesnė ir funkcionalesnė kabina suteikia neprilygstamą komfortą, sukuria idealią darbo aplinką ilgoms darbo valandoms. Naujos išmaniosios ūkininkavimo technologijos, „SDF Guidance“ ir „SDF Fleet Management“, moderniausias imtuvas SR20 paverčia 8280 TTV ateities traktoriumi.

Agrotron 8 TTV serija 268 AG

Dėl plataus papildomos komplektacijos pasirinkimo 8280 TTV gali būti pritaikytas patiems įvairiausiems darbams ir kiekvienam klientui individualiai: nuo nuo žemės dirbimo iki transportavimo, žolės dorojimo ar sunkiųjų pramonės darbų.